Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dakujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
prosiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tesis na velkonocnu oblievacku??? ja to uplne neznasam, ale nastastie to omrzelo aj ostatnych takze to v zdravi a v suchu prezijem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no kedze my na svk prideme az v pondelok poobede, takze sa celemu tomu chaosu vyhnem :-D ale ak by som bola doma, urcite by som sa musela viackrat prezliekat, bo aj ked moji bratranci stari 30-rocni capi, stale ich to nepreslo :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to mas stastie, myslim, ale ze aj mne to obide, lebo sa chystame cez velkonocny pondelok vyvetrat moje krsniatka, pojdeme dakam na vylet :-)
Odpovedať
Profilova fotka
domi - dobry napad ;-) prave sa snazim tvorit harmonogram svadobneho dna a nadavam, ze sme si dali obrad uz na 15.00 ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky , ako sa mate?
Odpovedať
Ahojte babuľky, takže super sviatky mám. Nakoniec mám zápal lymfatických uzlín a dnes som zobrala do žily prvú výživu a lieky, lebo ATB mi nezabrali. Už mám opuchnutý celý krk a nemôžem ním hýbať. Dúfam, že do svadby budem OK.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj andzi, želám ti skoré uzdravenie a neboj,do svadby budeš FIT ;-)
Odpovedať
ahoj lentilka: díky moc, v to verím a budem sa modliť, nech sa čím skôr vyzdraviem.
Odpovedať
Profilova fotka
andzi neboj,do svadby je ešte viac ako mesiac,dovtedy budeš zdravá ako rybička :-) čo nové s prípravami??
Odpovedať
Profilova fotka
uz som tu :-D inak lentilka uplne super oznamko :-D , tie saty to su tie tvoje? ak ano su fakt krasne, to si hned natrafila ci aj dlhsie si hladala ;-) ,
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
heppy, to oznamko neni aktuálne,máme úplne iné,robila ich obe jedna super kočka z MS ooočko x-) a tie šatky v albume sú tie,ktoré budem mať neboli to prvé,ktoré som si vyskúšala,ale asi 20!!!!!! :-p :-D
Odpovedať
Profilova fotka
caute babky :-) dnes mame ale krasny dnik a ja uz taaaaak nervozna, o tyzden je to uz tu :-N ale pocasie nema byt nic moc, zamracene a ze vraj ma prsat :-( no uvidime
Odpovedať
ahoj jika- ale to sa este zmeni...uvidis, zafuka vietor a pozenie tie mraky prec...neboj, bude pekne... a uz mate vsetko nachystane? ozaj a mala si aj rozlucku so slobodou?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj skipi - no tak myslim, ze väcsinna uz je povybavovavana, este posledne stretka s dj-om, fotografkou, hotelom a kameramanom a vyzdvihnut kolace a tak :-D no rozlucku mi kamosky odtialto naplanovali na dnes a potom mozno i nieco male bude na svk ;-) ale to nieco kludne, nejaky koktailik, troska potancovat a tak no skor sa obavam draheho dnesnej rozlucky, bo ma takych strelenych kamosov - no som zvedava, co si ti na neho vymysleli :-D
Odpovedať
ahojte baby, tak ja sa v tento krásny deň liečim, ale vôbec sa mi nechce ležať v posteli. Trochu som bola vonku, lebo tomu počasiu sa nedalo odolať a zase sa mi zhoršil stav, takže si idem ľahnúť. Prajem Vám pekné sviatky a tebe jika super rozlúčku so slobodou.
Odpovedať
jikus - napis ako vam dopadla rozlucka??
Odpovedať
ahojteee, dnes som dobrala lieky a už sa cítim lepšie. Po sviatkoch ideme prípravy rozbehnúť naplno, takže už sa strašne teším, že už príde ten deň D....juchú...baby, normálne nechápem, že už len mesiac sa budem volať starým priezviskom.
Odpovedať
Profilova fotka
Cauteee, prajem krasny velkonocny pondelok - uz ste vykupane a vysibane? :-D no rozlucka bola fajn, ja som bola v rozpravkovej zemi a drahy na striptize :-D a som chora, takze ma poraza, sa dopujem vsetkymi moznymi liekmi, co som nasla, tak snad nebudem mat na svadbe teplotu ]-( a nemame este stale bielu vestu - akosi im v sobotu zase neprisla do predajne, maju nam ju poslat ups na slovensko, no to som teda zvedava ]-( za chvilocku sa chystame na svk, tak dufam, ze nic svadobne sme u nas v byte nezabudli ;-) to iba v skratke nas predsvadobny stres :-S
Odpovedať
ahoj jika, tak držím palce, nech všetko stihnete a keď budeš na SVK tak sa ozvi. Ak by si už náhodou nestíhala, tak si uži posledný predsvadobný týždeň slobody a v sobotu veľa šťastia a pekné počasie.
Odpovedať
Profilova fotka
jeej jika80...ja si neviem predstaviť, že by som už mala len týždeň pred dňom D :-) ... som zvedavá na moje (naše) predsvadobné stresy potom v septembri .... naši mali predstavu, že bude svadba niekedy v apr., ale som sa zo zdrav. dôvodov rozhodla až pre september .... tak som "nahnala" viac času a oddialila stres na neskôr... držím palčeky, aby svadobný deň bol čo najkrajší a veľa štastia... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj jikuš, jak to tu všetko čítam,tak ma začína chytať panika :-D ,veď ja ešte kopec nemám a svadobný deň za rohom :-| :-) prišla som sem na skok,lebo drahý má dnes narodeniny,tak ideme oslavovať x-) jikuš,ozvi sa ešte,ak sa ti bude dať ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby , uz tu mame koniec sviatkov , jika prajem skore uzdravenie a hlavne pevne nervy pri strese
Odpovedať
Profilova fotka
Caute baby, dakujem velmi pekne za zelania ;-) podavam hlasenie - som stale chora - musim dnes do lekarne, nech mi nieco daju, co 100% do piatka zaberie, tak snad nieco take vycaruju :-D ale co ma moooooc tesi, uz druhy den predpovedaju sobotu bez dazda, tak snad to tak vydrzi :-D pekny dnicek vam
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte jika - drzim palce nech si fit na svadbu a uzijes si ju v plnom zdravi a krase :-) ako vesta pre draheho? uz mate? my sme riesili svadbu cez vikend so svokrovcami a uz teraz musime len doposielat oznamka a pomaly riesit vyzdobu s darou jika,vy ste ako na tom? uz vsetko nachystane?
Odpovedať
Profilova fotka
luci - dakujem ;-) no my by sme mali mat okrem vesty uz vsetko, uz iba posledne doladovacky, dohodnut s kazdym cas, kedy sa ma v sobotu dostavit a tak
Odpovedať
Profilova fotka
inak datum tvojej svadby si budem pamatat velmi dobre - svokra ma narodeniny :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ze vsetko najlepsie :-D taaakze foto i kamera dohodnute, dnes este vino, hotel a dj a potom sa uz len liecit 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
super,super.... :-D liecit a oddychovat!!! a vypisovat sem na MS aby sme ti vsetky zavideli,ze uz budes nevesta..a potom nam vsetkym budes davat rady ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?