Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

28. aug 2012112460
  • nedaaaa....ona si myslela, ze vtedy nerobi.... taak co narobim,nech niekoho splasi... 😐

je to des a hruza.... nooo uvidim, dufam, ze dnes bude este aspon platit tie styri hodky denne 😠

• jeden myslel a vymyslel... 😦

jaaaj ze uz dnes by si vypadla skor 😐 no ved uvidis

• uvidime, ci to bude platit.... 🙂
    dnes som dosla az o pol deviatej,taak tu musim byt do stvrt na pat....aaale co narobim,dnes este vydrzim...len dufam,ze nebudu velke zapchy poobede... 😠

uz nech je12:15 a mozem ficat na obeeeeed 🙂

• Sponzor fóra
  • no ako kedy byvaju zapchy v piatok, niekedy hej niekedy nie 😉
    ja dnes idem domov az neskor vecer, mam rande s kamoskami zo skoly....1 odchadza na isty cas do france, tak sa chceme este zist 😵

a co ides spolu s filipom na obed ci sama?ja som si prave objednala, vcera som bola na obede vonku, ale dnes sa mi vobec nechce...nejako ma boli prst na nohe 😞

• neeeee, idem s kamoskou k nam dolu na obed...dnes je konecne nejaky schopny obed tam dolu.... 😉
    od buduceho tyzdna si uz budem objednavat obedy v novej robotke, taak sa tam najem a hlavne budem pravidelne obedovat a mat teply obed....

pokec so sefkou som mala, taakze chodim na styri hodky,ale plat mi nebudu menit...aspon ze tak... 🙂

nooo vecer to uz bude uplna lahoda ist domov....ja idem az uplne neskoro do BA, ideme oslavovat kamosove narodky, fale mam odvoz,dovoz, taakze pohoda.... 😃

• aha...no aspon ze tak, lebo tie tvoje obedy a la rozok so sunkou boli zrele na vredy tak akurat 😃

super, ne? 😉

ved uvidim, ale mozno pre mna pride mangel a pojdem aftom a ne busom 😵

• Cuteeeeeeee 😃 ...ja prave obedujem,dnes ma nic neoslovilo v restike,tak sedim v praci...tesite sa na vikend?...dnes sme zacalui vybavovat internet,tak dufam,ze ho uz budeme mat..lebo ma uz slahne

peti-tak supis,ze ti takto vysla v ustreti

• lenus cauko 😉
    jasne, weekend je moja spasa, len keby trval aspon o den viac 😃
    super s tym netom, konecne pokecame trosku dlhsie 😵 😵

a co ty? ako pokracujes v cvicebnom osiali?

• cauuu domi-aj ja dufam,ze sa uz pohneme s tym netom,lebo sa to bez neho vazne neda...stale riesime rozne moznosti,ale nic sme zatial neporiesili...dufam,ze dnes by sa mohlo zadarit,dufam uz v to

hmmm...no tak v cvicebnom osiali stale pokracujem,dnes idem prvy krat na zumbu,tak som zvedava 😃

• leni- a co je vlastne s tym internetom? som nejako mimo obraz 🤔 😬

uz aj z teba bude zumba kralovna? 😃 tak drzim prsty

• domi-lebo my sme teraz v tom podnajme a nevieme,ako dlho tam budeme...a vsade je dvoj rocna viazanost,casto krat treba splnomocnenie od majitela,alebo potrebuju nieco napajat v byte a pod....a my nic take nechceme...uz sme boli rozhodnuti pre orange...ale vraj je velmi pomaly a niekedy dost nespolahlivy...tak preto sa nam to dost komplikuje

jaaaaj....od kralovnej mam este dost daleko 😃 ...ja som zatial len zaciatocnicka 😃 😃 😃 ...petke sa rovnat nemozem

• aha...takto to je...som nevedela, ze v com je ten zadrhel...dik za objasnenie 😉 snad sa to teda nejako doriesi...
    a co sa tyka orange internetu, ten nepoznam, ale sesterka mala internet od t-mobilu a museli ho zrusit, lebo to bola katastrofa : jednak isiel strasne pomaly a na druhej strany viac nesiel ako isiel 😠

tak sak ale casom sa vypracujes 😃 😛 ja keby som sa na to raz dala to by bol prepadak roka 😬

• domi-aj petov kolega ma t-mobile a je z neho nestastny...tiez mu viac nejde ako ide...tak si myslime,ze orange bude asi podobne...nasi kamarati ho maju,v podstate su s nim spokojni,ale ide im strasne pomaly a niekedy hapruje...a to nechceme

jaaaj...ja dufam,ze hlavne schudnem...lebo teraz len sedim na zadku,vobec sa nehybem...v IRL som sa aspon hybala,ale tuto v praci len sedim za compom 😃 ...ved akoze fajn,nestazujem si ale moje telo je uz dokazom toho vysedavania 😃 😃 😃

• ved to...clovek chce uz aj nejake tie poriadne sluzby ked za to plati tolke peniaze 😐

😃 😃 😃 hej hej tieto sedave robotky su niekedy dost na prdku 😒
    a inak ako v praci? si uz zabehnuta?

• caute. co rozoberate? internet? my sme mali v limbachu t-mobile a spokony sme boli. slapalo to ako hodinky, aj ked sme tam podla nich nemali pokrytie. 😃 a orange mame cez telefon, tiez dobre a doma mame upc a super. 😃

• Sponzor fóra
  • no mozno ze limbach je v dobrej polohe, ale u nas to fakt totalne neslo ....aspon co sa tyka t-mobilu 😒
    ale doma mame t-comacky a nemni vaznejsi problem...takze klopem 😃

• limbach je v strasnej polohe. tam sa neda dat normalny net za normalnu cenu. donedavna tam ani 3g nebolo...

• cauuu majuska...hej hej,net riesime...skusane fibernet,tak uvidime...ale my mame dost complikate situaciu,tak uvidime

domi-uz nie som uplny novacik,ale tak,stale je sa co ucit,a nie je toho malo...ale dnes mam zrovna vymesacie...dnes som tu presne mesiac 😃

• aj my sme na t-mobile pocu.li len same negativa

• co ponukaju nasim, tak to je strach a hruza. pytaju 14 eur za nic...

• leni, strasne to rychlo ide. ze mesiac...

• tak to je divne potom maji...

leni - gratulireeeeen k vymesaciu 😵 ale ved jasne, to sa pomaly do toho dostanes 😉

a petko ako s robotou? spokojny?

• maji-zeeee????...aj ja som z toho v soku,ved len vcera so0m sem nastupila 🤔 ...podla mna ide cas kazdym rokom rychlejsie a rychlejsie

domi-dakujeeeeem 🙂 ...nooo...Petko je v podstate spokojny,ale teraz maval strasne vela roboty a starosti kvoli mytu...ale tak teraz uz bude hadam kludnejsie obdobie

• no jasne, to myto dalo zabrat skoro vsetkym 😦 ale sak hlavne je,ze ma robotku a ze sa mu tam aj paci

• domi-ved to,hlavna je ta robota,lebo ako sledujem okolie,je to fakt katastrofa 😞

• tak tak...pozeram profesiu a tam nist, ale ze totalne nic 😶 😶

• o robote radsej ani nepiste 😦

• ale teraz som si otvorila profesiu a nasla som 2 celkom solidne ponuky 🤔

• hej hou 🙂
    som spaaaat 😃

domi, ides posielat zovotopisy?

• z dnesneho dna? je tam nejaka asistentka riaditela, ale to by dopadlo, keby som mu mala kavicku varit. 😃 ja ju neviem ani sebe uvarit 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Jan Ducko
    Žilina
    https://www.instagram.com/ducko_foto_jano/

Bude mi potešením zachytiť jedinečné okamihy Vášho svadobného dňa.
    FotoStar je zábavná fotokabínka, s ktorou sa na žiadnej svadbe, oslave, party, večierku či festivale nudiť rozhodne nebudete !
    Moderné a kreatívne svadobné klipy, filmy a fotografie.