Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jika - a moc? ale to je taka prijemna nervozita, nie?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj jikuš, dúfam,že budete mať také počasie ako bolo dnes ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ooo - no to asi take obavy ako u lentilky, ze ci vsetko vyde, ci sme na nieco nezabudli a taaak
Odpovedať
Profilova fotka
lenti sorry :-D ...to ta tehotenska demencia :-D ....neboj, vsetko bude super ;-) ooo no my sme sa dnes tak zasnivali o domceku...ach jaaaj keby raz.... :-) ahoj jika :-)
Odpovedať
Profilova fotka
adi,v pohode :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj lenti - no snad nam vsetky take vyjde ;-) ale pozerala som si predpoved na 18.4. a mam byt max 8 az 13 stupnov :-( no snad aspon nebude prsat
Odpovedať
Profilova fotka
lenti, jikus - dobre to dopadne. budete nadherne nevesty a budete mat krasnu svadbu :-) adi, ja len dufam, ze uz sa takto nezasnivame 2x :-D a ked ano, tak to dat niekomu urcite postavat
Odpovedať
Profilova fotka
ooo nam by na uvod stacil aj pozemok :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj adi - hrooozne peknucke brusko mas ;-) baby sme chceli mat taky specialny tanec ako uvodny, aj sme zacali trenovat a drahy odvtedy nemoze na koleno :-(
Odpovedať
Profilova fotka
adi, a kde by sa vam tak pacilo? jika, co ma s kolenom? ste mali nejaku narocnu choreografiu?
Odpovedať
Profilova fotka
jikuš,neboj všetko dopadne OK a pršať nebude!! toho sa aj ja najviac bojím,ale radšej by som zniesla -20 ako by mi malo pršať :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ooo - no on mal uz davnejsie natrhnutu slachu pri menisku a ma to nejake citlive :-| no choreografia bola narocna :-D aj to tak dopadlo, takze ju musime vymenit za nejaku menej narocnu, aby drahy zvladal :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
jika, bude pekne. hovorili, ze ma byt v aprili majove pocasie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jikuš,čo ste hriešny tanec nacvičovali?? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jika dik :-) ooo nam sa hrozne paci stupava...ale tam je to sialene drahe...
Odpovedať
Profilova fotka
jika, fuha. snad bude do svadby ok
Odpovedať
Profilova fotka
jika nam hlasili cely tyzden zimu a dazd, ja som si este na poslednu chvilu zhanala pelerinku, a nakoniec sme sa potili ako kone na slnku a sme hladali kusok tiena pri foteni ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
adi, noooo, tak tam to je drahe :-|
Odpovedať
Profilova fotka
ooo ani nehovor...viac sa nam oplati kupit novy dom v radovke ako pozemok....ale tak pockame kym sa vratim do roboty a potom to budeme riesit co dalej...
Odpovedať
Profilova fotka
lenti - hriesny neeee, sa to vola evolution of dance, ale zostavame radsej iba pri sladaciku :-D adi - no ved uvidime :-) sa necham rada prekvapit peknym pocasim
Odpovedať
Profilova fotka
jikus neboj, vsetko bude super ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jikiuš,kde si kúpila tie balerínky?? ja by som potrebovala také maslové
Odpovedať
Profilova fotka
lenti - cez ebay, prisli mi v priebehu 2 dni a boli aj total lacne
Odpovedať
Profilova fotka
ok babulky, ideme spinkat.. majte sa krasne, opatrujte sa a jika drzim palceky nech je vsetko krasne tak ako ste si to vysnivali :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jikuš,ja som v živote nič neobjednávala cez net,tak neviem,ako by to dopadlo :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dobrú adenka
Odpovedať
Profilova fotka
baby,idem aj ja do postele dobrúúú
Odpovedať
Profilova fotka
babky, aj ja idem. som rada, ze som vam aspon na chvilku opat videla - citala :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobru noc :-)
Odpovedať
Profilova fotka
adi - dakujem a dobru nocku a nech brusko pekne rastie lenti - dobru
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?