Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aj mne pipne sms - vidim, ze od koho je, tak len tuknem, ze otvorit, ale hned davam aj tlacitko na navrat do menu :-D sa tvarim, ze nevidim.....
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D :-D zeby som to aj ja tak zacala robit? len ked ja som taka zvedava
Odpovedať
Profilova fotka
no ja som sa uz na to odhodlala.... jaaaaaaaaaaaj, minula som tolko za mesiac ako inokedy za dva, no nic, musim setrit poriadne.... ten IB mojej banky je tak na *****, ze az.... proste zrazu tam vobec nemam zaznamenanu moju vyplatu z MZP SR co mi prisla v januari..... som si chcela check, ze kolko presne som minula, no nic som nezistila, lebo su tam pohyby 03. 01., 05. 01., 07. 01. a potom az 17. 01. a vyplata prisla nejako okolo siedmeho - deviateho.... fuuu, nech sa uz dakde zamestnam a mozem tu banku poslat kade lahsie!!
Odpovedať
Profilova fotka
sikovnicek si, ked si stihla tolko pominat :-D jani, idem ja do hajan. zajtra som tu opat. papa a dobru
Odpovedať
Profilova fotka
no najvacsi vydavok bola draheho aktovka na notebook..... ok, bru noc, ja idem vesat pradlo.... paaaaaa
Odpovedať
čaute, dobré ráno sa praje. Pozerám, že ste sa večer pekne rozbehli v písaní novej témy. Musíme ju predsa trochu zabehnúť, ale ak to pôjde takýmto tempom, o chvíľu budeme zakladať III. časť.
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranecko sa praje :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, takze mame pokracovanie najuspesnejsej temy na MS, noooo tak to sa velici moc tesim :-D :-D
Odpovedať
Dnes je nejako ticho, po tej obrovskej záplave príspevkov v tejto téme.
Odpovedať
Profilova fotka
andzi, makame, makame. :-D
Odpovedať
ooo: myslíš v práci?
Odpovedať
Profilova fotka
hej. daj nam cas. este z rana mame energiu na pracu, tak robime. o chvilu nas to ale prejde :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
dobre ranko :-)
Odpovedať
Profilova fotka
bre ranko... ako sa mate?
Odpovedať
Profilova fotka
caute, caute... :-D
Odpovedať
ooo: ako to robíš? Ja nemávam bežne energiu ani ráno a nechce sa mi. Jediné, čo ma prinúti ráno pracovať je to, že musím. Chuť pracovať mi príde /podotýkam ale že len niekedy/ väčšinou až okolo 10-tej doobeda.
Odpovedať
Profilova fotka
andzi, chut nemam ani ja, ale rano este vladzem, co to porobit, ale dnes som uz asi pomaly aj skoncila. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ooo - tak u mna to vzdy byvalo opacne.... rano som nemala chut ani chcenie, zacinala som makat az po precitani novin na nete, cize okolo 10 - 11h.... mne sa lepsie robi poobede :-)
Odpovedať
Profilova fotka
mne sa lepsie robi rano, ze ked uz musim aj vstat, tak nech porobim vsetko rano a potom mam klud
Odpovedať
janocka: ja som presne taká istá, ráno prídem do roboty a otvorím si najskôr na nete všetky noviny, potom MS, potom topky a až potom začnem pracovať. Ja keď som predtým robila v štátnej správe, tak tam sme nemali internet, len extranet a nehorázne som trpela. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
andzi, ja rano otvaram fb, ms, bleskovky... a popri to pracujem
Odpovedať
ooo - a to sa dá? Ja pri čítaní netu stíham akurát kávu piť.
Odpovedať
Profilova fotka
da sa v pohodicke :-)
Odpovedať
mne sa dnes nechce pracovať, chýba tu nadriadený, tak je uvoľnená morálka dnes sa vytešujem, lebo po práci ideme s drahým na plavošku
Odpovedať
Profilova fotka
isla by som aj ja, ale este torsku pockam, nez mi prejde kasel
Odpovedať
heeej, baby, co sa tu vcera stalooo??? kukam jak puk, ze nova tema...preco? nemam sancu si to cele precitat...
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj skipi, cakalo sa na 33333. prispevok a kedze bola moc dlha tak ju janocka zavrela a dala pokracovanie
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj skipi, noooo. nova preto, lebo by sa o chvilu aj tak zamkla, kvoli tomu, ze uz mala velmi vela prispevkov
Odpovedať
Profilova fotka
luci, ahoj :-)
Odpovedať
jaaj, ale myslim,ze aj tato bude mat...vsak sme poriadne pisatelky :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?