Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
kozuchy z umeliny su podla mna zleeeee.... teda niektore vyzeraju ako zo psa :-N
Odpovedať
Profilova fotka
jani, no ale snad nechces aby boli zo zvierat
Odpovedať
Profilova fotka
ooo - ved to, ze nechcem, preto nechem kozuch :-)
Odpovedať
Profilova fotka
radost mi neurobis :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
caute kocky pozeram ze zmenou mesiaca nastala i zmena na MS , kazdy zrazu prispieva , konecne to tu ozilo
Odpovedať
Profilova fotka
helou babky :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ooo ahoj ako sa mas???
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj verca. dobre, lebo som doma :-D a ty ako? co nove?
Odpovedať
Profilova fotka
No akurat davam fotky do albumu.. dneska mi prisiel krzik a podbradniky.. ja som tiez rada ze som domka. len ma strasne bolia zuby rastie mi osmicka a vsetky mabolia.. tak neviem co uz od radosti...
Odpovedať
Profilova fotka
jajajaj, nestastne osmicky. ja som rada, ze ked rastli, tak som o nich nevedela, az teda na jednu, ta sa rozhodla rast divne, tak musela ist prec
Odpovedať
Profilova fotka
ja som tiez hodila foto do albumov , nasla som na nete obrucky , ktore sme videli v zlatnictve v kataloge
Odpovedať
Profilova fotka
idem kuk
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
no ved toho sa bojim aj ja v utorok som objednana k zubarovi tak som zvedava.. ani jest sa mi neda nic.. no ved to poznas.. priatelovi to robili a ked som videla ako vyzeral tak sa normalne.. bojim aj tebe robili resekciu????
Odpovedať
Profilova fotka
verci, neboj. mne ju vysekavali, lebo rastla v kosti. nieje to nic strasne.
Odpovedať
Profilova fotka
ivka, velmi pekne si vybrala. mne sa strasne pacia take hranate a aj mojmu matiskovi, ten si aj dal podmienku, ze obruce musia byt hranate, nie tie oble
Odpovedať
Profilova fotka
ooo nejdu mi tie fotky stale mi to pise ze su velke
Odpovedať
Profilova fotka
verci, treba zmensit. v com sa ti otvaraju?
Odpovedať
Profilova fotka
no len ked som ich videla v zlatnive len v kataloge , som sa nevedela rozhodnut , je ine ich vidiet nazivo , len co uz ked v zlatnictve ich nikde nemaju
Odpovedať
Profilova fotka
ooo uz mi to islo len som ukladala stale tie povodne ale uz su v albume...
Odpovedať
Profilova fotka
a nemozu ich nejak zabezpecit, aby ste ich omrkli?
Odpovedať
Profilova fotka
nie iba objednat , preto sme ich neobjedanvali , ze este sa skusime poobzerat ci z nich v inych zlatnictvach nemaju vzorky
Odpovedať
Profilova fotka
verci, podbradniky su zlate a mate aj nadherny krizik, kde ste si ho objednavali? ivka, hmmm, tak dufam, ze najdete
Odpovedať
Profilova fotka
kocky idem off, zajtra sa zastavim , pekny vecr prajem
Odpovedať
Profilova fotka
ivka, papa a dobru noc
Odpovedať
Profilova fotka
www.musinsky.sk je to uzasny pan ktory vsetko robi rucne a co mu povies to ti urobi.. ma tam aj katalog vselijake ine a tiez nadherne sme ni nevedeli vybrat...
Odpovedať
Profilova fotka
ja som ich zaregistrovala v par albumoch. keby som mala svadbu v kostole (co nebudem mat) tak by som mala tiez problem si vybrat
Odpovedať
Profilova fotka
No robi pekne veci.. tento nas je moc podla mna vycackany ale ked sa priatelovi pacil tak sa paci aj mne.. Preco nebudete mat svadbu v kostole???
Odpovedať
Profilova fotka
z roznych dovodov a mi nejak niesme kostolovi :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no ja tiez nie ale pre pokoj v rodine hehehehehehe
Odpovedať
Profilova fotka
nasim to nastastie je jedno. a mne sa pacia take uradove svadby :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?