Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

28. aug 2012112460
  • ahoj andzi - tiez pozeram

• mne sa páčila tá Jasmína, ale aj tá čo vyhrala bola pekná

• mne sa Jasmina absolutne nepacilla

• Sponzor fóra
  • ahoj ivka, už tu závisláčime asi len my dve

• ahojte, kto je tu?

• ahojte no vsimam ze len my 2 sme tu , a po vasich majovych svadbach tu uz ostanem iba ja

• ivka, neboj, niekto sa pridá, a ja tu budem určite závisláčiť ďalej

ahoj lucka, ako si víkendovala?

• ja sa lucim, ucenie vola , prajem pekny den

• ahojte
     ivka a ja mam svadbu v juni takze neboj...
    andzi - vikend bol fajn len som dnes zle spala takze len zivam..a este k tomu mame poruchu, nejde voda takze ani kavu si nemozem spravit...v sobotu som upratovala a vcera mala mamina narodky tak sme boli tam

• caute caute 😃

• ahoj domika

• ahoj andzi, uz som ta milion rokov nestretla tu na ms 😃 ako sa mas a ako sa dari???

• domi, však práveže ja som tu furt

celkom dobre sa mám, až na to, že začal nový týždeň a dosť brutálne veľa práce mám. Ty máš nejaké novinky? Ako idú prípravy na svadbu? Už sa nám to veľmi blíži...

• andzi a prave ze ja nie 😬 ale snad sa polepsim 😵

my mame v praci trosku veget, sef nam odisiel na tyzden mimo svk, takze mame pokoj 🙂

hej,akurat cakam na svoje popolnocky, uz by mi mali kazdu chvilu prist,, sa neviem dockat a ze sa nam to krati ani nehovor, tak to leti ze az

• Caute baby,zdravim vas... 🙂

• Sponzor fóra
  • ahojky skipi 🙂

• cau domi... 🙂 co nove? odkial mas popolnocne saticky?

• no som trosicku chora, ale uz je to lepsie, v sobotu som sa ani postavit nevladala 😞

saticky mam objednane z internetu tie modre co mam v albume na FB vysli ma nejakych 25 eur aj s postovnym

• videla som, velmo pekne...aj super cena... 🙂

• dakujeeeeeeeeeeeem, sa mi pacia, ale ked som zbadala tie cervene 🤔 ale sak uvidime a ty uz mas popolnocky???

• dobre skipi, ja sa pomaly lucim, idem konecne domov z robotky, maj sa krasne, pa 😉

• neee, este nie, kukam,ale ziadne mi nesadli, asi pojdem kuknut aj do pozicovne...
    domcur - idem sa solarkovat a potom konecne dom..papa

• čaute kočandy, dnes tu nebudem, idem do Bratislavy, tak len pozdravím a objavím sa tu večer.

• bre ranecko sa praje 😃

• hallllllllo este stale tu nikto nie je???? 🤔

• ahoooooj domci, ja tuuuuu

• ajoj jikus, super, som si myslela, ze som tu zase sama 😞 😉 a co ako sa dari buduca nevesticka? 😃

• prave mi prisli balicky, tak som otvarala 😃 dekoraciu som si totiz objednavala, take farebne kvapocky na stol

• heeeeej, a odkial si si objednavala??? a videla som ze aj popolnocky si konecne nasla, pjekne su 😉

• domi - e-bay, som si tam aj sandalky k popolnocnym aj take topky na prezutie, ked uz nebudem vladat s opatkami 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Živím sa ako reklamný a svadobný fotograf a kameraman. Pracujem v overenom tíme s mojim kameramanom Vám ponúknem svadobný balík presne na mieru.
    ...všetko čo na svadbu potrebujete vytlačiť
    Svet Vanilkového kaktusu - oznamká jedinečné a kreatívne, tak ako Vy 🙂
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov