Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

28. aug 2012112460
  • booooze, kedy je najblizsie volno,haaaa????? az velka noc tusim,zeeee??? 😠 😠 😠
    ach jaaaaaaaj 😠

ja som prudko skromnaaaaaaa 😃 😛 😵

• nooo tak nejako...jedine ze si zoberes dovolenku 😃 😛

ano ano mila damo 😃

a co planujes cez vikend?

• hmmmmm, idem s kamoskou lyzovat v marci, taakze asi najblizsie volno budem mat v marci... dufam,ze bude este sneh na horach 😃 😃 😃

cez vikend planujem len oddychovat, lezat a citat... 😃 dnes idem s kamoskami do kina a potom rovno sme postel, priatel aj tak robi, taakze to bude taky oddychovy nemastny neslany vikend...s knihou v ruke...som si kupila = ja necitac knihu,ktora ma vyse 600 stran, tak mam co robit 😃

• Sponzor fóra
  • a co planujes ty? haaa???

• super... a hlavne, ze sa stazujes ze kedy bude dalsie volno 😶 😛

super plan 😉 a na aky film idete?
    cooo??? ty si si knihu kupila a taku velku? no neverim 😃 a o com ta kniha je?

ja asi vecer pojdem so sesterkou a s jej muzom niekam na veceru, mangel je mimo svk, ale sak ja snad jest mozem, ne? 😃 😃

a cez weekend?? asi tiez doma vylihovat budeme a na nakupy do metra musime ist a tak...

• noooo ale vikend pre mna nie je volno...volno su tak minimalne tri volne dni ...hehehe 😃 😃 😃

hmmmm, na aky film..neviem ako sa to vola,ale hra tam jennifer aniston...nejaka laska na druhy pokus, ci na druhy pohlad...tusim nieco take to bolo... 😃

mangel je mimo??? aspon nezavadza na roznavskej 😃

• som nemyslela, weekend ale tu lyzovacku 😉

jaaj viem, svagrina na tom bola...

hej hej mimo... 😛 😛 😛

• ach taaak...ale lyzovacka je pre mna hooodne dalekooooo 😃

a co vravela na ten film,hmmmm???

• ale sak aspon sa mas na co tesit 😵

vies, ze ani neviem... 😐 ale keby sa jej nelubil, tak by to urcite spomenula 🙂

• 😃 😃 😃
    dobreeee, kupim pukance a hadam nezaspim...ale ja romantiky rada 😃
    inak sa uz dlho chystame na avatar,aale ten je furt predany.... 😠

• ja si to tiez rada pozriem, ale mam radsej krimi a tak 😃

sesterka ho pozerala na dvd, ale nepacilo sa jej to, lenze ona nema rada sci fi a ja tiez

• noooo ja by som sa bez toho filmu zaobisla...je to sci fi, je to dlheeee....ale priatel to chce strasne vidiet... 😠 taak som suhlasila pod podmienkou,ze mi kupi velke pukance,nech mam co tak dlho zvliachat 😵 😃

• ach tie kompromisy 😃 😃

• nooo a co tam budem dve a pol hodky robit, haaaa???? 😃 😃 😃

• no sak ja som za vsetkymi desiatimi 😵 😵
    sa mi ani verit nechce, ze ludom sa ten film tak paci 😦

• Sponzor fóra
  • noooo vraj su na to dobre ohlasy...neviem...ideme este s kamosmi a vsetco chcu ist na 3D, tak okrem toho, ze je to dlhe jak svina, sci fi,tak tam budem cucat este s debilnymi okularmi 😃 😃 😃

• jaaaj ty moje chudatko 😃 😃
    sak ale budes mat pocit , ze si priamy ucastnik toho filmu 😛

• a neni to v dakom pralese??? ma tam bude daka haved obtazovat 😃 😃 😃

• petus, mozne to je,ja sa o ten film moc nezaujimam

• 😃 😃 😃

hodinky si objednala,ci este neeee???
    ja som si vyhliadla dalsie...ach jaaaaaj.... 😃

• nic som neobjednala...zatial 😃
    ale sak verim, ze sa najde nejaky dobrak a zakupi mi ich, kedze budem mat tie narodky 😵 😵

ake??

• noooo...ja som rozmyslala,ze by som si tie dolce objednala z prvej vyplaty v novej robote,aaale neviem - asi budem vrazat peniazky do ineho... 😃
    tieto:
    http://pids.nnpi.sk/1/29/23/n282204.jpg

• juuuj tie su kraaasne 😵 😵 😵

kuk ip 😉

• noooo uvidime, ja len vyberam a spekulujem... 😃

pripadne ak sa najde dobra dusa, aj ja budem mat narodky...sice az v lete,ale budem mat 😃

• tieto su fakt kraasne, si mi normalne chrobaka do hlavy nasadila 😃
    a odtial mas uz nejake hodinky?

ved jasne, darecek od ineho viac potesi ako ked si ho das sama 😎

• neeeee, odtial mam len jeden prsten a doniesli mi ho az domov... 🙂

len musim niekomu tuto myslienku vnuknut...nasi neprichadzaju do uvahy, taaakze jedine frajer 😃

• aha...a ten prsten je zatial ok?

no sak a preco nie? 😃

• je ok...miss sixty prsten to bol... 🙂

neviem,ci sa on pre nieco take ako hodinky nadchne.... i ked aj ano...uvidime, treba ho spracovat 🙂

• som od nich aj pekne hodinky videla, myslim miss sixty

moj mangel vie, ze som hodinkofil 😮 😃

• aj ja som... hehe 😃 😃 😃

nevies,ci je v senci nejake hodinarstvo?? potrebovala by som skratit remienok na jednych hodinkach....

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Dôraz na detail, emóciu, no najmä netradičné! veci. Vzdialenosť nie je problém ani prekážka! Výstup do desiatich pracovných dní.
    Najsexi vec, ktorú žena môže nosiť je jej sebavedomie
    Miesto pre Vašu ideálnu svadbu