Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

28. aug 2012112460
  • andzi-kaslite na nich,hlavne,ze sa pacili vam,nikdy nevyhovies vsetkym,aj keby si sa akokolvek snazila

• potom som na nich tiež nepočula moc dobré veci, my sme si ich zajednali pred 10 mesiacmi a platili sme im zálohu len 1000sk, tak ak by sme zohnali niečo lepšie, vzala by som iného DJ.

• caute baby, vsetky, co ste tuuu

• Sponzor fóra
  • lenti: hej hej, ale keď som videla iné svadby, tak som si uvedomila, že sú fakt asi taká 3. cenová skupina, ale možno sa za 2 roky už zlepšili.

• ahoj skipi 😉

• baby, a kedy mate obrad? to my riesime,ze na ktoru ho dame..dajte tip

• ahooooooj skipi 🙂

• inak,vy uz to mate fakt za chvilku, uz ste aj nervozne???

• ahoj skipinka, my máme obrad 15.30

• ahoj skipi
    my mame obrad o 15 a trosku lutujem teraz, ze sme to nedali az na 16

• skipi,my o 16.00
    lenti-ak vy nie,sklameš ma 😃

• aj ja som chcela, len nas odhovaraju,ze kedze to mame vonku tak bude moooc teplo 😞

• andzi-tak to je ine kafe...ak ste nepoculi nic dobre,tak sa radsej pokusaj zohnat niekoho ineho...najhorsi je na svadbe zly DJ...ale zase,dva roky su dost dlha doba,mohli sa naozaj zlepsit...skus sa este popytat,aby si si bola ista

• jika a preco lutujes? ja by som to brala tak skorej,ale drahy nechce o tom ani pocut

• lentilocka-to sa neda,ta sklamaaaaat 😃 😃 😃 ...vies,ze sme partacky...16:00 to istiii 😃 😃 😃

• Sponzor fóra
  • lenti,koľko vás nakoniec bude?

• lenti: oni robia aj odobierku a tp robia nádherne slušne, citlivo, žiadne trapošiny, hlavne kvôli tomu sme si ich vybrali

• jikus-ved to je taky zlaty stred

• lentiločka,ty si teda parťáčka!!!! 😃

• aj my sme zatial rozhodnuti na 16.00, ze kompromis, lebo drahy chcel az 16:30

• skipi: hej, máš recht, 16.30 je už neskoro

• skipi - no lebo kedze sa pred oradom este fotime, kadernicku musim zabezpecit uz na 7.30, co dost skoro 😐

• andzi aj ja si myslim, ved potom ten vecer bude kratky

• andzi-tak vidis,museli ste si ich na zaklade niecoho vybrat...ja si myslim,ze nemusia byt az taky zly len preto,ze niekto povedal....ale ak mas byt neista,skus najst este niekho ineho

• lentilocka-nakoniec nas bude 35...dufam,ze konecny pocet...preto mam nervy,ze nemame DJ-a 😞

• andzi - ak sa ti pacia, tak si nenechaj inymi do toho hovorit..ved pre istottu im daj istrukcie,ze ako chcete a co chcete aby hrali..my sme dnes odniesli dj play list, nase naj pesnicky, co chceme aby sa zahrali

• baby,máte v kostole alebo na úrade?
    my v kostole

• lenti a vy preco nemate dj? vam vybuchol?

• vonku na zahrade,

• lenti,tak to dj musí byť!
    hľada,hľadaj,hľadaj

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Pôsobím v Bratislave a rada pricestujem vrámci Slovenska.
    Ak hľadáte niečo nové a zábavné na Vašu svadbu, oslavu, firemnú akciu, garden party alebo iný event, vyskúšajte náš retro FOTOKARAVAN. 🙂
    Svadobnô
    Topoľčany
    Sme traja chalani, ktorí svoje skúsenosti so svadobnými fotografiami a videom netaja. Sme dokonale pripravení zvečniť príbehy Vašej lásky.