Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

28. aug 2012112460
  • sak a ne? 😃 😃

ja som si prave objednala, lebo nezvladam sa nikam pohnut 😞 ...a som zvedava ci mi bude vobec chutit 😠

• aaaale nieco teple daj do ust a chod si urobit dalsi cajik 🙂

si vymyslela nejaky darcek pre manzela,hmmm???

• no ved uvidime ako slepy povedal 😃
    caj si dam az neskor som uz 2 vyluchala...normalne lamem rekodrdy v piti caju( samozrejme bez rumu 😛 )

eee...asi sa na to vykaslem, aj tak nemam chut behat v takomto stave po obchodoch...sak mam tie trenky a ten notebook co sme si spolocne kupili 😉 kupim daco po vianociach 😉

• Sponzor fóra
  • hehe....ja pijem skoro stale caj v robotke...i ked nie vzdy je horuci 😃

dnes som u zvypila liter zeleneho a vies si predstavit, kolko krat som bola v tej malej miestnosti 😃 😃 😃 😃

nooo ved jasneeee- mna uz do obchodov nikto nedostane... 😠 😠 😠 sme isli cez vikend okolo avionu a co tam bolo naroda....uplne ze otrasne,nechutneeee 😦 😦 😦

• cafte, cafte.... my sme boli vcera okolo 19h v Avione a v pohode, malo ludi bolo 😉

• ja eee...moc nejsom cajickova 😛

hehehe viem, ja tiez uz od rana minam kancel a tu malu miestnost 😃 😃

fuuuuuuuuj viem si predstavit 😠

• caaaf jani 🙂

vcera sa to ukludnilo, nasi isli vcera vecer na trhy a bolo tam vraj malo ludi....ved hej,kto by isiel mrznut na trhy v takej zime...to len nasi asi boli taki maniaci 😃

• ja som bola na trhoch v sobotu s kamoskou a tiez bolo kupodivu malo ludi.... som ju potom sla vykopnut na vlak do Brna, mal ist 18:08, no prisli sme na stanicu o cca 18:00 a stihla vlak co mal ist 16:08, lebo mal 110min. meskanie 😬

• jani cau 😉

no vcera bola kosa neskutocna 😠

• 😃 😃 ja som vcera radsej ani nikam nesla...ved to by bol zabijak 😃
    len som si vecer odhrabala a vyhrabala auto zo snehu,aby som nemusela rano saskovat 😃

• caf opat 😃
    som mala veeeeeeeela robotky 😦
    ja chcem aby bola streda 15 00 hod a padam domov 😮 !!!!

• uctovnicka ti nedala vydychnut??? 😃
    ja som absolvovala obed...som uuuuplne prezrataaaa..... 😃

ja uz chcem,aby boli dnes styri hodky.... nech mozem ist cvicit.... 🙂

• tak tak....aj aj sefovi som musela dat nejake tie pokyny 😃 😃 😛 😛

a co si si dala dobreho? ja som asi neni tak strasne chora lebo som stlacili celu porciu cestovin, co som si objednala 😬

ides zumbovat?

• hehehe...aj ja by som mala dat nejake pokyny,aale este sa mi nechce....uffff

mala som dake cestovinove tasticky...nic moc to nebolo,aaale som uplne napraskana...

jo,jo,jooooo... idem zumbovat...cely vikend som len zrala a cez sviatky tiez budem,tak musim troska ist vytrsat nieco este dnes a v stredu... 😃

• no ale ja to myslim vazne s tymi pokynmi, my sme skor sefovia pre sefa ako on pre nas 😦

mnaam...cestoviny moc moc lubim 😵 😵

jaaaj ja sa uz tiez psychicky pripravujem ako sa budem prezierat, ale cvicit sa potom urcite neprinutim 😃 😛

• Sponzor fóra
  • aj ja lubim cestovinky,ale tieto boli niecim paradajkovym plnene.... a to zrovna nemusim 😠 😠 😠

noooo tiez netusim,ze ako sa donutim po sviatkoch cvicit, preto idem radsej este teraz cvicit....
    i ked v januari to bude tazke s takym preplnenym zaludkom a rozozranym zaludkom zacat... 😃

• paradajkove kremy nemusim ani ja ...normalne paradajky zjem ale take brecky barsake ee 😶 😶

ja si furt hovorim, ze zacnem cvicit, ale jak sa hovori skutek utek 😃 😃

• ani jaaaa.... ja zvladnem len paradajkovy maglajz na pizze a tym koncim.... 😃 😃 😃 😃 😃

• podobne 😃 😃

• petus a idete na tu zumbu do avionu? 🤔 sak tam bude tolko ludi, ze ani nezaparkujes 😬

• aj ja by som sla zumbovat, ale nie o takom debilnom case, ze o 16h 😠 ja si myslim, ze nebude v tych nakupnych centrach vela ludi, podla mna je uz drviva vacsina ludi odcestovana

• jani - no ja neviem, niektori este len teraz idu vybavovat vianocne darceky 😬

• domi, ako som uz pisala, boli sme vcera v avione darceky riesit a fakt pohoda, nebolo vela ludi a bolo 170 volnych miest na parkovisku v garazi

• sa mi ani verit nechce, ze je to pravda
    ale dneska je vsetko mozne 😉

• caute kocky 🙂 ...kedze neviem,ci sa mi este podari sa pripojit do Vianoc,zelam vam kraaaaaasne Vianoce, bohateho Jeziska a v Novom roku vsetko len to naaaaaajlepsie 🙂 ...tesim sa na stretko po Novom roku 🙂

• ajoj lentilocka 😵 😵 😵 aj tebe kraaasne vianoce, nech ta jezisko dacim peknym potesi a v novom roku vsetko len to najlepsie 😉
    aj ja sa tesim na stetko 😮

• jeeej baby, tu to normalne zije, som tu nebola uz celu vecnost
    lenti - aj tebe kraaasne vianoce

• caute. hou, hou, hou. vesele vianoce aj tebe leni. 🙂

• helou helou.... aj ja prajem vesele vianocovanie vam vsetkym 🙂

a tak isto verim, ze v januari to stretko uz konecne vyjde 😮 😉

• kraaaaaaaaaasne vianoce babky, ale sak mi si este budeme vinsovat 😃 😛

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Bratislava
    JMPHOTO
    Michalovce
    Zvečnite si svoj svet, objektívom môjho fotoaparátu.
    SVADOBNÉ OZNÁMENIA, KTORÉ INDE NENÁJDETE. SKUTOČNE ORIGINÁLNE A KRÁSNE KÚSKY NA VAŠU SVADBIČKU. VITAJTE U MŇA.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov