Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
booooze, kedy je najblizsie volno,haaaa????? az velka noc tusim,zeeee??? ]-( ]-( ]-( ach jaaaaaaaj ]-( ja som prudko skromnaaaaaaa :-D :-p x-)
Odpovedať
Profilova fotka
nooo tak nejako...jedine ze si zoberes dovolenku :-D :-p ano ano mila damo :-D a co planujes cez vikend?
Odpovedať
hmmmmm, idem s kamoskou lyzovat v marci, taakze asi najblizsie volno budem mat v marci... dufam,ze bude este sneh na horach :-D :-D :-D cez vikend planujem len oddychovat, lezat a citat... :-D dnes idem s kamoskami do kina a potom rovno sme postel, priatel aj tak robi, taakze to bude taky oddychovy nemastny neslany vikend...s knihou v ruke...som si kupila = ja necitac knihu,ktora ma vyse 600 stran, tak mam co robit :-D
Odpovedať
a co planujes ty? haaa???
Odpovedať
Profilova fotka
super... a hlavne, ze sa stazujes ze kedy bude dalsie volno :-x :-p super plan ;-) a na aky film idete? cooo??? ty si si knihu kupila a taku velku? no neverim :-D a o com ta kniha je? ja asi vecer pojdem so sesterkou a s jej muzom niekam na veceru, mangel je mimo svk, ale sak ja snad jest mozem, ne? :-D :-D a cez weekend?? asi tiez doma vylihovat budeme a na nakupy do metra musime ist a tak...
Odpovedať
noooo ale vikend pre mna nie je volno...volno su tak minimalne tri volne dni ...hehehe :-D :-D :-D hmmmm, na aky film..neviem ako sa to vola,ale hra tam jennifer aniston...nejaka laska na druhy pokus, ci na druhy pohlad...tusim nieco take to bolo... :-D mangel je mimo??? aspon nezavadza na roznavskej :-D
Odpovedať
Profilova fotka
som nemyslela, weekend ale tu lyzovacku ;-) jaaj viem, svagrina na tom bola... hej hej mimo... :-p :-p :-p
Odpovedať
ach taaak...ale lyzovacka je pre mna hooodne dalekooooo :-D a co vravela na ten film,hmmmm???
Odpovedať
Profilova fotka
ale sak aspon sa mas na co tesit x-) vies, ze ani neviem... :-| ale keby sa jej nelubil, tak by to urcite spomenula :-)
Odpovedať
:-D :-D :-D dobreeee, kupim pukance a hadam nezaspim...ale ja romantiky rada :-D inak sa uz dlho chystame na avatar,aale ten je furt predany.... ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
ja si to tiez rada pozriem, ale mam radsej krimi a tak :-D sesterka ho pozerala na dvd, ale nepacilo sa jej to, lenze ona nema rada sci fi a ja tiez
Odpovedať
noooo ja by som sa bez toho filmu zaobisla...je to sci fi, je to dlheeee....ale priatel to chce strasne vidiet... ]-( taak som suhlasila pod podmienkou,ze mi kupi velke pukance,nech mam co tak dlho zvliachat x-) :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ach tie kompromisy :-D :-D
Odpovedať
nooo a co tam budem dve a pol hodky robit, haaaa???? :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no sak ja som za vsetkymi desiatimi x-) x-) sa mi ani verit nechce, ze ludom sa ten film tak paci 8-(
Odpovedať
noooo vraj su na to dobre ohlasy...neviem...ideme este s kamosmi a vsetco chcu ist na 3D, tak okrem toho, ze je to dlhe jak svina, sci fi,tak tam budem cucat este s debilnymi okularmi :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jaaaj ty moje chudatko :-D :-D sak ale budes mat pocit , ze si priamy ucastnik toho filmu :-p
Odpovedať
a neni to v dakom pralese??? ma tam bude daka haved obtazovat :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
petus, mozne to je,ja sa o ten film moc nezaujimam
Odpovedať
:-D :-D :-D hodinky si objednala,ci este neeee??? ja som si vyhliadla dalsie...ach jaaaaaj.... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
nic som neobjednala...zatial :-D ale sak verim, ze sa najde nejaky dobrak a zakupi mi ich, kedze budem mat tie narodky x-) x-) ake??
Odpovedať
noooo...ja som rozmyslala,ze by som si tie dolce objednala z prvej vyplaty v novej robote,aaale neviem - asi budem vrazat peniazky do ineho... :-D tieto: http://pids.nnpi.sk/1/29/23/n282204.jpg
Odpovedať
Profilova fotka
juuuj tie su kraaasne x-) x-) x-) kuk ip ;-)
Odpovedať
noooo uvidime, ja len vyberam a spekulujem... :-D pripadne ak sa najde dobra dusa, aj ja budem mat narodky...sice az v lete,ale budem mat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tieto su fakt kraasne, si mi normalne chrobaka do hlavy nasadila :-D a odtial mas uz nejake hodinky? ved jasne, darecek od ineho viac potesi ako ked si ho das sama 8-)
Odpovedať
neeeee, odtial mam len jeden prsten a doniesli mi ho az domov... :-) len musim niekomu tuto myslienku vnuknut...nasi neprichadzaju do uvahy, taaakze jedine frajer :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aha...a ten prsten je zatial ok? no sak a preco nie? :-D
Odpovedať
je ok...miss sixty prsten to bol... :-) neviem,ci sa on pre nieco take ako hodinky nadchne.... i ked aj ano...uvidime, treba ho spracovat :-)
Odpovedať
Profilova fotka
som od nich aj pekne hodinky videla, myslim miss sixty moj mangel vie, ze som hodinkofil :-o :-D
Odpovedať
aj ja som... hehe :-D :-D :-D nevies,ci je v senci nejake hodinarstvo?? potrebovala by som skratit remienok na jednych hodinkach....
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?