Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
id... a dakujem
Odpovedať
ahooooojte..... hlasim sa posledny den do sluzby :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
cauko petus :-( sa mas...ale ja to asi tiez vidim na posledny den...ma strasne pluca bolia...super byt takto pred vianocami chora ]-(
Odpovedať
fuuuuha...pluca???? nooo dnes pekne cajikuj a liec sa poradno.... :-( tento necas a hnusna zima je desnaaa.... asi cez sviatky ani noc nevystrcim z domu.... :-( :-|
Odpovedať
Profilova fotka
noooo je to na prdku :-( dnes som musela este prist, lebo nema kto za mna toto odrobit :-S ale zajtra sa na to asi zvysoka ved vies co :-o tak tak ani prst nevystrcim z domu
Odpovedať
a co ste stvarali cez vikend,hmmm???? kde si ochorela??? my sme sa v sobotu boli prejst - dali sme mega prechadzku so psom, po navrate som urcite casti tela necitila.... strasnaaaa kosa.... aaale vcera bola romantika - sneh a slnko.... len dobre sa na to pozeralo z tepla domu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja neviem, som uz piatok bola taka vselijaka... snad sa dam do vianoc do poriadku
Odpovedať
noooo ved este mas tri dni, taaak cajikuj,liec sa o 106 :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jo jo budem musiet, ale najprv musim v robotke porobit co treba :-S
Odpovedať
noooo ale i v robotke sa da cajikovat..... :-) maaas vela robotky???? hadam nieeeeeee...... ;-) zajtra chcem uz piect a pobalit darceky by som mala.... uffff 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
som uz jeden mala ;-) dooooooooost vela...musim riesit fa a pod. veci je tu ucto :-S drzim palec nech sa dari pri peceni x-) x-)
Odpovedať
hehe...dakujem...budem sa snazit to zajtra nedomrvit... 8-) 8-) 8-) 8-) ale preventivne kupim dve marlenky..... :-D :-D :-D :-D jaaaaj, takto pred vianocami ta este prehana uctovnicka :-) snaad coskoro odide a budes mat klud... :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
nemas zaco a urcite to nedomrvis :-) a ked tak presne marlenka to isti :-D :-p aaleee musi DPH urobit a tak, co uz ked musis tak musis :-D
Odpovedať
hmmm, nooo jasneeee...treba to urobit.... ]-( ]-( dufam, ze budem mat klud a mozem odist v klude na dovolenku....nooo a keby nieco, odidem aj tak.... sefka sa dnes vratila z dovolenky a teda sme si mali vymenit strazenie...len asi nebude mat na mna cas a aj tak nic vazne sa nedialo cez jej dovolenku....taakze som uz mohla dnes v klude oddychovat.... noo ale nevadi.... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ale snad jo ...a co uz nasli daku nahradu za teba? ci este furt nist? :-|
Odpovedať
aaaaaale furt nist..... duuuufam, ze si teraz ako budem prec sadne sefka s personalistkou a niekoho vyberu...ma totiz v maili nejaku kocku,ktoru skusali z ppt, preklady a taaak.... tak uvidime....kazdopadne by som rada niekoho 7.1. objavila na svojom mieste :-D
Odpovedať
Profilova fotka
verim :-D :-D :-D a kam sa vlastne posuvas pracovat? sak ani poriadne neviem :-N
Odpovedať
jaaaaj, idem spat do rodinnej firmy, ktoru mame medzi vajnorami a racou...teda koniec strasneeeho a nechutneho cestovania a dochadzania :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
wauuuuuu cize rodinny biznis :-D :-D :-D jasne to cestovanie bude uplna pohodka x-) x-) x-)
Odpovedať
noooo budem to mat kusok.... nastastie :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to ano teda...ja som tiez rada,ze necestujem dalej ako na zlate piesky ;-)
Odpovedať
noooo to mas este dobre..... i ked ideal by bol asi robotka v senci :-| cooooo????
Odpovedať
Profilova fotka
to by bolo uplne, ze najsamfasa :-D ale co uz teraz si moc nenavyberas :-S
Odpovedať
hmmmm, no jasneeeee...... bolo by to ideaaalne.... len ono cloveku sa nie vzdy oplati pracovat v blizkosti domova...napriklad mam kolegyne,ktore chodia az z trnavy a bez ohladu na to,co prejazdia sa mi stale oplati dochadzat do ba... 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
jasne to je tiez pravda ;-)
Odpovedať
ufffff, aale je to zabijak casu...v tomto pripade nie je vsetko o peniazoch... 8-) ]-( ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
tak to ano,ale zjavne im to az tak moc neprekaza 8-(
Odpovedať
noooo mne to prekaza..... ]-( ]-( ]-( mna to uplne zabija to cestovanie.... ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
no ale asi im to tak neva, teda mozno aj hej, ale nerobia s tym nist ]-( ich problem ;-)
Odpovedať
hehehe...jasneeee :-D :-D :-D jaaaaj,som uz hladnaaa jak vlk,aaale na obed idem az o hodku....ach jaaaaaaj ]-( ]-( ]-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?