Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

28. aug 2012112460
  • ahoj andzi, ja som skoro zabudla, ze dnes je den blaznov 😃 😛

• ahoj domika, to je taká hlúposť, ale zase treba sa mať na pozore 🙂

• ahojte, no mna polovicka nachytala hned rano..aj ked iba jemne 😠

• Sponzor fóra
  • no andzi - je aj nie je, kazdy tento den berie inak 😉
     ahoj luci - a co na teba ten tvoj drahy nachystal??

• ale domi..nic moc..robila som desiatu a este v pyzame a drahy hovori, ze zas mas na nohaviciach dieru..mam nove pyzamo takze som hned, ze kde? a on 1. april 🙂

• luci - tak to bolo fakt jemne 😃 sa mozno inspirujem

• lucinka - ten tvoj drahý je teda riadny srandista!!! 🙂

• caute som spat, ste tu?? 🙂

• helou. ja len tak na chvilu kuk, ze co nove

• no cau, pekne od teba, ze sem aspon hlavu na chvilu strcis 😃 dost divne povedane ale co uz so mnou

• no jo, smejdim tu v inych temach, tak by bolo divne, keby som sa tu nezastavila.

• no to by bolo teda

• caute baby dnes sme boli v POlsku na nakupy - kupila som si saty na redovy i popolnocne

• ahojte, dnes bol konečne pekný slnečný deň, zajtra má byť až 18 stupňov 😎

• ahoj andzi - tak to sa tesim , ze konecne bude teplo

• Sponzor fóra
  • ahoj ivka a kde priamo na trhu alebo niekde v meste? a nemas aj foto

• v Krosne na trhu

• to nepoznam my chodime do N.Targu ale ja si dam saty asi sit, a akej su farby?

• neviem sci sa oplati dat si ich sit , ja som si kupila za 1300 sk - dlhe saty , bordovo - cervene aj so stolou

• no to je fakt super cena 🙂 a sedia ti perfektne? ja som si zatial stale na podobne prilezitosti kupovala saty prave na trhoch ale stale som bola s niecim nespokojna. Aspon raz by som chcela vysnivane saty, problem je ze ja si vobec neviem vybrat strih ani farbu? 😞

• ja som vobec netusila ake chcem , tieto su na vrchu pekne jednoduche , dole su trosicka pozbierane a dole je ine farby latky i na prsia - taka cervena , a zvysok je bordovy , ale latka sa na slnku meni

• za tu cenu to je super, ja idem s priatelom do polska v sobotu, ale ideme pozerat stavebny material a veci na zariadenie kupelky a obyvacky, tak sa popozeram aj po satkach 🙂

• ahojte babky, dnes mame krasny slnieckovy den, huraaaaaaaaa 😃 😃

• krasny den prajem

• ahojjjjjjj ivka, ze dnes mame nadherny den? 😉

• no konecne nadherny uz som i okna doma poumyvala

• no ty si ale sikulka, sak aj moja mama sa chysta,takze ja sa tomu tentokrat vyhnem 😃

• no 2 este nechavam mamke , musim sa uz zajtra naplno venovat uceniu , ale ked je pocasie krasne vsetko ide jedna radost

• tak to hej, aj ja som si to uvedomila, hned sa dari v praci , ked je take pekne pocasicko

• ahojte, ja sa teším, že je pekne vonku, poobede pôjdem behať s naším hafanom

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Klasické aj moderné svadobné oznámenia | Humorné aj romantické svadobné oznámenia | potlač servítok, výroba menoviek na stôl, svadobné menu...
    Živím sa ako reklamný a svadobný fotograf a kameraman. Pracujem v overenom tíme s mojim kameramanom Vám ponúknem svadobný balík presne na mieru.
    Firma Pamas s.r.o. je významným výrobcom svadobných oznámení. V ponuke nájdete jednoduché ale aj luxusné svadobné oznámenia.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov