Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

28. aug 2012112460
  • lenti - hej, zato, ze si beriem na svk cudzinca - 66 euro 😠 😠 😠

• lentiločka-ahóóój
    jikuš- 😠 😠

• lentilocka-ahoooooooooooooooj 😉

• Sponzor fóra
  • keď si slovenka berie slováka tak sa neplatí žiadny správny poplatok

• baby, už máte nejako naplánovanú kaderníčku a kozmetičku, cca o koľkej ktorá a tak? Ja si nad tým hlavu lámem.

• babule-ja mam nervy,lebo sa nam zvysil pocet hosti a potrebovali by sme DJ-a...ale zohnat teraz,skoro mesiac pred svadbou niekoho je praim nemyslitelne...asi ma slahne 😐

• ahooooj lentiiiii

• ahoj lentilka1981, zabudla som ťa pozdraviť moja, som ako slepá, prepáč

• jikus-ahooooooooooooooooooj 🙂

• andzi-ahoooooooooooj....to nevadiiiiii 🙂

• andzi-mne príde kaderník domov a je aj vizážista,tak ma hneď aj namaľuje 🙂
    lenti,tak to je na prd,už sú asi všetci obsadení,že?

• lentilka1981: my máme takú skupinu, ale keď sme boli pozývať tak skoro všetci nad nimi ohrňali nosom, tak som chcela niekoho iného, ale už asi nezoženiem, takže ja mám podobný problém.

• baby, nechávate sa všetky líčiť vizážistovi? Ja neviem, ja sa bežne líčim sama, mám kvalitnú kozmetiku, myslím, že by som to zvládla sama.

• andzi - no ja mam na 7.30 objednanu kadernicku a na 9.30 vizazistku - obe pridu ku mne domov
    lenti - poslem kontakt do ip - mozno ma volne nas dj

• baby,my sme ešte nikoho nepozvali okrem krstných 😐
    už by sme asi mali,že?!
    veď nás bude okolo 70-75 😛

• Sponzor fóra
  • andzi-ja mam kozmeticku zajednanu na 7:30,na 9:00 kadernicku...lebo o 11:00 mame fotenie

• jika - prosím pošli ten kontakt aj mne, dík

• lenti,aj my máme o 11.00 fotenie 🙂

• lenti - to stihate - my sme stihli 40 ludi pozvat v priebehu 10 hodin 😃 😃 😃 to bol maraton, sme lietali z jednej navsetvy na druhu 😃

• jikus-jeeeeeeeeej...to by bolo skveleeeeeeeeeee....za pokus by to stalo.A on je odkial???A cenovo???

• baby, ako to robíte, že k vám kaderníčky a kozmetičky prídu domov? Ku mne nechcela ani jedna, vraj len v prípade, ak by sa nás dalo česať alebo maľovať viac, teda napr. ja, mama, krstná, segra, švagriná...ale to nehrozí.

• fúú jikuš,tak to ste boli jak na špagáte 😛 😃

• lentilocka-hmmmmmmm...ze ma to neprekvapuje 😃

• andzi-u nás sa bude česať skoro celá rodina,tak sa mu to oplatí prísť k nám

• my mame fotenie o 11.30 😃

• andzi-a preco vsetci ohrnali nos nad vasou kapelou???...ved ste si ich vybrali na zaklade niecoho,nie???

• lenti 😃 😃 😃

• lenti: áno, boli na svadbe bratranca, nám sa páčili, ale tej druhej časti rodiny nie.

• andzi-no nech si trhnú nohou!

• jikus: tak mi prosím pošli kontakt na toho DJ, dík, aj cenu približne

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Nenechajte upadnúť tie najkrajšie zážitky do zabudnutia, postarajte sa o to, aby boli navždy zväčnené tak, ako ich priniesol sám život. Vytvoríme pre
    neco Modra
    Bratislava
    Nádherný priestor na svadby, svadobné hostiny a obrady v krásnej záhrade. Vhodný aj na firemné eventy a na ochutnávku našich vín vo vínnej pivnici.
    Hotel 21
    Bratislava
    Novootvorený hotel v kľudnej časti Bratislavy, od kostola vzdialený 100 metrov, ktorý vám ponúka priestory vhodné pre vašu svadobnú hostinu.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov