Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

28. aug 2012112460
  • ahojte, prajem pekné ráno

• ahoj andzi, dnes mame krasne slnecne branko v ba 🙂

• ahoj domi, aj my v Trenčíne máme pekné počasie. Mám lepšiu náladu ako včera. Dnes sa mi snívali zase brutálne sny, takže som ráno bola rada, že už je ráno.

• Sponzor fóra
  • andzi - a nejes pred tym ako ides spat nieco tazke na zaludok? lebo z toho vacsinou byvaju zle sny

• dobre rano babky - vam zavidim to pekne pocasie, nam tu mrholi 😐

• ahoj jikus, noooooo veru je nam co zavidiet 😎 a ty si uz zase mimo svk???

• caute baby , aj my mame krasne slniecko

• U nás začalo práve mrholiť.

• čaute,
    dens je to tu nejaké poslabšie 😐

• ahoj lenti

• 🙂 helou

• ahoj lenti - dnes sa zastihneme??? 🙂

• čaute čaute, čo porábate?

• čaute babky 😉
    jikuš,dnes už hádam áno 😃

• ahoj andzi - ako sa mame?

• Sponzor fóra
  • babyyyyyyy,ja mám popolnočné šatyyyyyyy!!!!
    neni možné 😃

• lenti - aj jaaaaaaaa 😃 ale nemam k nim este topanky 😐

• ahojte jika a lentilka - no mne sa poplnočné ešte len idú šiť, ale topánky k nim tiež ešte nemám

• supeeeer andzi!!!!
    aké??
    ja som stále hovorila,že si nechcem požičať,ale kúpiť a nakoniec som si požičala 😃

• ja som práve vyrábala menovky, som spokojná so svojou prácou, ani som nepredpokladala, že sa mi tak podaria. Dnes som si tiež na 100% zajednala kozmetičku, takže pomaly pokračujem. Ozaj, baby, boli ste už na matrike vypísať žiadosť o uzavretie manželstva?

• lenti - u mna je to uplne naopak, ja som si chcela pozicat a nakoniec som si satky kupila 😃
    nemas foto? 😉

• andzi,aké si si dala šiť??

• lentilka: ešte neviem, nechám to na kreativitu mojej maminy, viem, že budú zo saténu kombinované s čipkou.

• foto nemám 😐
    andzi,my sme boli na matrike minulý týždeň

• baby, prečo sa po polnoci musíme prezliekať? Ja chcem byť vo svadobných stále.

• andzi - my sme boli asi pred mesiacom, vsetko vypisane , podpisane, poplatok zaplateny 😃

• andzi,ja som bola kamoške na svadbe a ona sa neprezliekla,zostala v svadobných
    všetci sme čakali,čo bude mať oblečené a ona sa neprezliekla 😃
    povedala,že keď už ich má mať raz za život,tak nech si ich užije

• andzi-poplatok??
    my sme nič neplatili

• nie andzi,jika 😃

• cauteeee kocky 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadba je v váš veľký deň D. Prežívate okamihy ktoré sú mnohokrát iba raz v živote dovolte nám aby sme vám ich zachytili ako nikto iný .
    Foto, video, fotokoutky a tisk fotek. Plánujete exotickou svatbu v zahraničí? Nafotím vás jen za cestovní náklady a ubytko! 🙂
    Dôraz na detail, emóciu, no najmä netradičné! veci. Vzdialenosť nie je problém ani prekážka! Výstup do desiatich pracovných dní.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov