Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

28. aug 2012112460
  • kozuchy z umeliny su podla mna zleeeee.... teda niektore vyzeraju ako zo psa 😬

• jani, no ale snad nechces aby boli zo zvierat

• ooo - ved to, ze nechcem, preto nechem kozuch 🙂

• Sponzor fóra
  • radost mi neurobis 😃 😃 😃

• caute kocky pozeram ze zmenou mesiaca nastala i zmena na MS , kazdy zrazu prispieva , konecne to tu ozilo

• helou babky 😃

• ooo ahoj ako sa mas???

• ahoj verca. dobre, lebo som doma 😃 a ty ako? co nove?

• No akurat davam fotky do albumu.. dneska mi prisiel krzik a podbradniky.. ja som tiez rada ze som domka. len ma strasne bolia zuby rastie mi osmicka a vsetky mabolia.. tak neviem co uz od radosti...

• jajajaj, nestastne osmicky. ja som rada, ze ked rastli, tak som o nich nevedela, az teda na jednu, ta sa rozhodla rast divne, tak musela ist prec

• ja som tiez hodila foto do albumov , nasla som na nete obrucky , ktore sme videli v zlatnictve v kataloge

• idem kuk

• no ved toho sa bojim aj ja v utorok som objednana k zubarovi tak som zvedava.. ani jest sa mi neda nic.. no ved to poznas.. priatelovi to robili a ked som videla ako vyzeral tak sa normalne.. bojim aj tebe robili resekciu????

• verci, neboj. mne ju vysekavali, lebo rastla v kosti. nieje to nic strasne.

• ivka, velmi pekne si vybrala. mne sa strasne pacia take hranate a aj mojmu matiskovi, ten si aj dal podmienku, ze obruce musia byt hranate, nie tie oble

• Sponzor fóra
  • ooo nejdu mi tie fotky stale mi to pise ze su velke

• verci, treba zmensit. v com sa ti otvaraju?

• no len ked som ich videla v zlatnive len v kataloge , som sa nevedela rozhodnut , je ine ich vidiet nazivo , len co uz ked v zlatnictve ich nikde nemaju

• ooo uz mi to islo len som ukladala stale tie povodne ale uz su v albume...

• a nemozu ich nejak zabezpecit, aby ste ich omrkli?

• nie iba objednat , preto sme ich neobjedanvali , ze este sa skusime poobzerat ci z nich v inych zlatnictvach nemaju vzorky

• verci, podbradniky su zlate a mate aj nadherny krizik, kde ste si ho objednavali?
    ivka, hmmm, tak dufam, ze najdete

• kocky idem off, zajtra sa zastavim , pekny vecr prajem

• ivka, papa a dobru noc

• www.musinsky.sk je to uzasny pan ktory vsetko robi rucne a co mu povies to ti urobi.. ma tam aj katalog vselijake ine a tiez nadherne sme ni nevedeli vybrat...

• ja som ich zaregistrovala v par albumoch. keby som mala svadbu v kostole (co nebudem mat) tak by som mala tiez problem si vybrat

• No robi pekne veci.. tento nas je moc podla mna vycackany ale ked sa priatelovi pacil tak sa paci aj mne.. Preco nebudete mat svadbu v kostole???

• z roznych dovodov a mi nejak niesme kostolovi 😃

• no ja tiez nie ale pre pokoj v rodine hehehehehehe

• nasim to nastastie je jedno. a mne sa pacia take uradove svadby 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Mojou filozofiou je zachytenie jedinečných emócií a neopakovateľnej atmosféry počas vášho veľkého dňa.
    Ponúkame prenájom priestorov na svadby, stužkové slávnosti, firemné večierky, semináre, vrátane cateringu a výzdoby sály,
    ...všetko čo na svadbu potrebujete vytlačiť
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov