Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj, no ja nemam nove nic, vsetky novinky som ti uz vcera zreferovala :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
no jo, o tebe viem snad vsetko :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no snad ne =-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-p :-p :-p
Odpovedať
Profilova fotka
ja som tu snad 30 rokov nebola
Odpovedať
Profilova fotka
ja som to tu tiez poslednu dobu akosik zanedbavala :-N
Odpovedať
Profilova fotka
nejak sa mi sem nechce chodit :-N
Odpovedať
Profilova fotka
no mne ne ze sa nechce, ale som ani nemala kedy sak vies aky skvely vikend a dva po vikendove dni som mala :-( a vecer som sa uz nedostala k pc ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
ja sa zase vecer furt niekde flakam :-D
Odpovedať
Profilova fotka
kazdy daco ;-)
Odpovedať
caute babky, som tu dlhsie nebola, co mate nove??? my uz vdaka nasej drahej Oooocko mame oznamka, takze mozeme ich tlacit...ooocko este raz dik moooooooocccc
Odpovedať
Profilova fotka
čautééé,nejako sme to tu začali flákať :-p hambím sa :-N
Odpovedať
Článok sa načítava...
čaute...pekný večer nuž viazne to tu, lebo tu chýba naša zakladateľka témy jani - pozdravujeme ťa
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, ja som tu nebola kvoli zdravotnym problemom, ale uz je chvalabohu vsetko ok :-D
Odpovedať
Profilova fotka
haloooo. :D kto je tu?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj ooo, ja som tu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj ivka. ako sa mas? co noveho? pis, prehanaj. :)
Odpovedať
baby, je veľká škoda, že táto téma sa akosi rozpadá a to sme ešte ani jedna z tohto "spolku" nemali svadbu. Téma, ktorá mala najviac príspevkov a musela sa uzamknúť, teraz v tomto novom pokračovaní prudko viazne a nemyslím si, že to bude len prechodného charakteru. Je to škoda, lebo ja som sa vždy ráno tešila ako som prišla do práce, zapla počítač a mohla si s vami v priebehu dňa občas pokecať. Bolo to príjemné "zregenerovanie" síl v prestávkach počas práce. Teraz je to taký zvláštny pocit, ráno pozriem fórum a v našej téme aj 2 dni staré príspevky. Verím, že ešte ožijeme, hoci už to nebude to, čo predtým. Janocka vás všetky pozdravuje.
Odpovedať
Profilova fotka
andzi ahoj, ty nestras. vela prace je, malo casu na vypisovanie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj andzi pekny prispevok tiez dufam ze sa to troska rozbehne
Odpovedať
Profilova fotka
ooo, no mam sa uz troska lepsie , chripka uz prechadza , sa tesim v utorok si idem kupit popolnocky a ty ooo - ako sa teba dari ?
Odpovedať
Profilova fotka
ivka, si bola chora? aj moj Matis je. tiez chripka :-/ mne sa dari pomaly :-) akurat som taka nejaka rozlietana.
Odpovedať
Profilova fotka
no chytilo ma to v pondelok vecer , a ty co si taka rozlietana ? muciaren este absolvujes ?
Odpovedať
ooo - myslím si, že to nie je prácou, priznajme si úprimne, všetky sme tu "závisláčky" a žiadna robota ani škola by nás nezastavila v písaní sem. ivka - mňa chytá teraz chrípka kombinovaná s mrchou, no super deň ma zajtra čaká v práci. :-( :-( :-(
Odpovedať
Profilova fotka
baby nehnevajte sa musim off, ale zajtra rano som tu , dobru noc prajem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ivka, hej este tam chodim, aj dnes som mala ist, ale blba robota, musela som tam dlhsie ostat, takze som to na dnes zrusila, ale dalsie mam v pondelok :-) sa tesiiiim andzi, to je radost, aj ja vzdy ked som chora, tak mam hnusobu...
Odpovedať
ivka - brú noc ooo: ja som vcelku rada, keď príde hnusoba, lebo sa mi uľaví a začnem sa konečne normálne stravovať. Dovtedy len "žerem", napr. dnes som pred telkou pri Ordiácii v ružovej záhrade spratala pol vrecka cereálií /sladkých s orieškami a čokoládou/. :-p
Odpovedať
Profilova fotka
ivka - papa andzi - mna nejak prechadza zracia nalada, snad to vydrzi...
Odpovedať
ooo: mňa to neobíde ani jeden mesiac pred ... alebo že by som to mala ako zámienku? :-p :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D :-D zeby?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?