Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
caute. idem vas na chvilu pozriet. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
caukos majus :-D co porabas?
Odpovedať
Profilova fotka
peciem :-D ale len krtkovu tortu
Odpovedať
Profilova fotka
tak sak aj to je nieco :-p a na obed si co dobre navarila?
Odpovedať
Profilova fotka
matko mi navaril. priniesol mi obed z mekaca :-D
Odpovedať
Profilova fotka
obcas aj to moze byt ...vidis aj dnes by som k vam skocila na obed :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ale bol taky chudobny, nic len jeden hambac. dorazim sa neskor tortou :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to aby si nepribrala nahodou ;-) ja som mala dnes na obed po velmo dlhej dobe tunacka, som bola na obed vonku ...som sa potrebovala ist prevetrat :-)
Odpovedať
Profilova fotka
teraz mali super cenu na tunaka v metre, sme kopu toho zase kupili
Odpovedať
Profilova fotka
heeej? som aj kukala ale nemali tam cenu ]-( inak som bola aj v new yorkeri kuk som si kraaasnu mikcu skusala a nebolo mi aj XS velke?? :-( booze musim byt taka mala :-o
Odpovedať
Profilova fotka
tunaka mali v regali pri kasach skoro. 1,90 tusim stal
Odpovedať
Profilova fotka
jaaaaaaj mna picne...ja som bola v tom regali, kde ich maju normalne a tam na nom nebola cena...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
my sme to zbadali rovno na tom regale. tusim sme isli uhorky kupovat a tam to mali
Odpovedať
Profilova fotka
no pekne, ale sak nevadi...mozno nabuduce
Odpovedať
Profilova fotka
Krasne ranko zelam x-) kedze dnes mame ten piatok , dufam, ze tu bude hojnejsia ucast :-p
Odpovedať
Profilova fotka
bre rano.... ja len teda zdravim a porucam seba sa :-p
Odpovedať
Profilova fotka
no pekne :-D :-p
Odpovedať
ahoj decka, ja som z greecka :-D :-D :-D a mame paaatek..silno sa tesim :-D este ale musim dnes absolvovat pohovor so seefkou :-D
Odpovedať
Profilova fotka
som mandarinka darinka :-D :-D :-D ukaz ako silno sa tesis :-p fuuu...ides jej povedat, ze to balis konecne? ;-)
Odpovedať
neeeee, ze balim...aale ze je to posledy 40 hodinovy tyzden...od pondelka budem mat polovicny ubazok...resp. aspon dufam :-D taaaaaaaaaakto silno sa teeeeesim :-D
Odpovedať
uvazok x-)
Odpovedať
Profilova fotka
waaaa aspon daco...cize na kolko hodin budes chodit do robotky??? ;-) a teda dost siiiiilno sa tesis :-p
Odpovedať
na styri :-) a potom do druhej robotky....aale neva, to uz nejako vydrzim...v podstate vsetko prejazdim ...noo ale treba vydrzat ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
aha...cize 4 hodky budes este v starej robotke a na dalsie 4 pojdes uz do novej? =-) a ako vyzera ze dokedy budes musiet takto byt?
Odpovedať
nooo ja dufam,ze uz len dva tyzdne :-S maximalne som ochotna este tyzden k tomu priratat... ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
cize to vychadza tak dokonca mesiaca januara...tak sak snad uz sa trochu rozhybu konecne 8-(
Odpovedať
noooo ono pohovory su,aaale otazka je,ze ci niekoho najdu ]-( resp. konecne vyberu ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
sak jasne, oni sa nikam ponahlat nemusia, ale to ze ty kvoli nim trpis to ich netrapi ]-( a co uz ste boli na tom avatarovi? svagrina na to dnes ide...na to 3D :-)
Odpovedať
nebooooli sme este...kamoska ale kupila listky na pondelok,aale to drahy robi ]-( taak neviem,co ted... ]-( ]-( musim zistit, ze co ted... :-| nooo dlhsie tu pendlovat nemienim, lebo sa mi to neoplati... ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
juuuj to je na prdku....sa to uz neda zrusit co? :-S verim, sak to nikam nevedie... a ide to do penazi riadne 8-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?