Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

28. aug 2012112460
  • strasne stara hra, mohli by ju "oprasit" http://kultura.sme.sk/divadlo/115/liliom.html
    sedeli sme v prvej rade a ja som na konci tak plakala, ze janko kroner sa na mne rehotal 😃 😃 😃

• hehe 😃 my sa chystame s drahym niekedy v aprili na Predanu nevestu.... my sme taki kluturni barbari (my len kino) a toto moj brat strasne ospevuje, v Brne bol na tom uz minimalne 6x v priebehu roka, tak uvidime, ci je to fakt take dobre 😢

• ja som volakedy chodila strasne casto za kulturou. my sme chodievali normalne zajazdom z limbachu. bolo to super. 🙂 najcastejsie sme chodili na radosinske naivne

• Sponzor fóra
  • 😃 😃 😃 😃 mna picne, hen zase ten cas 😃 😃 😃

• jej a uz je piatok 13teho 😃

• a nemalo by tam byt Ježkovi voči... namiesto Ježkovo voči??

• ano, na to som aj ja pozerala

• ked uz, tak jezkovovo voko.... asi ktosi pri tlaci urobil preklep, ved "o" a "i" su pri sebe

• jani, ale asi to tak bude, daj si to do googla a ono existuje, ze sa hovori jezkovo voci

• heeeeeeeeeeej, tak to som nevedela.... dnes sa naucim toooolko novych veci (teda vcera) 😃

• 🤔 😃 😃 😃
    tak kedy??

• no dnes ako vcera 😃 ale nie... akoze dnes je uz piatok, ale teoreticky stvrtok, lebo som este nesla spat... a ked pojdem spat, bude uz piatok... ale inak som normalna 😃

• jani, idem ja do prcic... dnes je velky den. je piatok 13teho a ja idem na "elektriku" po robote 😃 😃 😃

• inac, aj ja to tak beriem, ze je dnes este akokeby stvrtok 😃

• Sponzor fóra
  • no a ja idem zajtra (teda dnes) na pohovor, takze uvidime co z toho bude.... inak, ja si pamatam, ze raz v piatok 13 som v jedalni na ZŠ vyliala mlieko na stol a musela som si ist k okienku kde sa vydavalo jedlo po handru... nikdy na to nezabudnem, trauma na cely zivot, lebo ta handra bola taka mokra a spinava... odmalicka mam panicky strach zo smradlavych handier a vechtov.... u nas doma ked utriem handrou hoc' aj zrkadlo alebo stolik, tak hned ide do pracky 😃

• bru noc, idem aj ja 🙂

• ahoj jani. som sa vcera nestuhla poriadne rozlucit, lebo nam na vypadol net.

• baby vy ste vcera tusim nemohli spat
    dobre ranko 🙂 😃

• bree ranecko sa praje 😃 mame dnes krasny datum baby sledujete to???

• ahoj domi - piatok 13 teho - vonku snezi , no nadhera ,

• cooo? u vas snezi? u nas svieti krasne slniecko a fuka severak 🙂

• od vecera snezi , sice sa to hned topi

• fuuuuuuuuuha no aj tak by som nechcela, aby u nas snezilo, zimy bolo uz dost, chcem uz jar a leto

• no to ja , chystam sa do mesta , tak som sa tesila ze uz poltopaocky si vyberiem aj jarnu bundu

• bryyyyyyyyy vecer tu nikto? 🤔

• ahoj domi - no vidis je tu bieda

• baby kde ste sa podeli ?

• dobrý večer,
    došla som sem kuk,či sa tu niekto nachádza

• ahoj lenti - no asi iba ja 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadobné priestory nášho historického domu sa nachádzajú priamo v srdci Bratislavy – len na skok od Michalskej brány.
    Celá SR..
    Svadobné foto - video
    Rodinné foto - video
    Letecké foto-video DRONOM
    Book,glamour
    Fotoatelier
    Klasické aj moderné svadobné oznámenia | Humorné aj romantické svadobné oznámenia | potlač servítok, výroba menoviek na stôl, svadobné menu...
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov