Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@domika007 vsak to za chvilocku Domi , takze pravdepodobne chlapcek,? a meno ?
Odpovedať
Profilova fotka
@ivka219 no jo, to ubehne ani sa nenazdam.. no vyzera to byt iste na 100% podla pani Mudr. ale tak o tyzden idem este na 3/4D UTZ, takze tam si to pozriem dokladnejsie 8-) meno? bude s koncovkou - áš..viac nepoviem :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
@domika007 mam dojem , že teraz chlapci prevladaju , aspon v mojom okoli, domi to meno bude určite krasne , a hlavne nech je malinky zdravy
Odpovedať
Profilova fotka
@ivka219 hej? no ja neviem, nejako este nemam infosky o tom, kto co caka, na to si este musim pockat,ale babyboom je riadny tento rok :-D dakujem, to zdravie je najdolezitejsie ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@domika007 no poriadny baby boom , vsak bolo už i na čase:)
Odpovedať
Profilova fotka
@ivka219 :-)
Odpovedať
jeeej,tuto to este zijeee :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@persepolis hehe, az teraz som zbadala tvoj prispevok! :-N :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@persepolis žije :)
Odpovedať
Profilova fotka
@ivka219 ahoj ivik, citam, ze pripravy sa vam uz pekne rozbehli, mate dost veci vybavenych :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@domika007 ano , akosi sme sa obaja rozbehli , uz padol aj navrh zmenit termin , ale nakoniec nemenime , pockame si na nas dnik
Odpovedať
Profilova fotka
@ivka219 by ste to mali najradsej cim skor, ze?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@domika007 asi tak , ale to by sme museli banku vykradnut:)
Odpovedať
Profilova fotka
@ivka219 jasne to chapem :-| svadba veru nie je lacny spas... a teraz si doma ci v praci?
Odpovedať
Profilova fotka
@domika007 v praci , este 9 dni ... a ty Domi ako mate ? uz sa vam to pomaly krati
Odpovedať
Profilova fotka
@ivka219 no tak nech ti to rychlo ubehne ;-) my sa mame fajn, vdaka za opytanie...veru uz pomalicky budem ratat dni :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@domika007 zbehne vam to :) moja sesterka dnes v noci porodila chlapčeka:)
Odpovedať
Profilova fotka
@ivka219 tak tomu verim, ale sak stale je co riesit, vzdy sa najde nieco co chyba a tak...dnes sme aspon kocik objednali konecne ;-) jj, citala som, gratulujem! ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@domika007 pre aku farbu si sa nakoniec rozhodla ?
Odpovedať
Profilova fotka
@ivka219 nakoniec som objednala ten bordovy, je taky ze hodi sa aj aj
Odpovedať
Profilova fotka
@domika007 to hej , pekny bol :) človeka lakaju pestrejsie farby , ale treba sa pozerat i na nevyhody
Odpovedať
Profilova fotka
@ivka219 sak to, ten zlty bol uzaasny, fakt uzasnyy, ale v lete by bol denne omuskovany a to by ma teda riadne hnevalo :-|
Odpovedať
Profilova fotka
@domika007 tak verim , že bordova bola spravna voľba , nevies mi poradiť dobre zlatnictva v BA , o 2 tyzdne sa tam s drahym chystame
Odpovedať
Profilova fotka
@ivka219 fuu tak to teda neviem, my sme mali obrucky cez znameho... v BA netusim, kde a co
Odpovedať
Profilova fotka
caute. @ivka219 ivka a preco chcete prave z ba? my sme si davali robit v piestanoch. dnes sme boli pre ne a sme nadmieru spokojni. su uplne uzasne. vie ich zaslat aj postou, ak by ste nemohli pre ne ist. beru aj zlato, takze uctuje len robotu. nas tie nase vysli na 120€ obe. myslim, ze nebude mat problem vyrobit hocake.
Odpovedať
Profilova fotka
@ooo vysli vas pekne lacno , su uplne spokojní , hod mi kontakt do IP , posleme mu fotku ,ktore sa nam pacia
Odpovedať
ahooojteee :-D som vaas prepaaaslaaaa :-D majus- kraaasnee obrucky :-) maam otazocku - ta matna cast vydrzi?????? leebo aj mne sa pacia take, ze kombinacia leskla a matnaa. len som pocula, ze sa to zosucha ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
cafte babky no normalne som to vcera presvihla, napisat sem nieco na pocest nasho druheho vyrocia :-D hroooozne to leti x-)
Odpovedať
Profilova fotka
@jika80 jitus ahoooj, vcera ked si to pisala ,som musela zacat premyslat, ze jake dva roky to su :-N potom ma vsak osvietilo :-D tak silno moc gratulujem! x-) nech vam to vydrzi dalsich 100 rokov 8-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak dnes mame druhe vyrocie, normalne tomu neverim, strasne ten cas leti x-) @lentilkabj vsetko naj k vyrociu aj vam zelam x-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?