Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

28. aug 2012112460
  • alebo mozme aj opacne. najprv k nam, potom k vam. 🙂

• maji,supis 🙂 ...tak vas budeme ocakavat...potom dajte vediet,kedy by ste asi prisli 🙂

boli sme spolu s Petom,aj on dostal pernamentku 😃 ...sme tam skoro vypustili dusu 😃 ...ale zajtra by mala ist s nami aj segra,ale uvidime...ked nie,pojdeme sami...uz sa nestratime 😃 😃 😃

• maji-mne je to jedno...ako je vam lepsie 🙂 ...ak nepridu vasi k nasim,tak nepridu nasi k vasim 😃 😃 😃

• Sponzor fóra
  • 😃 najhorsie je, ked ides niekam prvy krat... a horsie ak sama

• maji,to mas pravdu...preto,ak by som mala ist prvy krat sama,urcite tam tak skoro nepojdem 😃 ...ja som uz raz taka 🙂 ...ale teraz by som uz isla v pohode sama,ked viem,co a ako...majhorsie je ist prvy krat

• ja som volakedy chodila sama, ale to cloveka prestane casom bavit 😐

• Bre ranko prajem 🙂

no co aka bola dnes cesta do prace? my sme isli krokom, cesty vobec neodhrnute, sak ale preco by aj boli, ze? 😠
    ale na to, ako sme isli pomaly tak nam ta cesta netrvala az tak dlho 😃

• breeeeeeeeeeee raaanecko 😃 😃 😃
    cesta bola najsamfasa....najprv uuuuplne zasnezene auto, potom neodhrabane cesty, niekto nam od´palil k tomu semafor pri metre a ono furt snezi a ja nemam metlicku v aute.... 😠 😠 😠

• hej hej vsimla som si, ze od vcera nejde semafor pri metre, ale mala som pocit , ze tym je ta doprava ovela plynulejsia 😬

tu metlicku ti asi podarujem, sak nemozes cestovat autom bez metlicky 😃

• noooo z vasho smeru to je plynulejsie,len my chudaci mame problem od Ivanky 😃 😃 😃 😃

rano som si pozicala otcovu metlicku,aaaale som mu ju nechala,aby nenadaval 😃 😃 uz som nastastie dohodnuta s priatelom, ze sa stretneme pri mojom aute po robote ,bo on ma metlicku 😛

• aleee praveze sa mi zda, ze aj od ivanky je to lepsie 😃 😛

hehe....metlickovy tim 😃 😃

• caute baby , aj ja sa pridavam vsetko dobre do noveho roka 🙂

• ahoj ivi...aj tebe vsetko dobre v novom roku 😵

• noooo pockaj domi, to este nebol skolsky den....to bude omnoho horsie....ale dufam,ze ho do pondelka postavia.... 😠

ahoj ivi, aj tebe vsetko dobre 🙂

• akoze ten semafor, je spadnuty??? 🤔 😬 som si to ani nevsimla 😬

no jo pondelok bude zlomovy 😦

• Sponzor fóra
  • heeeej, niekto odpalil nas semafor z Ivanky.... 😠 😠 😠 😠
    v pondelok pojdem na siedmu,nech sa vyhnem tomu najvacsiemu naporu a aj tak idem cvicit... 😃

• no pekne teda....to musel byt daky magor 😠

a vcera ako na zumbe?

• jaaaaaj, bol to zabijak..voooobec som nevladala.... 😃 😃 😃 😃
    len som flrflala celu hodinu...
    este k tomu som od obeda vcera nejdla, ze som dosla hladna ako pes domov a najedla sa 😠 😠 😠

• ale tak sak hlavne, ze si prezila bez vacsej ujmy 😃

to potesi 😒

• noooo bez ujmy....som si ndavala,ze na co som cez tie sviatky len jedla a hnila 😃 😃
    musim sa dostat opat do formy, lebo sa normalne zle citim... 🙂 a to som len tri tyzdne nic nerobila a normalne to citit... 😃

• hej clovek ked je zvyknuty cvicit a aj si davam bacha na to co je, je potom po takychto tazkych naletoch na jedlo uplne mimo 🙂

este ze ja som taka hnila a vobec necvicim a jem co chcem 😃 😛

• ja som si zvykla cvicit a jest normalne, ved som od septembra chodila viac menej poctivo kazdy tyzden...

bohuzial nepatrim k tym,co si nemusia davat pozor...keby som sa pozabudla ,tak som urcite schopna sa vyjest na vahu spred roka 😠 😠 😠

• to je super....sak pohyb nezaskodi,len pomoze...

nooo mas na prd...ja sa nastastie nemusim obmedzovat...dakujem ti metabolizmus moj 😮 😃

• fuuu som sa najedla teraz....som mala cestovinky s paradajkovou omackou, syrom a sampionmi 😛 ale bolo to dost paradajkove aj na mna, pritom paradajky mozem 😒

• hehe... ja mam blby metabolizmus...ja len kuknem na cokoladu a uz som kilo pribrala 😠 😠 😠

ja som dnes bez obeda, nechce sa mi nikam ist a ani nic objednavat..o tretej idem uz domov, taak sa najem pak...

ja paradajkove cestoviny nelubim.... paradajky mam rada jedine vo forme kecupu... 🙂

• jaaaaaaaaj to sa mas 🙂
    hehehe si jak majka aj ta kecup moze, ale inu paradajkovu formu ee 😃

• 😃 😃 😃
    este zjem na kusky nakrajane paradajky v salate....ale paradajkove gebuziny nelubim 😃 😃 😃

• 😃 😃 😃 😃
    tak to si lepsia jak majka, ona take nezje, ale pssst 😃 😛

• hehehe.... jasnee,ze som lepsiaaaa 😃 😃 😃
    a to si urcite neprecita 😃 😃 😃

uz sa tesim na vikend - dva dni v robote a som znicenaaaa 😃

• jaaaaaaj aj aj velmi skromna 😛

ja som v robotke 4 dni....ale ten weekend bude balzam na dusu 😵 😵

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Váš sen ..., Váš deň ..., Vaše splnené sny.
    Zabezpečíme Vám kompletné reštauračné, eventové a hotelové služby na profesionálnej úrovni.
    Fotograf pre najkrajšie okamihy vášho života, ktoré vám zostanú zachytené v podobe neopakovateľných záberov na ktoré budete vždy radi pozerať.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov