Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
heej, ja som si az teraz vsimla, ze sem aj niekto pisal :-N :-D
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby , i ja nakukavam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
nazdar ivik, pracujes ci si doma?
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
babenky, opat mrtvo ... ako sa mate?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj ivka vidim, ze uz mate terminik, moooc sa tesim ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@jika80 ahoj jitka :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@ooo ahoj majus ;-) som po sto rokoch prisla pozriet, co tu nove a zistujem, ze tento rok tu este nikto nepaisal, tak som to chcela napravit :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@jika80 dobre robis. :-) to boli casy, ked sme tu kecali o 100/600 :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@ooo to hej, normalne mi je aj smutno za tym. hrooozne ten cas leti, uz za chvilu olsavujeme druhe vyrocie x-) a vy ako, co vsetko mas uz vybavene? satky si uz bola skusat?
Odpovedať
Profilova fotka
@jika80 saty este este nebola skusat vobec. vybavene pomaly mame vsetko az na matriku. nikde nas nechcu zosobasit. ja viem, ze je sviatok, ale mohlo by sa to dat. vedia udelit vyniknu, ale nikde to nechcu urobit. :-( inac tety na matrikach su zlate, ze by nam velmi rady pomohli, ale ked sa neda, tak sa neda.
Odpovedať
Profilova fotka
mame vsetko rezervovane zatial aj na 1.9. a aj na 2.9. s tym druhym datumom nie som moc nadsena. :-|
Odpovedať
Profilova fotka
@ooo a jeje a co teraz? mate nejake nahradne riesenie?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
kazdopadne drzim moc palceky, aby sa to podarilo vybavit ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@jika80 uz sa nam to od zaciatku komplikuje, ze mam chut sa na to uplne vykaslat. mali sme mat 9.9. ale zistilo sa, ze na nas termin sa skor zahlasila jedna oslava, potom nas napadlo 1.9. - nemame matriku... dakujem, nejak to uz snad dobojujeme
Odpovedať
Profilova fotka
@ooo moja, to by bola skoda vykaslat sa na to, ked uz mate kopu veci vybavenych. pozri, kaslite na datum, to nerozhodne, ci budete stastni alebo nie ;-) najdi nejaky, ktory bude aspon trocha vyhovovat a do toho ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@jika80 ja viem, ze datum nie je vsetko, ale cloveku sa potom tak lepsie vybavuje, ked ho caka taky pekny termin. :-D :-N
Odpovedať
Profilova fotka
@ooo :-D :-D :-D sa bojis, ze by matko zabudol datum svadby, tak mu to chces ulahcit? ze ked s spomenie na narodky, ze mozno ho aj ta svadba napadne? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@jika80 :-D jemu samemu sa moc ten datum nepozdava, ale svadba na nardky by bola super
Odpovedať
Profilova fotka
jeej caute, tu to zacalo opat zit? :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
@domika007 hehe ano :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@ooo sa tesim x-)
Odpovedať
Ahojte :-N
Odpovedať
Profilova fotka
@janulkaadusko ahoj. :-) ty si sa vydavala 14.2.? :-) pekny datum.
Odpovedať
Ahoj no ano presne na valentína :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@janulkaadusko super napad. :-) my sme planovali tento rok na 1.9. (na moje narodky), ale nezohnali sme matriku, ktora by nam udelila vynimku na svadbu cez sviatok. :-( takze bude asi o den neskor. :-(
Odpovedať
Hmm no trošku smutne ale s matrikou je to tažke cez sviatky hmm škoda že?
Odpovedať
Profilova fotka
@janulkaadusko co narobime, nevysiel na jeden termin (9.9.), nevysiel nam 1.9., tak nam snad vyjde 2.9. - taky trosku nechceny termin, ale vyberat si uz nemozme.
Odpovedať
Ved ano a nechceny ale bude najdoležitejší že?no a my sme až do poslednaj chvíle nevedeli že budeme mat svadbu na valentína nám to nejak neprišlo... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@janulkaadusko :-D neprislo? :-D a kde ste mali svadbu? ak sa mozem opytat.
Odpovedať
Profilova fotka
@janulkaadusko a kedy ste si nejak uvedomili, ze je to valentin? :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?