Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

28. aug 2012112460
  • jani, super. aspon ta odbremeni od niektorych veci

• Sponzor fóra
  • janocka , nie je to daleko , 😉

• jani a kedy to uz daleko nebude?

• som sa odmlcala, musela som premyslat nad andzi, mi to prislo strasne luto....

daleko to nebude po 7. maji, ked uz nebude ani mesiac do svadby - najlepsie vykony podavam pod tlakom, ked mi uz hori za zadkom 😃

• dobre ranko sa praje 🙂

• ahoj ivka 🙂

• dnes asi kazdy pracuje , je tu prazdnejsie 🙂

• asi hej, sak aj ja som tu len na skok 😞

• toho smajla som nechcela dat 😃 😃

• domi - i ja len na skok , pojdem nieco uzitocne robit , nez sediet na nete

• tak to ta obdivujem, lebo mne by sa ale vobec nechcelo, poslednu dobu som nejaka moc leniva 😬

• vies , mne uz i ten net lezie na nervy , musim byt viac aktivnejsie , a dnes nam uz dosli vypracovane statnicove otazky , tak nudit sa v najblizsej dobe velmi nebudem

• to vazne? ja som na nete zavisla 😬

tak tie statnice ti nezavidim, ale urcite dobre dopadnu 😉

• Sponzor fóra
  • jej nove foto

• no trosku som zatuzila po zmene 😃

• no musim ja so svojim profilom nieco urobit

• ale ako vidim, aj ty si si dala fotocku 😵 😵

• no bola som tu jedna bez fotky , tak uz mam i ja 😉

• tak vitaj v klube 😃

• dakujem

• Caute baby, som si precitala vcerajsok, a kukam jak puk..m,ate niekto nejake spravy o andzi?

• ahoj skipi , no andzi nam tu poriadne zabrdzdila komunikaciu , ja len dufam ze sa ma fajn

• ahoj ivka, teda fakt ze nechapem...vsak som si s nou vcera pisala a plna optimizmu bola...dufam,ze to dobre dopadne..a ty, co mas nove?? vidim, ze fotocka....

• hej i ja som si konecne dala foto

• skipi - a nove ani nic , mozno az zajtra bude nieco nove , mam ist totiz do salona , kde dostali novu kolekciu

• tak super, potom das foto??
    aj ja idem este v pondelok kuknut novu kolekciu a definitvne potom rozhodnem...

• jasne hodim foto , tak som zvedava , ci zmenim saty alebo nie

• presne aj ja...mam vyhliadnute jedny, co su vazne favoritky, ale uvidime..ale budem mat srdiecko na mieste,ze som ich skusila...

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Štýlová reštaurácia a veľká spoločenská sála, priestranná terasa s altánom, starostlivo udržiavaný park s jazierkami, veľká ubytovacia kapacita.
    Nenechajte upadnúť tie najkrajšie zážitky do zabudnutia, postarajte sa o to, aby boli navždy zväčnené tak, ako ich priniesol sám život. Vytvoríme pre
    ...všetko čo na svadbu potrebujete vytlačiť
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov