Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
andzi-kaslite na nich,hlavne,ze sa pacili vam,nikdy nevyhovies vsetkym,aj keby si sa akokolvek snazila
Odpovedať
potom som na nich tiež nepočula moc dobré veci, my sme si ich zajednali pred 10 mesiacmi a platili sme im zálohu len 1000sk, tak ak by sme zohnali niečo lepšie, vzala by som iného DJ.
Odpovedať
caute baby, vsetky, co ste tuuu
Odpovedať
lenti: hej hej, ale keď som videla iné svadby, tak som si uvedomila, že sú fakt asi taká 3. cenová skupina, ale možno sa za 2 roky už zlepšili.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj skipi ;-)
Odpovedať
baby, a kedy mate obrad? to my riesime,ze na ktoru ho dame..dajte tip
Odpovedať
Profilova fotka
ahooooooj skipi :-)
Odpovedať
inak,vy uz to mate fakt za chvilku, uz ste aj nervozne???
Odpovedať
ahoj skipinka, my máme obrad 15.30
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj skipi my mame obrad o 15 a trosku lutujem teraz, ze sme to nedali az na 16
Odpovedať
Profilova fotka
skipi,my o 16.00 lenti-ak vy nie,sklameš ma :-D
Odpovedať
aj ja som chcela, len nas odhovaraju,ze kedze to mame vonku tak bude moooc teplo :-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
andzi-tak to je ine kafe...ak ste nepoculi nic dobre,tak sa radsej pokusaj zohnat niekoho ineho...najhorsi je na svadbe zly DJ...ale zase,dva roky su dost dlha doba,mohli sa naozaj zlepsit...skus sa este popytat,aby si si bola ista
Odpovedať
jika a preco lutujes? ja by som to brala tak skorej,ale drahy nechce o tom ani pocut
Odpovedať
Profilova fotka
lentilocka-to sa neda,ta sklamaaaaat :-D :-D :-D ...vies,ze sme partacky...16:00 to istiii :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lenti,koľko vás nakoniec bude?
Odpovedať
lenti: oni robia aj odobierku a tp robia nádherne slušne, citlivo, žiadne trapošiny, hlavne kvôli tomu sme si ich vybrali
Odpovedať
Profilova fotka
jikus-ved to je taky zlaty stred
Odpovedať
Profilova fotka
lentiločka,ty si teda parťáčka!!!! :-D
Odpovedať
aj my sme zatial rozhodnuti na 16.00, ze kompromis, lebo drahy chcel az 16:30
Odpovedať
skipi: hej, máš recht, 16.30 je už neskoro
Odpovedať
Profilova fotka
skipi - no lebo kedze sa pred oradom este fotime, kadernicku musim zabezpecit uz na 7.30, co dost skoro :-|
Odpovedať
andzi aj ja si myslim, ved potom ten vecer bude kratky
Odpovedať
Profilova fotka
andzi-tak vidis,museli ste si ich na zaklade niecoho vybrat...ja si myslim,ze nemusia byt az taky zly len preto,ze niekto povedal....ale ak mas byt neista,skus najst este niekho ineho
Odpovedať
Profilova fotka
lentilocka-nakoniec nas bude 35...dufam,ze konecny pocet...preto mam nervy,ze nemame DJ-a :-(
Odpovedať
andzi - ak sa ti pacia, tak si nenechaj inymi do toho hovorit..ved pre istottu im daj istrukcie,ze ako chcete a co chcete aby hrali..my sme dnes odniesli dj play list, nase naj pesnicky, co chceme aby sa zahrali
Odpovedať
Profilova fotka
baby,máte v kostole alebo na úrade? my v kostole
Odpovedať
lenti a vy preco nemate dj? vam vybuchol?
Odpovedať
vonku na zahrade,
Odpovedať
Profilova fotka
lenti,tak to dj musí byť! hľada,hľadaj,hľadaj
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?