Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

28. aug 2012112460
  • dobre ranko andzi..ako v robote?

• caute caute babule 😃

• bre ranecko. ja len tak na skok.

• Sponzor fóra
  • dobre rano sa praje

• krasne slnecne ranko prajem

• dobre ranko kocky,
    jika - dnes to mas uz len mesiac do svadby...posledny mesiac slobody..ako sa citis?

• ahojte dievky...u nás svieti slniečko a zároveň padá sneh. Bláznivé počasie.

Jika - veru tebe sa to už poriadne priblížilo. Ale veď aj my to už máme čo nevidieť. Vôbec neviem, ako si zvyknem na svoje nové priezvisko.

• andzi - u nas svieti slnko ale nenormalne fuka

• no andzi - april sa blizi takze si pocasie robi generalku 😃
    u nas svieti slnko ale fuka studeny vietor
    jika - mala by si si zacat cvicit podpis 😉

• ivka - u nás bol taký vetrisko večer a v noci

lucka - ako v robote? Ja lepšie, ale práce mám veľa stále.

• caute. hnus pocasie je vonku 😐 vecer u nas snezilo, potom padali krupy a potom prsalo

• ahoj ooo - dlho si tu nebola

u nás už svieto slniečko, normálne sa teším, cez obednú prestávku pôjdem von na prechádzku.

• ahoj ooo
    andzi - v pohode teraz, robim nejake objednavky a cakam na kolegu z Brna..tiez asi pojdeme peso na obed

• caute, caute.... andzi, to slnko ti zavidim.... aj u nas sice svieti slnko, no otrasne fuka

• počasie sa zhoršilo, práveže začali padať krúpy, také drobné síce, ale ja už nosím poltopánky a ono bude ešte zima

• Sponzor fóra
  • caute, zase som na skok pri pc - no blizi sa nam to blizi a ja teraz cas az po 1.4. na svadbu, predo mnou totiz este posledna skuska 😞
    ale potom sa mozem celych 18 dni venovat len svadbe 😃

• ahojky jikus, nemboj zachvilu bude po skuske a pak ta cakaju len svadobne pripravy 😉

• čaute, nikto?

• ahojte. ja som tu trosku 🙂

• Caute ? ako ide vecer...

• ahoj verci. 🙂 pomalicky a tebe ako? co mas noveho?

• Vcera som bola kupit macikov na auticko mame ich v albume tak sa vytesujeme su zlatucky... Inac vsetko po starom tesim sa nech je uz piatok .. a ty ako??

• pekny mackovia. moja sestra by mala z teba radost. ona je taka macikova, aj jej synator ma vsetko macikove 😃

• pekny vecer prajem

• ja práve rozmýšľam, akú pesničku si dáme ako podklad na videoklip, strašne sa mi páči Nelly Furtado

• joj baby zavidim Vam ze ste uz tak daleko

• caute babky...ooocko, som ti uz odpisala, inak ty si poklad... 🙂

• andzi . tak to aj ja zavidim,ze ste uz tak daleko..my stresujeme s oznamkami

• skipi: ani nie tak veľmi popredu nie sme, veď vy máte svadbu len 3 týždne po nás. No a ty ivka, ty sa aspoň môžeš ešte dlhšie tešiť a plánovať.

• no najradsej by som sa hned vydavala ,

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkam Vám svoje foto služby na Vašej svadbe. Pozrite si moje portfólio.

Fotografia je zachytenie prchavého momentu v čase, ktorý sa vďaka nej stáva nesmrteľným...
    Najčarovnejšie miesto svadobnej hostiny vonku na nádvorí pod bielym stanom alebo vo vnútri s kapacitou do 15O hostí v našom Gourmet Klube.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov