Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

28. aug 2012112460
  • noooooo, sak ale ostane to medzi nami dievcatami predsa 😃 😃 😉

• 😃 no snaaaaaad 😃 😃

• nemboj, ja to mam pod kontrolou 😉 😵

• Sponzor fóra
  • aspon niekto. inac aj tebe sa tak chce ako mne?

• tomu ver, som uplne ze zhava do roboty ze dovi dopo

• podobne. spave pocasie je.

• no sak to pocasie za vsetko moze

• vidím, že nie som sama, ktorá nepracuje...ešte pol hodinu a padám, dnes mi to tu lezie riadne na nervy

• ahoj andzi, ty sa mas ze mozes vypadnut uz o pol hodku, my tu musime trcat az do 5-tej 😒

• domi: a od koľkej ráno ste v práci?

• od 8 30 robime, ale mne by nevadilo robit aj od 8-ej alebo este skor, ale nezalezi to odo mna 😠

• babuľky, tak ešte pekne pracujte, ja utekám domov 😉 😉 😉

• papa andzi 🙂

• bry vecer.... ste tu?

• janocka

awoj iba ja som nakukla... 🙂 trosku sa odreagovat od pisania BC

• Sponzor fóra
  • helou kočky

• no ahojte.... v poslednych dnoch ked sa tu zjavim ja, tak tu nik nie je 😬

• jani, to si len namýšľaš

• neeee, nenamyslam... napisem, pozdravim a ked nik neodpovie, tak to zabalim a kontrolujem albumy 😛

• ja mám dneska večer takú depku, nič ma nebaví, je mi totálne na h....

• ahojte. co porabate? andzi, z coho mas depku?

• ooo - z ničoho, len tak to na mňa prišlo, spúšťací mechanizmus je ten, že som nahnevaná sama na seba, lebo sa mi nepodarilo dnes ovládať v jedle. No a potom to už išlo, už ma hnevá všetko a všetci.

• Za to sa nehnevaj mne sa to nedari kazdy den.. he. mas dietu??

• dobry vecer prajem
    andzi - no nedalo sa odolat oblozenym chlebickom , zajtra to uz bude lepsie

• ahojte dievky...dnešný deň sa zase nezačal najlepšie, hneď ráno som si pri maľovaní maskarou pcihla do oka...a teraz mi to slzí a bolí ma to.

• ahojte vsetky 🙂
    andzi - to teda hned zrana potesi, ja som zatial v pohode..ziadna neprijemnost ale este je len rano

• krasne piatkove ranko zelam 😃

• ahoj domi - hura piatok..v poslednej dobe sa mi tazko vstava takze sa tesim na zajtra...pospim si !!!

• luci - no ja som moc netesim, lebo zajtra a v nedelu sa chystame pozyvat hosti, a to bude unavnejsie ako robota, skoro taky maly maraton to bude 😒

• domi- ale ved to je prijemna povinnost, ci nie? my sme uz niekolkych pozyvali a najnovsie musim dopisat obalky co posielame pozvanky do zahranicia...a zajtra chcem ist pozriet popolnocne a polovicke vestu s kravatou..ale najprv vyspat..sialene sa tesim 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Milí snúbenci, rozmýšľate nad tým kde si zorganizovať svadobnú hostinu? Máme v organizovaní svadieb bohaté skúsenosti a využijeme ich k tomu, aby ste
    Živím sa ako reklamný a svadobný fotograf a kameraman. Pracujem v overenom tíme s mojim kameramanom Vám ponúknem svadobný balík presne na mieru.
    JMPHOTO
    Michalovce
    Zvečnite si svoj svet, objektívom môjho fotoaparátu.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov