Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

28. aug 2012112460
  • skipi,s poslancom alebo kňazom?

• s poslancom normalny civilny... tak uvidime, vraveli,ze to trva tak 20 min. a vy budete mat aj omsu?

• baby,
    idem panelákovať,čautééé

• Sponzor fóra
  • my máme s omšou

• na urade

• skipi-lebo sme zmencili svadbu,tak sme odvolali naseho Dj-a....ale nakoniec sa nam pocet hosti opat navisil,povedne nas malo byt 25,teraz je nas 35 a to uz by sa Dj zisiel....ale zohnat ho v tak kratko case je priam nemyslitelne 😐

• lenti-jaaaj, uz chapem...inak kamoska to riesi, ze si napalia na cdcka hudbu...aj tak sa da 😉

• lenti -papa

• jika-inak kukala som tu vasu stupavu, ta sala na fotke vyzera dost dobre tie velke okna do zeleneho...super...

• skipinka: strašne by som ti bola povďačná keby si mi poslala ten play list do IP alebo na mail...ďakuuuujem

• skipi-aj my sme to tak planovali pri pocte 25,ale uz pri 35-tich ludoch si to neviem predstavit...ale ked nebude ina moznost,budeme si pustat valstne CD 😐 ...a kamoska ma kolko ludi???

• andzi hod mi do ip tvoj mail..

• skipi - no uvidime, ci nam do aprila nieco rozkvitne pri takomto pocasi 😃

• aky playlist???

• lenti- kamoska bude mat asi do 40..a nerobi si z toho tazku hlavu, povedala, ze ked bude najhorsie pusti radio viva, tak hraju oldies na to kazdy zatancuje..
    jika- ale aj tak je to pekne, ja som zatazena na francuzske okna, to ma fascinuje., fakt krasne to vyzera

• Sponzor fóra
  • lenti-dnes sme dali djovi list pesniciek, co chceme aby zahral,aby mal predstavu co sa nam paci...aj pesnicky na obrade aj na gratulacie

• andzi mas to , z mailu mojho draheho...

• skipi-jeeeeeeeeeeeej...poslel ho aj mneeeeee????...prosiiiiiiiim...ja si lamem hlavu nad tym,ake pesnicky by som mohla este postahovat,ak by sme museli pustat vlastne skladby

• skipi-to je naaaaaaapad...tvoja kamoska je pohodacka,ako vidim,to len ja sa zo vsetkeho stresujem 😠

• od nas chcel dj zase zoznam pesniciek, ktore nema v ziadnom pripade hrat 😃

• jikus-aj to je riesenie 😃 😃 😃

• lenti, hod mi do ip, tvoj mail, nechce sa mi ist na FB 🙂
    no ona je velka salamistka- ma svadbu 2 maja, este nema ani paru o oznamkach ani nic, a co sa tyka dopravy hosti, lebo to ma v modre a je z ba tak povedala, ze vypise ako chodia nocaky a komu sa nepaci,nech si zoberie taxik

• jika, to je tiez fajn napad...vy mate koho za dj?

• dj red, taky pohodak, sa s nim fajn dohaduje

• skipi: pozerala som ten playlist, niečo z toho si určite aj my vyberieme. Vďaka

• skipi-waaaaaaaaaaaaw 😃 😃 😃 ...mat aspon z casti jej povahu,zivot je gombicka 😃 😃 😃

• skipi-a vy mate koho???...ci nebude mat aj on nahodou volno 2.maja???...mapujem situaciu

• my mame ppproduction, skus , ich , su velmi zlati...
    leni, kam ti to mam poslat na azet alebo yahoo

• leni mas to v maili
    andzi - tak snad vam to trosku pomoze...
    idem kukat panelak, zatim papa

• skipi - nad tymi som tiez najprv uvazovala 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    spolu si užijeme Váš veľký deň kdekoľvek na SVK
    najlepší pomer cena / výkon 🙂

Ponúkame prenájom priestorov na svadby, stužkové slávnosti, firemné večierky, semináre, vrátane cateringu a výzdoby sály,
    Svadobné fotografie, ktoré splnia všetky Vaše očakávania a ešte máličko viac...
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov