Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

28. aug 2012112460
  • dakujeeem 🙂 ...je to fakt zle,lebo nemozeme ist ani poriadne na velky nakup...jedine,ked si poziciame auto od sestry

• nemas zaco 😉
    noooooo jo 😞

• bre ranko sa praje 🙂

• Sponzor fóra
  • aaaaaahoj doooooomi 🙂

• petus nazdar....co ako vcera dopadol meeting? prezila si bez ujmy? 😉

• ach jaaaaj...prezila...len trval od dvanastej do pol piatej,skoro som tam umrela.... 😃
    vooobec sa mi tam nechcelo byt...desneeeee 🙂

• boooze to co ste mali aj posednie pri jedlicke ci co? 😃 😛
    tak to verim 😒
    co je nove?

• nooove nista...ziadna nahrada za mna, nic..... aaale dufam,ze od buduceho tyzdna ma uz pustia aj do novej robotky....
    nechcela by som sa uchylit k radikalnym rieseniam, tak dufam,ze sa dohodneme...

• a ty maas co nove,haaaa???

• tak idem ja za teba, hned od zajtra!!!

• ja noooo nic take zaujimave...vsetko po starom...

• 😃 😃 😃 taaaak pod 🙂
    cakaaaam ta.... 🙂

aj uvazujes nad zmenou,hmmm???

• jafneee...pozri ja uz letim 😃 😃 😃

pod do Ip 😉

• dooomi,praaaavda...jsem tady 😃

• vidim vidim 😃
    ja som uz poobede som si objednala pizzu....som uplne prezrana 😒

• Sponzor fóra
  • ja som mala rozok so sunkou...nic ine sa mi nechcelo...ani nic objednavat a ani ist dolu do restiky... 😎

a prezrat sa nemozem,bo tom som spravila v pondelok a na zumbe cely obed so mnou skackal...som myslela, ze umrem 😃

• booze mozes byt az taky lenivec?? 😃 😛

uz si sa dostala opat do zumba kolotoca?

• aaale kde...dnes tam isto umrem a zajtra tiez 😎 😎

som myslela v pondelok, zepo 20 minutach odchadzam....mne uz uplne stacilo 😃

• ty si to fakt az tak vazne zobrala? 😃
    to je hotovy zumba maraton 😛

• noooo len keby som tolko nejedla.... 😠 vcera som cely den nestihala jest....a vecer som sa total napraskala,som vyzerala ako tehotnaaaa 🙂

a v pondelok tieeeez.... dnes mam v plane po navrate zo zumby dat si len koktejl,taak dufam,ze sa mi to podari 😃

• ja sa najem normalne cez obed v robotke, a pak vecer uz len malokedy jem...zvycajne moc ne...ale tak ak hej len fakt malo

to potom silno drzim palec, nech ti to nadsenie vydrzi ( co sa tyka toho coctailu) 😉 😃

• v novej robotke si budem objednavat pravidelne obedy, len tu to to nejde... 🙂 tu mozem ist len dolu na obed,alebo si nieco objednat a to sa zase neda kazdy den... 😠

• to je zle...my mame tu vyhodu ze teraz nedavno otvorili, taku novu pizzerku blizko, ponukaju aj menu a dopravu maju v ramci starej vajnorskej zadarmo...cize super 😉

• taak to sa da, ja nemame dopravu nikdy zadarmo, lebo my sme uplne mimo vsetkeho 😠
    taaakze sa mi neoplati stale nieco objednavat a dolu sa mi nie vzdy chce ist...
    jaaaj, uz nech je februar 😠

• ved to, sak aj my sme si objednavala spolu s majkou predtym z pizze mizze ale davali sme si dopravu napoly ale aj tak to bolo strasne vela 😠
    neboj sak este nejake dva tyzdne ani to nie 😉

• caute. keby ste tu poblizku boli, tak vas aj na obed pozvem. 😛 😃

• cau...ceciky su pripravene hovoris? 😃 😃 😛

• caaaaf maji 😃 😃 😃

jake ceciky???cooooo???? 😃 😃 😃 😃

• caute. ceciky s olivovou omackou s cestovinkami

• hmmm...mnaaam ...keby som sa neprejedla z tej pizze...tak som na ceste k vam 😵 😵 😵

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Vila Etelka
    Bratislava
    Prežite svoj deň "D" spolu s tými, na ktorých Vám výnimočne záleží v harmónii intimity a prírody, v štýle historického letoviska...
    Ponúkam Vám svoje foto služby na Vašej svadbe. Pozrite si moje portfólio.

Živím sa ako reklamný a svadobný fotograf a kameraman. Pracujem v overenom tíme s mojim kameramanom Vám ponúknem svadobný balík presne na mieru.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov