Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

28. aug 2012112460
  • no dost vela , 8O otazok

• fuha, tak to je dost.

• ahojte kocky, ako ste vikendovali? ja som si namiesto volna uzila riadnu kopu stresov 😒

• Sponzor fóra
  • ooočko,jasne že áno 😃
    ááá,k tvojej práci-nechcem sa do nej miešať,ale musím 😃 😛ekne sa od nich odpoj a začni robiť sama,len si v tom jednička a nepotrebuješ robiť pod niekým,kto si to neváži

• ahoj luci. a z coho si mala stres?

• lenti, 😬 dakujem. musim ist odtial. fakt ma to tam ubija

• čau luci,prečo si stresovala??
    ivka-my sme kúpeľku neprerábali,robili sme ju od 0,ale ak chceš hoď do ip adresu

• ooo-tam nemalo byť len,ale lebo 😃

• ivka219 tak to si na tom ako ja preto chcem mat co najviac vybavene na svadbu.. takze viem ake je to..

• aale..namiesto toho aby sme su uzili dovolenku v tatrach tak hned pocas prvej jazdy matko spadol a udrel si hlavu..povedal mi to ale tvaril sa,ze v pohode...o 10 min si vobec nepamatal, ze sa so mnou rozpraval a ze spadol..takze sme skoncili v Poprade v nemocnici kde si ho s otrasom mozgu nechali 2 dni...ja som spala u znamych..a okrem toho mi stale niekto volal kvoli robote a zajtra ma caka sialene vela problemov, ktore musim riesit..no proste dovolenka aku nikomu neprajem 😠

• a zase mam naspat moje pichanie pri srdci kvoli nervom...jaaaj,ooo musime nieco s tymi nasimi robotami urobit

• luci 😮 a ako mu je? uz je dobre?

• luci, musime. ved to sa neda takto

• uz je dobre....len obcas ho boli hlava ale velmi ma nalakal doktor na centralnom prijme...ze mali takych co boli v pohode a o dve hodiny ich mali na operacke..tak som nemohla zaspat a kazdu chvilu kontrolovala mobil, ci mi nebudu volat

• cauteeeee kocky 🙂

• Sponzor fóra
  • luci-velmi ma mrzi,co sa stalo tvojmu milacikovi,ale hlavne je,ze bude v poriadku

• ahoj lenti, dakujem..vystrasil ma ale mal nastastie prilbu lebo inak neviem ako by to dopadlo 😞

• luci-neboj,urcite bude v poriadku...ale viem si predstavit,co si si prezila 😞

• uz som v poho..ale hej, svoje som si odstresovala..teraz je to zas kvoli robote ale to nie je nic noveho 😃

• aaaach,ta tvoja robota...aj sa ti risuje nieco nove???...ved je hrozne,ked sa musis stale takto nervacit 😒

• no,ja teraz ani nic moc nehladam...chceme babo takze by to bolo kontraproduktivne nieco hladat..je mi jasne, ze mi neprospieva ten stres a ak zostanem tehotna tak este duplom ale to urcite skoncim na rizikovom a bude pokoj..no neviem, mam este mesiac HAK tak potom uvidim...

• baby, vidím, že kecáte o oblekoch, my sme mali s drahým krízu, dooosť veľkú, normálne som bola taká nasrdená, že som chcela svadbu zrušiť, ale včera sme boli u psychologičky a tá nám veľmi pomohla. Stále som však zranená.

• lucinka: máš pravdu, ja mám HAK ešte na 2 mes. pevne verím, že dieťa už má prísť.

• lucinka: neboj, drahý bude OK, ja prežívam v robote podobné nočné mory ako ty, zajtra ma čaká brutálny deň, verím, že čas všetko posunie k lepšiemu.

• andzi som rada , ze ste si to vyriesili

• andzi - vidim,ze zajtra to mame v robote podobne..mozme sa na dialku podporovat..
    dufam,ze s drahym je uz vsetko ok..ta kriza vas moze este viac posilnit takze snad si z toho vezmete len to dobre..
    a dik..drahy je uz skoro ako predtym..akurat to hra v jeho prospech..teraz ho dost obskakujem 🙂

• ahoj luci - no peknu dovolenku ste mali 😞

• andzi-aj dufam,ze s drahym ste si vsetko vysvetlili a vsetko sa uz bude uberat len spravnym smerom...verim,ze dana situacia,i ked nebola urcite prave najlahsia,vas oboch posilnila a priniesla do vasho vztahu nieco nove

• luci-jeeeejda...no mas to v tej praci hrozneee...babatko vam velmi prajem,ale za takychto pracovnych podmienok,fuuuha....ale tesim sa na spravicku o babatku 🙂

• ahoj ivka - no to veru hej...

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Štýlová reštaurácia a veľká spoločenská sála, priestranná terasa s altánom, starostlivo udržiavaný park s jazierkami, veľká ubytovacia kapacita.
    Svadobnô
    Topoľčany
    Sme traja chalani, ktorí svoje skúsenosti so svadobnými fotografiami a videom netaja. Sme dokonale pripravení zvečniť príbehy Vašej lásky.
    Ponúkame výrobu svadobných produktov a tlačovín - svadobné oznámenia, etikety na fľaše, svadobné pečiatky, menu karty, svadobné ŠPZ, magnetky.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov