Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
maji-ja chodim eln tak,a uplne v pohodke...ved to ani nemame daleko na zastavku...ty radsej busm?
Odpovedať
hehehe...a pri kazdom dalsom aj budem parkovanie riesit.... :-D taak v tej ulicke sa dost blbe parku,aale tak pred polusom sa da :-D aaale maaaaji, nekecaaaaaj...aj elina je faaajn :-D
Odpovedať
Profilova fotka
leni, nie ani busom, ja radsej autom :-D
Odpovedať
Profilova fotka
peti-nooo,je to vzdy dost napratane,ale vacsinou sa najde volne miestecko :-D maji-presneeeeee :-D :-D
Odpovedať
panicka je daka pohodlnaaaaaa :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no dobre, mozno sa obetujem a pojdem elinou (ak este nebude auto hotove)
Odpovedať
leni, a na tu zumbu sa musi nejako zahlasovat,ci staci len prist???
Odpovedať
Profilova fotka
peti, strasne som zlenivela. :-D
Odpovedať
ach jaaaaaj.... ty uz ani o robote nerozmyslaj potom :-D :-D :-D :-D to treba cestovat :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D :-D hej?
Odpovedať
Profilova fotka
ano slecinka nam zlenivela a zpohodlnela :-D
Odpovedať
o takej robote....chaapes,co som tym chcela povedat,zeeeee???? :-D :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
peti-vraj tam staci len prist...dnes vsetko pozistujem a dam vedit...zaciatok je o 18:30...ale segra pocula,vraj je to super...tak som zvedava...v pondelok tam tiez chodim na jeden aerobick a je super
Odpovedať
noooo domi, ked to pojde takto dalej,tak sa s nami uz ani bavit nebude....nebude s nami proste stracat cas :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
majiiii- :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jasne, chapem :-D mne nevadi cestovat, pokial idem autom. takze mi ostava bud zohnat vodica, alebo zacat jazdit :-D
Odpovedať
oooukej, pozistuj....v pondelok pojdem do golemu alebo do kina,este neviem...ale ten piatok by som isla skusit :-)
Odpovedať
Profilova fotka
hej, hej, hej... pisat sa mi este chce :-D
Odpovedať
Profilova fotka
opustam vas na chvilu. idem si spravit nieco jest...
Odpovedať
Profilova fotka
peti-okiiiiii...dufam,ze tam neumriem :-D maji-ja z teba umriem :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jejda peti, myslis, ze by to bolo az take zle??? :-D :-D
Odpovedať
neumreeees...to ja umrem, ja som sa dala nahovorit, ze buduci tyzden v nedelu idem na K2 hiking.....som silno zvedava,ze ake to bude.... prosim, len sa nepytajte,ze co to je... :-D vysvetlujem to ako hotentooon,radsej kuknite cez vyhladavac :-D
Odpovedať
Profilova fotka
fuuu baby som tu chvilku neni a kolko ste zase popisali :-p
Odpovedať
neeviem domi,ale urcite sa to zhorsovat bude :-D
Odpovedať
Profilova fotka
peti - :-D :-D :-D inak ty si s tym cvicenim zobrala riadne vazne...este aj ten k2 hiking :-o
Odpovedať
Profilova fotka
peti, a kde je to k2? to moze byt super
Odpovedať
noooo tam asi umrem....ale chcem so sebou nieco robit :-D a ja radsej poskusam kopec veci ako by som mala sedoet doma....lenze ono to leze do penazi :-D :-D a cooo - buduci tyzden mam takto kazdy druhy den nieco v plane :-D
Odpovedať
k2 je niekde v lamaci :-)
Odpovedať
Profilova fotka
sak nic, ja len ta obdivujem, ja by som ani obyc aerobick nezvladla :-N
Odpovedať
Profilova fotka
potom daj vediet, ake to bolo. to by som chcela skusit - teda ak to bude zaujimave
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?