Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj andzi - tiez pozeram
Odpovedať
mne sa páčila tá Jasmína, ale aj tá čo vyhrala bola pekná
Odpovedať
Profilova fotka
mne sa Jasmina absolutne nepacilla
Odpovedať
ahoj ivka, už tu závisláčime asi len my dve
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, kto je tu?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte no vsimam ze len my 2 sme tu , a po vasich majovych svadbach tu uz ostanem iba ja
Odpovedať
ivka, neboj, niekto sa pridá, a ja tu budem určite závisláčiť ďalej ahoj lucka, ako si víkendovala?
Odpovedať
Profilova fotka
ja sa lucim, ucenie vola , prajem pekny den
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte ivka a ja mam svadbu v juni takze neboj... andzi - vikend bol fajn len som dnes zle spala takze len zivam..a este k tomu mame poruchu, nejde voda takze ani kavu si nemozem spravit...v sobotu som upratovala a vcera mala mamina narodky tak sme boli tam
Odpovedať
Profilova fotka
caute caute :-D
Odpovedať
ahoj domika
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj andzi, uz som ta milion rokov nestretla tu na ms :-D ako sa mas a ako sa dari???
Odpovedať
Článok sa načítava...
domi, však práveže ja som tu furt celkom dobre sa mám, až na to, že začal nový týždeň a dosť brutálne veľa práce mám. Ty máš nejaké novinky? Ako idú prípravy na svadbu? Už sa nám to veľmi blíži...
Odpovedať
Profilova fotka
andzi a prave ze ja nie :-N ale snad sa polepsim x-) my mame v praci trosku veget, sef nam odisiel na tyzden mimo svk, takze mame pokoj :-) hej,akurat cakam na svoje popolnocky, uz by mi mali kazdu chvilu prist,, sa neviem dockat a ze sa nam to krati ani nehovor, tak to leti ze az
Odpovedať
Caute baby,zdravim vas... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky skipi :-)
Odpovedať
cau domi... :-) co nove? odkial mas popolnocne saticky?
Odpovedať
Profilova fotka
no som trosicku chora, ale uz je to lepsie, v sobotu som sa ani postavit nevladala :-( saticky mam objednane z internetu tie modre co mam v albume na FB vysli ma nejakych 25 eur aj s postovnym
Odpovedať
videla som, velmo pekne...aj super cena... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujeeeeeeeeeeeem, sa mi pacia, ale ked som zbadala tie cervene =-) ale sak uvidime a ty uz mas popolnocky???
Odpovedať
Profilova fotka
dobre skipi, ja sa pomaly lucim, idem konecne domov z robotky, maj sa krasne, pa ;-)
Odpovedať
neee, este nie, kukam,ale ziadne mi nesadli, asi pojdem kuknut aj do pozicovne... domcur - idem sa solarkovat a potom konecne dom..papa
Odpovedať
čaute kočandy, dnes tu nebudem, idem do Bratislavy, tak len pozdravím a objavím sa tu večer.
Odpovedať
Profilova fotka
bre ranecko sa praje :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hallllllllo este stale tu nikto nie je???? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoooooj domci, ja tuuuuu
Odpovedať
Profilova fotka
ajoj jikus, super, som si myslela, ze som tu zase sama :-( ;-) a co ako sa dari buduca nevesticka? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
prave mi prisli balicky, tak som otvarala :-D dekoraciu som si totiz objednavala, take farebne kvapocky na stol
Odpovedať
Profilova fotka
heeeeej, a odkial si si objednavala??? a videla som ze aj popolnocky si konecne nasla, pjekne su ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
domi - e-bay, som si tam aj sandalky k popolnocnym aj take topky na prezutie, ked uz nebudem vladat s opatkami :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?