Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
lucka: akej farby je vestička?
Odpovedať
Profilova fotka
taka smotanova..trosku tmavsia ako moje saty ale nie o moc :-)
Odpovedať
tie tvoje šaty sú farba ivory, však? Ja som ich videla v Diamonde, myslím, že tam majú len ten jeden kus.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Lucinka4, videla som tvoje nove satocky... su naozaj peknucke. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
cau miri - tebe sa to uz riadne krati :-) mate uz vsetko vybavene?
Odpovedať
Profilova fotka
no takmer.. v stredu idem domov na vychod na otocku, dokoncit nejake vybavovacky. Moj nastavajuci si este kupi bielu koselu, kedze zistil, ze tu, co ma sa mu zda velka a uz by sme mali mat vsetko. ved aj vam sa to uz krati.. Prstienky by sme mali mat v sobotu hotove. dufam, ze budu take, ake sme chceli. :-)
Odpovedať
lucinka: budeš mať aj závoj? Lebo Symphony sú veľmi výrazné šaty a zdá sa mi to už moc k nim ešte závoj. Ako si sa ty rozhodla? Ja stále váham. Ale musím sa rozhodnúť už tento týždeň, aby som si ho stihla kúpiť.
Odpovedať
Profilova fotka
miri - obrucky uz mame ale kosele este ani zdaleka..drahy chce min dve lebo po foteni bude urcite mokry ako mys takze sa pred obradom este prezlecie. a ake obrucky ste si vybrali? andzi - ano, zavoj mam uz zajednany..ten, co mam aj na fotke..zalezi aj od toho aky chces..ten moj je jednoduchy..nejako som neriesila, ze by som nemala zavoj
Odpovedať
Profilova fotka
caute, caute.... ako sa mate?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj jani , no celkom fajn - len tusim na mna lezie nadcha
Odpovedať
Profilova fotka
ivka - tak ked len nadcha a nie nejaka chripa, tak je to ok:-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte ivka a jani, ja som uz doma z prace takze fajn..a papam pomelo...normalne som uz od neho zavisla :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahoj luci - mnam pomelo mam rada , ale ja skor banan mam rada ,
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja mam rada pomelo :-) velmi dobre ovocie... aj chutovo aj tak, ze nie je take lepkave ako pomaranc :-D aj banany mam velmi rada, ale iba zelene... ked uz su zlte, tak to nejem a ked vidim take cierne alebo zlte s ciernymi bodkami, tak mi je nevolno :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jani - take cierne ani ja neochutnam
Odpovedať
Profilova fotka
ja som dnes chcela kupit banany ale ked som videla tu cenu a ako vyzerali tak som zostala mierne v soku, ze ako to moze niekto predavat a este za tu cenu..ale pomelo mavam teraz pomaly kazdy den..zavislost :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no ja by som si tiez dala nejako to ovocie , ale nic doma nemame - zeny chute ste mi narobili
Odpovedať
Profilova fotka
no,ja som nakupila vela lebo zajtra pride matkova sestra s malym a kedze sme kupili malu cokofontanku tak aby sme mali co namacat :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam rada aj rozne exoticke ovocia - minule som v Rakusku videla devils fruit, tak som to kupila :-D velmi dobre to bolo... po osupani to vyzeralo ako biele kiwi... tiez to malo take malinke jadierka, mozno este o trochu mensie
Odpovedať
Profilova fotka
wau tak to by som si dala
Odpovedať
Profilova fotka
my sme v nedelu namacali banany,hrozno a kiwi do rozpustenej milky...mnaaaam...a to musim chudnut ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
ja cez postne obdobie nepapam sladke , kolko stoji taka fontanka ?
Odpovedať
Profilova fotka
juuuuuj, skoda milky :-D ja rozpustam taku cokoladu, co nemam rada - cize vseliake tie aero, bublinkove, sladke vasne! minule som kupila cokoladu na varenie, no nepouzila som ju na varenie, zozrala som ju, lebo inu sme doma nemali... a bola uplne vynikajuca :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no niekedy je i ta na varenie dobra , ked nie je ina
Odpovedať
Profilova fotka
cafte babky mnaaam to ake chutky ste mi narobili :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj jika - no vidis chute si tu robime :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj jika ta mala stala 60€, povodne som chcela velku ale ked som zbadala aka je velka tak ma to preslo... jani - ti poviem, ze ta milka bola uplne skvela takze nelutujeme...a aj tak rozpustili len polovicu a druhu sme zjedli..bola to ta velka :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no mohli by sme dostat taky svadobny dar
Odpovedať
Profilova fotka
baby, prave tvorim zasadaci poriadok a je to teda fuska moju rodinu posadit, aby boli vsetci spokoji - misia nemozna :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ivka - staci len niekomu povedat :-) my sme boli u nas v maxe v cokoladovni...takej pravej belgickej a ta oruca cokolada nas proste dostala..ziadne pudingy ako inde..prava belgicka,proste mnam..a tam mali aj tu fontanku..a zoberieme ju aj na svadbu..ako male spestrenie,budu deti takze mozu cokoladkovat :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?