Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

28. aug 2012112460
  • ahoj ooocko🙂

• helllo babulky, aj som tu uz konecne, uz sa mi nece robit 😬

• cau Luci, ooocko.

luci, chcem sa opytat, kedy ti v diamonde povedali,aby si prisla na skusku siat pred svadbou???

• Sponzor fóra
  • dala som do albumu fotocky topiek a aj obruci a mojej bizutky, su fotene mobilom, tak su neni az take supisne 😉

• domi, pekne... vsetko... aj mate zvnutra obrucok nieco vyryte???

• heeeeej, mame tam datum svadby

• domika: to máš na tvojej obrúčke brilianty?

• domi - pekne obruce 🙂

• som si pred chvilou citala temu kolko stoji svadba a jedna baba tam hadze take kalkulacie, ze sa mi zatmieva pred ocami.... ze hostina 10tis.€, ubytovanie 800€ 😮

• janocka: ako sa volá tá herecka? Nie náhodou mirka007?

• jani, kolkoooo? 😮

• jani - to ubytko je este normalne - my platime 1100 😞 😠 😒

• jika - ale to ubytko ze je iba pre mladomanzelov... to ma zarazilo.... a to ubytko je v hoteli pred svadbou, svadbonu noc budu mat za 1000€

andzi - nie, nevola sa tak

• jaaaaaj, tak to je ine, to co za ceny? 😮

• jika- sak som sa jej to pytala, ale este mi neodpisala.... podla tych kalkulacii ich to vjyde strasne draho, si to pozrite - ostatne pripravy - kolko stoji taka svadba

• Sponzor fóra
  • janocka: už som si to pozrela, aj som ti do tej témy odpísala

• boze moooj, idem to mrknut

• jani - dakujem 😉
    andzi - tak to urcite nie

• andzi - vsimla som si.... ale tak kozuch za 1mil. a topanky za 40tis. su podla mna zbytocnost.... nech si ma kazdy svadbu aku chce, mne len tie ceny vyrazili dych, lebo tie kalkulacie priebezne sledujem a s takouto palkou som sa este nestrela

• jani - ani ja, ale na MS som čítala už aj lepšie sliepky ako je táto /nič v zlom samozrejme/.

• to kto si kupil kozuch za 1 mega????

• ooo: čítala som to v nemenovanom bulváre, nejaká Mirka Gálová ale neviem kto to je, bolo písané o jej veľkolepej oslave 30. narodenín

• hmm, hlavne tie komentáre dole sú trefné

• andzi, ale je pravda, ze ak by som ja mala nejakeho strasne zazobaneho kolika, tak aj ja si kupujem drahe handry 😃

• musim dat za pravdu ooocko 😉

• ooo - tak ja keby som mala viac penazi, tiez by som si kupovala veci, ale tak odtial potial, kozuch za 1mil. je podla mna blbost... aj teraz si kupujem drahsie veci, znackove, lebo viem, ze viac vydrzia.... ale nekupujem ich na SK, kedze taka bohata aby som si mohla kupovat znackove veci na SK este nie som 😃

• jani, ja by som si kupila aj kozuch za 1mega 😃 ale musel by som v nom moc dobre vyzerat 😃

• ja by som kozuch nechcela ani keby mi za to mali zaplatit.... stacia mi kabaty a bundy 🙂

• jani, aspon jeden z umeliny 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Náš priestor...Váš príbeh...Očarujúci hotel s rodinnou atmosférou a veľkým srdcom pre Vás
    Reštaurácia s talianskou kuchyňou otvorená: PO - Pia : 10:00 - 21:00, SO, NE - priestor k dispozícii na akcie, svadby, rodinné oslavy, firemné akcie,
    Klasické aj moderné svadobné oznámenia | Humorné aj romantické svadobné oznámenia | potlač servítok, výroba menoviek na stôl, svadobné menu...
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov