Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

28. aug 2012112460
  • ahojte 🙂

juuuj lenti - tak zelam skore uzdravenie 😉

a co si pipi prosim ta? nemas sa za co ospravedlnovat, sak vyzera to tak , ze sa zima uz konci, takze to necham na buduci rok tie rukavicky

11 000 prispevok 😃 😛

• caute babizne. 🙂

• cau babizna 😛

• Sponzor fóra
  • ahoj majus 😃

• 🙂 co noveho?

• letim papat, pak sa ozvem 😛

• mne sa akurat robi fajnovy obed... zemiaky v pocte 3 kusy.

• mas este dietu? 😐

• jj mam. ale ani mi nechuti jest, tak mi to nejak nevadi. 😐

• tak ti sa nam za chvilku stratis ked nebudes jest

• ahojte baby , nakukla som, ze co mate noveho a tu je opat mrtvo 😞

• Ivik ahoj, no jo, pomaly, ale isto zapadne nasa temicka prachom 😢

• Domi , to je škoda 😞

• to je 😞 a co ako sa mas? a co mas nove? robotka? 😉

• zatial do konca marca praxujem este , a potom sa chystam vycestovat do Rakuska

• Sponzor fóra
  • a co tam v rakusku? teda ak to nie je tajne 😬

• chcem zacat robit opatrovatelsku , zdokonalit sa v jazyku a potom sa uvidi

• aha jasne, to nie je zly napad...a uz sa ti aj nieco rysuje ci ? budem drzat palec nech sa to podari

• no este mesiac mi potrva, kym dostanem certifikat , ale už zhaňam kontakty na schopných ludi , dakujem

• jaj a co je to za certifikat? sorry, ze sa tolko vypytujem, ale moc sa tomu nerozmiem a som zvedava

• momentalne navstevujem opatrovatelsky kurz spojeny s nemcinou , a pre pracu v Rakusku je potrebny

• jaj tak, no to je super potom...a to si robis niekde v nemocnici?

• no potrebujem jeden den praxe v nemocnici , zvysok su len prednasky a predovsetkym nemcina , a tebe sa ako dari ?

• cize v podstate akokeby si studovala dalsiu skolu 🙂
    mne tak vselijako, ale da sa...sa tesim, ze je konecne piatok, lebo uz mam toho za cely tyzden dost 😒

• no hej , len taku dvojmeačnú 🙂
    no na piatok sa každy teší , ake sú víkendové plany ?

• taka je najlepsia 😃
    vikend? hmm...netusim, este som nic neplanovala, asi budeme doma vegetit, lebo po obchodoch behat uz nechcem alebo skor nemozem, lebo som uz minula tolko penez, ze dovi dopo, takze si urobime papucovy vikend 😉

a ty co planujes?

• no pravdepodobne tiež papučovy bude , v pondelok nakupujem v Polsku tak vikendik si odsedim doma , najlepšie by bolo s nemčinou v ruke 🙂

• a kam chodite do PL nakupovat?
    takze budes mat skor studijny vikend 😃

• do Krosna , no bolo by fajn keby taky bol , len netušim či sa mi to podari 😃

• ale tak predstava by bola, ale ci sa to podari aj zrealizovat to je vo hviezdach 😃
    a teraz si doma ci na praxi?

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Živím sa ako reklamný a svadobný fotograf a kameraman. Pracujem v overenom tíme s mojim kameramanom Vám ponúknem svadobný balík presne na mieru.
    spolu si užijeme Váš veľký deň kdekoľvek na SVK
    najlepší pomer cena / výkon 🙂

Fotografia je zachytenie prchavého momentu v čase, ktorý sa vďaka nej stáva nesmrteľným...