Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

28. aug 2012112460
  • @domika007 vsak to za chvilocku Domi , takze pravdepodobne chlapcek,? a meno ?

• @ivka219  no jo, to ubehne ani sa nenazdam.. no vyzera to byt iste na 100% podla pani Mudr. ale tak o tyzden idem este na 3/4D UTZ, takze tam si to pozriem dokladnejsie 😎 meno? bude s koncovkou - áš..viac nepoviem 😃 😛

• @domika007 mam dojem , že teraz chlapci prevladaju , aspon v mojom okoli, domi to meno bude určite krasne , a hlavne nech je malinky zdravy

• Sponzor fóra
  • @ivka219  hej? no ja neviem, nejako este nemam infosky o tom, kto co caka, na to si este musim pockat,ale babyboom je riadny tento rok 😃

dakujem, to zdravie je najdolezitejsie 😉

• @domika007 no poriadny baby boom , vsak bolo už i na čase🙂

• jeeej,tuto to este zijeee 😃 😃 😃

• @persepolis  hehe, az teraz som zbadala tvoj prispevok! 😬 😃

• @ivka219  ahoj ivik, citam, ze pripravy sa vam uz pekne rozbehli, mate dost veci vybavenych 🙂

• @domika007  ano , akosi sme sa obaja rozbehli , uz padol aj navrh zmenit termin , ale nakoniec nemenime , pockame si na nas dnik

• @ivka219  by ste to mali najradsej cim skor, ze?

• @domika007  asi tak , ale to by sme museli banku vykradnut🙂

• @ivka219  jasne to chapem 😐 svadba veru nie je lacny spas...

a teraz si doma ci v praci?

• @domika007 v praci , este 9 dni ... a ty Domi ako mate ? uz sa vam to pomaly krati

• Sponzor fóra
  • @ivka219  no tak nech ti to rychlo ubehne 😉

my sa mame fajn, vdaka za opytanie...veru uz pomalicky budem ratat dni 🙂

• @domika007  zbehne vam to 🙂 moja sesterka dnes v noci porodila chlapčeka🙂

• @ivka219  tak tomu verim, ale sak stale je co riesit, vzdy sa najde nieco co chyba a tak...dnes sme aspon kocik objednali konecne 😉

jj, citala som, gratulujem! 😉

• @domika007  pre aku farbu si sa nakoniec rozhodla ?

• @ivka219  nakoniec som objednala ten bordovy, je taky ze hodi sa aj aj

• @domika007 to hej , pekny bol 🙂 človeka lakaju pestrejsie farby , ale treba sa pozerat i na nevyhody

• @ivka219  sak to, ten zlty bol uzaasny, fakt uzasnyy, ale v lete by bol denne omuskovany a to by ma teda riadne hnevalo 😐

• @domika007  tak verim , že bordova bola spravna voľba , nevies mi poradiť dobre zlatnictva v BA , o 2 tyzdne sa tam s drahym chystame

• @ivka219  fuu tak to teda neviem, my sme mali obrucky cez znameho... v BA netusim, kde a co

• caute.
    @ivka219  ivka a preco chcete prave z ba? my sme si davali robit v piestanoch. dnes sme boli pre ne a sme nadmieru spokojni. su uplne uzasne. vie ich zaslat aj postou, ak by ste nemohli pre ne ist. beru aj zlato, takze uctuje len robotu. nas tie nase vysli na 120€ obe. myslim, ze nebude mat problem vyrobit hocake.

• @ooo  vysli vas pekne lacno , su uplne spokojní , hod mi kontakt do IP , posleme mu fotku ,ktore sa nam pacia

• ahooojteee 😃 som vaas prepaaaslaaaa 😃

majus- kraaasnee obrucky 🙂 maam otazocku - ta matna cast vydrzi?????? leebo aj mne sa pacia take, ze kombinacia leskla a matnaa. len som pocula, ze sa to zosucha 😠

• cafte babky
    no normalne som to vcera presvihla, napisat sem nieco na pocest nasho druheho vyrocia 😃 hroooozne to leti 😵

• @jika80  jitus ahoooj, vcera ked si to pisala ,som musela zacat premyslat, ze jake dva roky to su 😬 potom ma vsak osvietilo 😃 tak silno moc gratulujem! 😵 nech vam to vydrzi dalsich 100 rokov 😎 😃

• tak dnes mame druhe vyrocie, normalne tomu neverim, strasne ten cas leti 😵 @lentilkabj  vsetko naj k vyrociu aj vam zelam 😵

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Dôraz na detail, emóciu, no najmä netradičné! veci. Vzdialenosť nie je problém ani prekážka! Výstup do desiatich pracovných dní.
    Fotím príbehy - tvorím spomienky >>> svadobná a eventová fotografia, fotokútik, fotoštúdio s viac ako 20 ročnými skúsenosťami <<<
    Ponúkam Vám svoje foto služby na Vašej svadbe. Pozrite si moje portfólio.