Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

28. aug 2012112460
  • andzi som myslela tym, ze ked uz vyberas podmaz na video...juuj, ved to,ze uz sa tie pripravy zacinaju vazne priblizovat a treba od planov prejst k cinom...
    vy uz oznamka mate?

• skipi - aha, prepáč, mne to už večer moc nemyslí... 🙂

oznámká už máme dávno, už sme aj posielali a pozývali

ivka: užívaj si svadobné prípravy, lebo tie sú najkrajšie, to vravia všetky nevesty, lebo deň D ujde tak rýchlo ako keď sa ráno zobudíš a niečo pekné sa ti snívalo.

• andzi- tak to teda fakt zavidim, no ale ved mate skor svadbicku, takze pochopitelne...ste si ich robili sami alebo ste objednavali?

• Sponzor fóra
  • andzi .- este si ich naplno neuzivam ,ale po skole uz zacnem , riesit oznamka ,

• ivka a dokedy mas skolu?

• do 7 maja

• tak to mas potom fakt cas si naplno vychutnavat pripravy... 😉

• skipi, dali sme si oznámenia urobiť v tlačiarni

baby, našla som krásnu nevestu - vraj si robila sama make up, no proste nádhera

http://www.mojasvadba.sk/album/album.php?vAlbumID=249817&vReferer=%2Falbum%2Findex_weddings.php%3FvOrderBy%3D1%26vOffset%3D10

• babule, ja už idem spať, zajtra mám na stole zase kopu roboty tak sa idem vyspinkať, čaute ráno

• helou babky. asi uz vsetky spite, co?

• ahojte pekné ráno

• ahoj andzi

• dobre rano, ako sa nam dnes dari babky jezibabky? 😃

• dnes svieti konečne slniečko

• dobre ranko babky 🙂 a nam tu snezi 😠 😕

• Sponzor fóra
  • ja sa akurát napchávam obloženými chlebíčkami, čo priniesla kolegyňa, ktorá mala narodeniny.. mňam 😛

• andzi dobru chut 🙂

• andzi ti zavidim dala by som si taku dobrotu hned zrana 😬 😃

• caute kocky, mnam andzi to je dobrota...ja cakam este 10 min a potom sa najem tiez...

• cauko luci, ako sa mas?

• ahoj domi, no celkom v pohode..dnes tu mam kopu roboty ale aspon sa nenudim...a ty ako?

• ja celkom dobre, akoze tiez by som mala co robit ale vobec sa mi nechce 😬

• mne sa dnes vôbec nechce pracovať, ale musím, lebo čo neurobím dnes v práci, budem musieť doma, lebo zajtra musím niečo odovzdať

• no,podobne som na tom...nechce sa mi ale musim lebo ma to pocka a raz to budem musiet spravit 😒

• caute babky

• no cau draha, asi sme tu len my dve 😐

• cau domcurik. co noveho o 5 krokov dalej? 😃

• inak krasne cislo predchadzajuceho prispevku som mala, ze 940 😃 😛

• no tu je poveternostna situacia ako u teba a ani spolocnost po mojej pravici neni o nic lepsia ako ta pred tebou 😃 😛 😉

• 😃 😃 😃 takto verejne?

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Celá SR..
    Svadobné foto - video
    Rodinné foto - video
    Letecké foto-video DRONOM
    Book,glamour
    Fotoatelier
    Náš priestor...Váš príbeh...Očarujúci hotel s rodinnou atmosférou a veľkým srdcom pre Vás
    SVADOBNÉ OZNÁMENIA, KTORÉ INDE NENÁJDETE. SKUTOČNE ORIGINÁLNE A KRÁSNE KÚSKY NA VAŠU SVADBIČKU. VITAJTE U MŇA.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov