Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj ooocko:)
Odpovedať
Profilova fotka
helllo babulky, aj som tu uz konecne, uz sa mi nece robit :-N
Odpovedať
cau Luci, ooocko. luci, chcem sa opytat, kedy ti v diamonde povedali,aby si prisla na skusku siat pred svadbou???
Odpovedať
Profilova fotka
dala som do albumu fotocky topiek a aj obruci a mojej bizutky, su fotene mobilom, tak su neni az take supisne ;-)
Odpovedať
domi, pekne... vsetko... aj mate zvnutra obrucok nieco vyryte???
Odpovedať
Profilova fotka
heeeeej, mame tam datum svadby
Odpovedať
domika: to máš na tvojej obrúčke brilianty?
Odpovedať
Profilova fotka
domi - pekne obruce :-)
Odpovedať
Profilova fotka
som si pred chvilou citala temu kolko stoji svadba a jedna baba tam hadze take kalkulacie, ze sa mi zatmieva pred ocami.... ze hostina 10tis.€, ubytovanie 800€ :-o
Odpovedať
janocka: ako sa volá tá herecka? Nie náhodou mirka007?
Odpovedať
Profilova fotka
jani, kolkoooo? :-o
Odpovedať
Profilova fotka
jani - to ubytko je este normalne - my platime 1100 :-( ]-( :-S
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
jika - ale to ubytko ze je iba pre mladomanzelov... to ma zarazilo.... a to ubytko je v hoteli pred svadbou, svadbonu noc budu mat za 1000€ andzi - nie, nevola sa tak
Odpovedať
Profilova fotka
jaaaaaj, tak to je ine, to co za ceny? :-o
Odpovedať
Profilova fotka
jika- sak som sa jej to pytala, ale este mi neodpisala.... podla tych kalkulacii ich to vjyde strasne draho, si to pozrite - ostatne pripravy - kolko stoji taka svadba
Odpovedať
janocka: už som si to pozrela, aj som ti do tej témy odpísala
Odpovedať
Profilova fotka
boze moooj, idem to mrknut
Odpovedať
Profilova fotka
jani - dakujem ;-) andzi - tak to urcite nie
Odpovedať
Profilova fotka
andzi - vsimla som si.... ale tak kozuch za 1mil. a topanky za 40tis. su podla mna zbytocnost.... nech si ma kazdy svadbu aku chce, mne len tie ceny vyrazili dych, lebo tie kalkulacie priebezne sledujem a s takouto palkou som sa este nestrela
Odpovedať
jani - ani ja, ale na MS som čítala už aj lepšie sliepky ako je táto /nič v zlom samozrejme/.
Odpovedať
Profilova fotka
to kto si kupil kozuch za 1 mega????
Odpovedať
ooo: čítala som to v nemenovanom bulváre, nejaká Mirka Gálová ale neviem kto to je, bolo písané o jej veľkolepej oslave 30. narodenín
Odpovedať
Profilova fotka
tato? http://sarm.pluska.sk/sarm/domaci-sou...
Odpovedať
hmm, hlavne tie komentáre dole sú trefné
Odpovedať
Profilova fotka
andzi, ale je pravda, ze ak by som ja mala nejakeho strasne zazobaneho kolika, tak aj ja si kupujem drahe handry :-D
Odpovedať
Profilova fotka
musim dat za pravdu ooocko ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ooo - tak ja keby som mala viac penazi, tiez by som si kupovala veci, ale tak odtial potial, kozuch za 1mil. je podla mna blbost... aj teraz si kupujem drahsie veci, znackove, lebo viem, ze viac vydrzia.... ale nekupujem ich na SK, kedze taka bohata aby som si mohla kupovat znackove veci na SK este nie som :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jani, ja by som si kupila aj kozuch za 1mega :-D ale musel by som v nom moc dobre vyzerat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja by som kozuch nechcela ani keby mi za to mali zaplatit.... stacia mi kabaty a bundy :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jani, aspon jeden z umeliny :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?