Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

28. aug 2012112460
  • no dost vela , 8O otazok

• fuha, tak to je dost.

• ahojte kocky, ako ste vikendovali? ja som si namiesto volna uzila riadnu kopu stresov 😒

• Sponzor fóra
  • ooočko,jasne že áno 😃
    ááá,k tvojej práci-nechcem sa do nej miešať,ale musím 😃 😛ekne sa od nich odpoj a začni robiť sama,len si v tom jednička a nepotrebuješ robiť pod niekým,kto si to neváži

• ahoj luci. a z coho si mala stres?

• lenti, 😬 dakujem. musim ist odtial. fakt ma to tam ubija

• čau luci,prečo si stresovala??
    ivka-my sme kúpeľku neprerábali,robili sme ju od 0,ale ak chceš hoď do ip adresu

• ooo-tam nemalo byť len,ale lebo 😃

• ivka219 tak to si na tom ako ja preto chcem mat co najviac vybavene na svadbu.. takze viem ake je to..

• aale..namiesto toho aby sme su uzili dovolenku v tatrach tak hned pocas prvej jazdy matko spadol a udrel si hlavu..povedal mi to ale tvaril sa,ze v pohode...o 10 min si vobec nepamatal, ze sa so mnou rozpraval a ze spadol..takze sme skoncili v Poprade v nemocnici kde si ho s otrasom mozgu nechali 2 dni...ja som spala u znamych..a okrem toho mi stale niekto volal kvoli robote a zajtra ma caka sialene vela problemov, ktore musim riesit..no proste dovolenka aku nikomu neprajem 😠

• a zase mam naspat moje pichanie pri srdci kvoli nervom...jaaaj,ooo musime nieco s tymi nasimi robotami urobit

• luci 😮 a ako mu je? uz je dobre?

• luci, musime. ved to sa neda takto

• uz je dobre....len obcas ho boli hlava ale velmi ma nalakal doktor na centralnom prijme...ze mali takych co boli v pohode a o dve hodiny ich mali na operacke..tak som nemohla zaspat a kazdu chvilu kontrolovala mobil, ci mi nebudu volat

• cauteeeee kocky 🙂

• Sponzor fóra
  • luci-velmi ma mrzi,co sa stalo tvojmu milacikovi,ale hlavne je,ze bude v poriadku

• ahoj lenti, dakujem..vystrasil ma ale mal nastastie prilbu lebo inak neviem ako by to dopadlo 😞

• luci-neboj,urcite bude v poriadku...ale viem si predstavit,co si si prezila 😞

• uz som v poho..ale hej, svoje som si odstresovala..teraz je to zas kvoli robote ale to nie je nic noveho 😃

• aaaach,ta tvoja robota...aj sa ti risuje nieco nove???...ved je hrozne,ked sa musis stale takto nervacit 😒

• no,ja teraz ani nic moc nehladam...chceme babo takze by to bolo kontraproduktivne nieco hladat..je mi jasne, ze mi neprospieva ten stres a ak zostanem tehotna tak este duplom ale to urcite skoncim na rizikovom a bude pokoj..no neviem, mam este mesiac HAK tak potom uvidim...

• baby, vidím, že kecáte o oblekoch, my sme mali s drahým krízu, dooosť veľkú, normálne som bola taká nasrdená, že som chcela svadbu zrušiť, ale včera sme boli u psychologičky a tá nám veľmi pomohla. Stále som však zranená.

• lucinka: máš pravdu, ja mám HAK ešte na 2 mes. pevne verím, že dieťa už má prísť.

• lucinka: neboj, drahý bude OK, ja prežívam v robote podobné nočné mory ako ty, zajtra ma čaká brutálny deň, verím, že čas všetko posunie k lepšiemu.

• andzi som rada , ze ste si to vyriesili

• andzi - vidim,ze zajtra to mame v robote podobne..mozme sa na dialku podporovat..
    dufam,ze s drahym je uz vsetko ok..ta kriza vas moze este viac posilnit takze snad si z toho vezmete len to dobre..
    a dik..drahy je uz skoro ako predtym..akurat to hra v jeho prospech..teraz ho dost obskakujem 🙂

• ahoj luci - no peknu dovolenku ste mali 😞

• andzi-aj dufam,ze s drahym ste si vsetko vysvetlili a vsetko sa uz bude uberat len spravnym smerom...verim,ze dana situacia,i ked nebola urcite prave najlahsia,vas oboch posilnila a priniesla do vasho vztahu nieco nove

• luci-jeeeejda...no mas to v tej praci hrozneee...babatko vam velmi prajem,ale za takychto pracovnych podmienok,fuuuha....ale tesim sa na spravicku o babatku 🙂

• ahoj ivka - no to veru hej...

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadobné priestory nášho historického domu sa nachádzajú priamo v srdci Bratislavy – len na skok od Michalskej brány.
    Klasické aj moderné svadobné oznámenia | Humorné aj romantické svadobné oznámenia | potlač servítok, výroba menoviek na stôl, svadobné menu...
    Ponúkam profesionálne fotografické služby.
    Bude mi cťou zachytiť jedinečné okamihy Vášho svadobného dňa.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov