Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

28. aug 2012112460
  • caute babky. prajem krasne vianoce, vela darcekov a neprejedzte sa dnes moc. 🙂

• aj ja prajem krasne vianoce 🙂 no to s tym prejedanim - budem sa snazit, uvidime ci to vyjde 😃 😃

• jeeej babulky, ja ze sa prihlasim, nech je tema ozivena a vy tu ficite naplno 🙂 super. Ako ste prezili sviatky. My uplne super, sme poprejedani, ale hlavne super oddychnuti.

• Sponzor fóra
  • misi ahoooj 😵 😵
    trosku sme to tu rozbehli, sak temicka nam riadne prepadla 😬
    my sme tiez zvladli sviatky v uplnej pohode, tiez sme prejedeni, ale spokojni 😃 😃

• caute babizne,ako sa mavate???...ja som rano nemohla vstat, normalne om nemohla uverit,aka je BA vyludnena...elektricka bola uuuplne prazdna 😃 ...ja som po sviatkoch pribrala asi 100kg,ale este si ich mozem dovolit 😃 😃 😃 ...chudnut zacinam od bud. tyzdna 😃 😃 😃 ...sestra bo0la vtipna a kupila nam pernamentky do fitka 😃 😃 😃 ...tak sa uz nemozem na nic vyhovarat 😃 😃 😃

• ahojte babule 😵 😵 😵
    zelam Vam kraasneho a veseleho Silvestra a v Novom roku vsetko len najlepsie 😵 😵 😵

• caute. stastny novy rok sa praje. 🙂

• jeej Lenti, to mate super tie permanentky, to by som aj ja potrebovala.

Veseleho silvestra zelam a uspesny start v novom roku 😉

• Diefcata tak aj takto uz v tom Novom roku 2010 Vam zelam vsetko len to najlepsie, hlavne to zdravicko, stasticko, nech ste stale take lubene a nech sa vsetkym podari to po com dlho tuzia 😵 😵 😵 😵

• babky, do noveho roku 2010 len to naj naj naj 🙂

• jitus - aj tebe vsetko dobre 😵

• ahoooojte 😃 😃 😃
    hlaaasim sa po vianocnej pauze opat do sluzby 😃 😃 😃
    a vsetko dobree v novom roku vsetkym prajem.... 🙂

• caute, caute..... tak teda, aj ja prajem šnr vsetkym 😉 nech sa dari vsetko 😛

• ahoj petus a cau jani 😃

pekne od teba, ze aj ty konecne pracujes 😃 😛

• hej,heeeej, od dnesneho dna pracujem...aaale vobec sa mi neeechce... 😞((
    caka ma tu este hrba mailov a veci,co treba doriesit a hlavne nemaju za mna zatial ziadnu nahradu.... 😞((

• Sponzor fóra
  • jaaaaaaaaj ja mam tiez kopec robotky, tak letim makat cauuuuuuu zatial

• caaaaaaau 😃

• som spat 😃 😛

• 😃 😃 😃 co to tooolko robotky,haa???? 😃 😃 😃
    jaaaaj, ja uz chcem piatok....som tu od deviatej a uz som uplne znicenaaaa 😃

• lebo sme mali 2 tyzdne volna a dnes sme opat oficialne otvorili 😮 😃 😛

aj ja...ale este to tu dako tu hodku vydrzim a pak idem na poctu 😮

• jaaa tu dnes pobudnem do siestej, bo idem cvicit a neoplati sa mi tocit to domov.....a asi dnes umre...ved som sa tri tyzdne vobec nehybala...ufffff.... asi dusu vyplujem... 😠 😠 😠
    to bude teraz problem zastavit rozozrany zaludok a dostat sa opat do cvicenia 😃

• no ved jasne,naco chodit tam a spat ... tak dnes to bude kriticke na tej vasej zumbe, ale sak ved pak sa dostanete zase do tempa a bude dobre 😉

• taaak taaaak nejako si to predstavujem.... 😃 ked sa nastvem,tak buduci tyzden dam styri zumby, nech mam "liecbu" sokom 😃 😃 😃

• fuuuuuuuu to je tak na porazenie akurat...sa chces akoze zabit ci co?? 😃 😃 😛

• caute kocky, vseeeeeecko dobre v novom roku 😃 😃 😃 ...stale sme bez netu,takze som mimo obraz,co sa deje 😞 ...nedari sa nam zohnat nejaky normalny net...stretko sa este neplanuje?????...taaak...ja som zacala tiez uz cvicit,svalovku mam teda strasnu..ved rozhybat take najedene telo je fakt fuska 😃 😃 ...inak co mate noveee????

• ahoj leniiii 😵 😵 😵
    dakujeme a aj tebe vsetko len to najlepsejsie v novom roku 😉
    no o stetku sa zatial nebavime, teda pokial ja viem 😐
    ja sa musim pochvalit cez vianoce som nepribrala ani gram 😮 😛
    nove?? aaaa asi nist prevratne a ty?

• leeeni,ahooooooj 🙂))
    ako robotka??? ide to ?????
    aj tebe vsetko dobree v novom roku prajeeeem... 😃 😃

domi, nechcem sa zabit,aaale musim sa rozhybat...hehehe

• peti - oukej , ja si to len overujem pre istotu, nerada by som bola, ak by si k urazu prisla 😃 😉

• nooooo ale v utorok este uvidim,ci sa na to dam..hehe 😃 😃

• to mi je jafnee 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Živím sa ako reklamný a svadobný fotograf a kameraman. Pracujem v overenom tíme s mojim kameramanom Vám ponúknem svadobný balík presne na mieru.
    Bratislava
    Milí snúbenci, rozmýšľate nad tým kde si zorganizovať svadobnú hostinu? Máme v organizovaní svadieb bohaté skúsenosti a využijeme ich k tomu, aby ste
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov