Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

28. aug 2012112460
  • andzi:
    no este nam chyba vesta pre zenicha - je uz objednana, ale este nedorazila, biela kosela a opasok pre zenicha, darceky pre hosti, ktore su dva v jednom i s menovkami a este musime nacvicit tanec, ale inak by sme uz mali mat vsetko, teda dufam 😃

• jika: tešíš sa už? Mne sa už každú noc o svadbe sníva.

• andzi - no tym, ze sa teraz musim zaoberat kopou inych veci viac ako svadbou, tak si to ani nejako este neuvedomujem, ze to uz tak blizko 🙂 stres zacne az zaciatkom aprila 😃

• Sponzor fóra
  • mňa ten stres chytá už teraz, ale ozaj fest začne asi po Veľkej noci.

• caute baby - ja uz lezim s chripkou

• ahoj ivka - a čože ťa tak skolilo? Si prechladla?

• no v sobotu som zamrzla na volbach , taku kosu sme tam mali

• ivka: a kto vo vašom okrsku vyhral? IG?

• uhadla si a s dost velkym naskokom 😐

• 🙂

• to i ten vysledok tak vyzera , ked voli prevazne starsia cast obyvatelstva, mladi ludia kaslu na volby

• Noo teda baby, dneska ste sa všetky niekde flákali. Hanba, že takto zanedbávate našu najdlhšiu tému v histórii MS. 😃 😃 😃

• no baby riadne to zanedbavate

• cafteee, to tu vaazne nikto? 😮

• čaute babyyyy,
    konečne som sem mohla dobehnúť 🙂
    mala som týždeň PC mimo 😐 a 3 dni som bola na meetingu na Táloch
    pred hodinou som dorazila,ešte som sa ani vybaliť nestihla a hneď som sem musela aspoň nakuknúť,čo nového za tých pár dní 🙂

• Sponzor fóra
  • ahoj lentiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

• jikuš čááááu 😉
    čo nové za ten týždeň??

• u mna nic - ja sa zase ucim - uz posledna 😃 a po veceroch tvorim zasadaci poriadok a menu karticky a taaak

• držím palce pri učení a želám pevné nervy 🙂
    ja mám tak strašne veľa roboty v práci,že na svadbu absolútne nemám kedy myslieť 😞 😠

• dakujem 🙂
    lenti my to uz mame skoro za tri tyzdne a tiez ziaden cas nemam - ale po 31.3. mam az 18 dni na pripravy 😃
    inak nemas nejake foto tvojich popolnociek?

• jikuš,nemám 😐
    áááá,ty?

• ale teraz som pozerala šatky v tvojom albume a mám presne takú istú modrú farbu ako má tá baba oblečené a strihovo sú podobné

• no ja mam popolnocky na svk, ale bracek mi poslal foto, za chvilu ho sem zavesim 😉
    som si objednala v nedelu na ebay topanocky k nim a dnes uz dorazili, sa tesim 🙂

• jikuš,sú krásne!!
    a tie topánky sú pecka!! 🙂

• lenti - dakujeeem
    tie topanocky su za 600sk 😃

• ahojte baby...jika: od ktorého predajcu si si kúpila topánočky?

• ahoj andzi - mam ich z nemeckeho ebaya a predajca je sausemauss

• ahojte andzi , lenti , jika

jika - nadherne sandalky

• ahojte baby, ja mám dnes strašne veľa práce, tak len nakuknem, čo je nové a idem pracovať. 🙂

• ahojte. 😃 co noveho?

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    DOUBLETREE BY HILTON KOŠICE - výnimočný hotel so svetovými službami v samotnom srdci Košíc.
    JMPHOTO
    Michalovce
    Zvečnite si svoj svet, objektívom môjho fotoaparátu.
    Fotograf pre najkrajšie okamihy vášho života, ktoré vám zostanú zachytené v podobe neopakovateľných záberov na ktoré budete vždy radi pozerať.