Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no dost vela , 8O otazok
Odpovedať
Profilova fotka
fuha, tak to je dost.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky, ako ste vikendovali? ja som si namiesto volna uzila riadnu kopu stresov :-S
Odpovedať
Profilova fotka
ooočko,jasne že áno :-D ááá,k tvojej práci-nechcem sa do nej miešať,ale musím :-D :pekne sa od nich odpoj a začni robiť sama,len si v tom jednička a nepotrebuješ robiť pod niekým,kto si to neváži
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj luci. a z coho si mala stres?
Odpovedať
Profilova fotka
lenti, :-N dakujem. musim ist odtial. fakt ma to tam ubija
Odpovedať
Profilova fotka
čau luci,prečo si stresovala?? ivka-my sme kúpeľku neprerábali,robili sme ju od 0,ale ak chceš hoď do ip adresu
Odpovedať
Profilova fotka
ooo-tam nemalo byť len,ale lebo :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ivka219 tak to si na tom ako ja preto chcem mat co najviac vybavene na svadbu.. takze viem ake je to..
Odpovedať
Profilova fotka
aale..namiesto toho aby sme su uzili dovolenku v tatrach tak hned pocas prvej jazdy matko spadol a udrel si hlavu..povedal mi to ale tvaril sa,ze v pohode...o 10 min si vobec nepamatal, ze sa so mnou rozpraval a ze spadol..takze sme skoncili v Poprade v nemocnici kde si ho s otrasom mozgu nechali 2 dni...ja som spala u znamych..a okrem toho mi stale niekto volal kvoli robote a zajtra ma caka sialene vela problemov, ktore musim riesit..no proste dovolenka aku nikomu neprajem ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
a zase mam naspat moje pichanie pri srdci kvoli nervom...jaaaj,ooo musime nieco s tymi nasimi robotami urobit
Odpovedať
Profilova fotka
luci :-o a ako mu je? uz je dobre?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
luci, musime. ved to sa neda takto
Odpovedať
Profilova fotka
uz je dobre....len obcas ho boli hlava ale velmi ma nalakal doktor na centralnom prijme...ze mali takych co boli v pohode a o dve hodiny ich mali na operacke..tak som nemohla zaspat a kazdu chvilu kontrolovala mobil, ci mi nebudu volat
Odpovedať
Profilova fotka
cauteeeee kocky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
luci-velmi ma mrzi,co sa stalo tvojmu milacikovi,ale hlavne je,ze bude v poriadku
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj lenti, dakujem..vystrasil ma ale mal nastastie prilbu lebo inak neviem ako by to dopadlo :-(
Odpovedať
Profilova fotka
luci-neboj,urcite bude v poriadku...ale viem si predstavit,co si si prezila :-(
Odpovedať
Profilova fotka
uz som v poho..ale hej, svoje som si odstresovala..teraz je to zas kvoli robote ale to nie je nic noveho :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aaaach,ta tvoja robota...aj sa ti risuje nieco nove???...ved je hrozne,ked sa musis stale takto nervacit :-S
Odpovedať
Profilova fotka
no,ja teraz ani nic moc nehladam...chceme babo takze by to bolo kontraproduktivne nieco hladat..je mi jasne, ze mi neprospieva ten stres a ak zostanem tehotna tak este duplom ale to urcite skoncim na rizikovom a bude pokoj..no neviem, mam este mesiac HAK tak potom uvidim...
Odpovedať
baby, vidím, že kecáte o oblekoch, my sme mali s drahým krízu, dooosť veľkú, normálne som bola taká nasrdená, že som chcela svadbu zrušiť, ale včera sme boli u psychologičky a tá nám veľmi pomohla. Stále som však zranená.
Odpovedať
lucinka: máš pravdu, ja mám HAK ešte na 2 mes. pevne verím, že dieťa už má prísť.
Odpovedať
lucinka: neboj, drahý bude OK, ja prežívam v robote podobné nočné mory ako ty, zajtra ma čaká brutálny deň, verím, že čas všetko posunie k lepšiemu.
Odpovedať
Profilova fotka
andzi som rada , ze ste si to vyriesili
Odpovedať
Profilova fotka
andzi - vidim,ze zajtra to mame v robote podobne..mozme sa na dialku podporovat.. dufam,ze s drahym je uz vsetko ok..ta kriza vas moze este viac posilnit takze snad si z toho vezmete len to dobre.. a dik..drahy je uz skoro ako predtym..akurat to hra v jeho prospech..teraz ho dost obskakujem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj luci - no peknu dovolenku ste mali :-(
Odpovedať
Profilova fotka
andzi-aj dufam,ze s drahym ste si vsetko vysvetlili a vsetko sa uz bude uberat len spravnym smerom...verim,ze dana situacia,i ked nebola urcite prave najlahsia,vas oboch posilnila a priniesla do vasho vztahu nieco nove
Odpovedať
Profilova fotka
luci-jeeeejda...no mas to v tej praci hrozneee...babatko vam velmi prajem,ale za takychto pracovnych podmienok,fuuuha....ale tesim sa na spravicku o babatku :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj ivka - no to veru hej...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?