Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

28. aug 2012112460
  • ano hej v lamaci prave to pozeram na nete 😉

• nooo kamosky na tom boli v utorok a ze je to brutal na kondicku....len ruky moc nezapajas ....tak som zvedava,ze ake to bude....ale sa im to pacilo, ze je to makacka....

• ved dakujem pekne, slapat hodinku akoze do kopca...

• Sponzor fóra
  • vraj to trva 45 minut 😃 hodina je prilis dlhaaaa 😃

• boooze sak ja by som mozno ani 5 min nevydrzala 😃

• myslis, ze to bude narocnejsie ako hodina skakania na zumbe?

• myslim, ze urcite to bude narocnejsie 😃

• no do... kolko krat idem na zumbe vyplut dusu po pol hodine 😃

• ja sa obavam aj dnesnej zumby,zase budem strasne spotena a cervanaa...to neznasam

• aale maji, to je az v lamaci...to musis to auto vybavit 😃

• mne to nejako neprekaza....to len ficim rovno domov a do sprchy.... tak snad sa to bude dat prezit 😃

• peti - jj, to ano, tam auto musi byt (aj ked mi tam ide prinajhorsom 63) 😃 😃

leni - ani ja to neznasam. aj ked sa chodime saunovat, som cervena este hodinu po 😃

• presne z tohoto dovodu nechodim cvicit sem do ba 😃 😃

• tak internet sa nekona,nemame tam cosi pripojene...asi ma uz slahne 😞

• hmmm a vies kde je tam zakladna skola???? 🙂
    ked heeej,kludne sa pripoj i buduci tyzden 🙂

• Sponzor fóra
  • leni a to vam tam nevedia nejak spravit?

• leeeni, to je skodaaaaa.... 😠

• maji-my nevieme,ako dho tam budeme...a nechceme v byte nic vrtat a pod....takze v tom je velky problem...uz sme aj suhlasili,ze zaplatime za zmenu adresy nemale peniaze,ale aj tak sa to neda...je to na prd

• jaaaj leni to ma mrzi 😞

• vy mate notebook, nie?

• maji-hej hej...este skusime UPC,ale neviem

• my mame orange a slape dost dobre, dokonca aj u nas na liptove na chate fici 😃

• peti-ved to je este jedna moznost...ale nasu situaciu to velmi neriesi,lebo je to len na jeden comp...a my potrebujeme na dva...uz som pocula aj staznosti,ale aj dobre skusenosti...ale tak neviem...ked uz nic ine nebude,asi budem musiet zobrat orange

• peti - tak to je potom velmi individualne ako tak pozeram 😃

• hmmmm, nooo to heeeej....tazko povedat,ci vam to poslame 😐
    ja by som bola bez netu mrtva....tu mame vsetko blokovane, tak aspon doma mam moznost kuknut na net...

• leni, prinajhorsom to date cez mobil.

• ja by som asi neprezila keby som bola v robote odrezana od netu 😒 takto maniacim v robotke a aj doma 😃

• peti-ved to,lebo aj my tu mame vsetko bloknute,ja uz ani neviem,ako FB vyzera,maily som necitala ani nepamatam

ale svita na lepsie casy,je mozne.ze UPC sa podariii....jupiiiiiiiiiiiiiiiiii

• leni...tak drzim palcure 😵

• leni, ak by sa podarilo upc, tak to by bolo super. nam to tu ide paradne. a za cely cas bol mozno len jeden vypadok, ale to mali nejaku poruchu.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    spolu si užijeme Váš veľký deň kdekoľvek na SVK
    najlepší pomer cena / výkon 🙂

Profesionálna svadobná fotgrafia- nechajte si zvečniť Váš najkrajší deň dvoma fotografmi, ktorí zachytia každý neopakovateľný moment.
    Bratislava
    Články od našich partnerov
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Vyberte si snubný prsteň, na ktorý sa budete s láskou dívať do konca života
    Jedinečnosť snubných prsteňov spočíva v bezchybnom dizajne a poctivej výrobe
    Archív článkov od partnerov