Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

28. aug 2012112460
  • haha. este chcem dat z pasu 5 cm dole urcite, ale to nieje priorita

• coooooooooooooooooo???? 🤔 tyyyyyy???a 5cm??? ved to uz aj osi pas bude tlsty oproti tvojmu 😃

• leni, nie. to bude idealnych 60 :-/

• Sponzor fóra
  • ahaaaaaaa...hmmmm...o takej miere ja mozem len snivat 😐

• lenti, aj ja som myslela. musim sa ale poradit zajtra s tetou, lebo odkedy tam chodim, tak som stale hladna, ja sa najem a o hodinu musim zase. hovorila, ze sa mi nastartuje metabolizmus, ale to by som mala aj vahovo chudnut, ale tym, ze musim stale jest, tak sa mi vaha drzi :-/

• babuľky čaute,
    volala mi doteraz kolegyňa,tak som sa odmlčala

• ahoj opat lentilocka. 🙂

• ooočko,koľko stojí taká sranda??

• noooo dost. 5x elektrika a 5x lymfodrenaz 4000 Sk, ale to mali akciu z 15% zlavou.

• lentilocka...caviiiiiiii este raz 🙂

• oocko-a to si za tych 5x schudla po 6cm???

• hmmm,dosť 😐
    a koľko sa dá pri tých 5 razoch zhodiť?
    ty si tých 6 centi zhodila po koľkých razoch?

• oocko-hmmm...mozno je to tym,ze si organizmus mysli,ze cvicis,spalujes,tak je stale hladny

• baby,aj ja chcem schudnúť 😞
    Juri dal dolu 6 kíl 😠 ,budem pri ňom jak tuleň 😐

• zatial som tam bola tusim 5x na elektrike a 3x na lymfo. + zacala som doma cvicit. ale ono to na kazdeho inac posobi. ja tym, ze zadrziavam vodu, tak vidim na tom metri, ze mam dole nejake cm

• Sponzor fóra
  • lentilka. ja som sa pokusala nejest po tej piatej, siestej, ale to sa neda. ja by som zomrela od hladu

• ooočko,aj ja 😐 -mne vtedy najviac chutí,ale trochu sa obmedzujem a sladké jem len v nedeľu
    opäť som si dala 40-dňový pôst bez sladkého,ale v nedeľu si doprajem 😬

• baby-ja som sa totalne rozozrala,a to myslim doslova...uz citim na veciach,ze som pribrala,som na seba totalne nasrata,ale neviem zastavit svoju pazravost...stale mam na nieco chut,nerozumiem,co ma to zrazu pochytilo...a takto pred svadbou....dlho som sa drzala,mala som naplanovane do svadby schudnut este 3-5kg a ja namiesto toho s radostou priberam..je mi samej zo seba na grc,ale nedokazem urobit stop...aj teraz pred chvilkou som zozrala toast s nutelou 😠 ...zabit ma je malo

• bez sladkeho ja nemozem zit 😃

• lenti, mozno predsvadobny stres

• oocko-praveze nie,ja ked zazivam stres,tak mi vobec nechuti...vtedy vzdy chudnem...na toto som sa spoliehala...kua...asi mi preplo...budem ako slonica v bielych satach 😠 😞

• lenti, co ty vies, mozno par dni pred svadbou das este nieco dole

• baby,ja keď som si bola pred tromi týždňami skúšať šaty,tak som ich mala minimálne 10 cm od zeme,lebo mi boli na bokoch dosť tesné a nedali sa mi nižšie stiahnuť 😠 😠 😠
    predavačky povedali,že to mi upravia,ale mne bolo do plaču,že som v nich jak hurka 😞 😐 😠

• babky, nebojte nic. do svadby este schudnete, aj ked to nepotrebujete

• kočky,
    idem na ucho,ráno skoro vstávam 😐
    dobrúúúú,rada som vás tu obe videla 😉

• aj ja uz prcham. papa a dobru 🙂

• babulky-telefonovala som s mamcou...prajem vam krasne snicky...papa

• jeejej...tu sa chudne... aj ja by som potrebovala
    sa mi trochu podarilo, ale nebolo to práve cielené - trochu som pobudla v nemocnici ....
    ale teraz sa mi zdá, že keď som sa vrátila "do pracovného režimu", tak sa mi to vracia 😢 😞
    ...som zvedavá, keď si budem vyberať šaty...

• ahojte kočky, vidím, že včera ste sa bavili o chudnutí. Ja som už vyskúšala skoro všetko. Darmo, človek mieni, jedlo mení. No ale som sa zaťala, že cez sviatky nezjem ani jediný zákusok ani nič kalorické /ako šunka, majonéza, biele pečivo). Pijem z lekárne čaj hannasaki. Večer bývam príšerne hladná a vtedy bývam taká nervózna, že drahý sa rozčúlil a povedal, že on si ma nevezme, lebo len vrieskam.

• ahoj andzi,no chudnem aj ja...teda zacala som ale kila este drzia...tiez byvam vecer hrozne hladna a velmi mi pomaha, ze sa najem okolo 4-5, potom idem na bicykel a ked pridem okolo 7 tak uz nemam chut na nic....maximalne si ocistim mrkvu a dam si tu..

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkame výrobu svadobných produktov a tlačovín - svadobné oznámenia, etikety na fľaše, svadobné pečiatky, menu karty, svadobné ŠPZ, magnetky.
    Ponúkame prenájom priestorov na svadby, stužkové slávnosti, firemné večierky, semináre, vrátane cateringu a výzdoby sály,
    Horvatovič
    Rožňava
    Nafotím vašu svadbu podľa vaších predstáv, svadobný dokument - žiadne zbytočné pózovanie pred objektívom.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov