Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

28. aug 2012112460
  • dakujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 😃 😃

• prosiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim 😃

• tesis na velkonocnu oblievacku??? ja to uplne neznasam, ale nastastie to omrzelo aj ostatnych takze to v zdravi a v suchu prezijem 😃

• Sponzor fóra
  • no kedze my na svk prideme az v pondelok poobede, takze sa celemu tomu chaosu vyhnem 😃 ale ak by som bola doma, urcite by som sa musela viackrat prezliekat, bo aj ked moji bratranci stari 30-rocni capi, stale ich to nepreslo 😃

• to mas stastie, myslim, ale ze aj mne to obide, lebo sa chystame cez velkonocny pondelok vyvetrat moje krsniatka, pojdeme dakam na vylet 🙂

• domi - dobry napad 😉
    prave sa snazim tvorit harmonogram svadobneho dna a nadavam, ze sme si dali obrad uz na 15.00 😠

• ahojte kocky , ako sa mate?

• Ahojte babuľky, takže super sviatky mám. Nakoniec mám zápal lymfatických uzlín a dnes som zobrala do žily prvú výživu a lieky, lebo ATB mi nezabrali. Už mám opuchnutý celý krk a nemôžem ním hýbať. Dúfam, že do svadby budem OK.

• ahoj andzi,
    želám ti skoré uzdravenie a neboj,do svadby budeš FIT 😉

• ahoj lentilka: díky moc, v to verím a budem sa modliť, nech sa čím skôr vyzdraviem.

• andzi neboj,do svadby je ešte viac ako mesiac,dovtedy budeš zdravá ako rybička 🙂
    čo nové s prípravami??

• uz som tu 😃
    inak lentilka uplne super oznamko 😃 ,
    tie saty to su tie tvoje? ak ano su fakt krasne, to si hned natrafila ci aj dlhsie si hladala 😉 ,

• heppy,
    to oznamko neni aktuálne,máme úplne iné,robila ich obe jedna super kočka z MS ooočko 😵
    a tie šatky v albume sú tie,ktoré budem mať
    neboli to prvé,ktoré som si vyskúšala,ale asi 20!!!!!! 😛 😃

• caute babky 🙂 dnes mame ale krasny dnik a ja uz taaaaak nervozna, o tyzden je to uz tu 😬 ale pocasie nema byt nic moc, zamracene a ze vraj ma prsat 😞 no uvidime

• ahoj jika- ale to sa este zmeni...uvidis, zafuka vietor a pozenie tie mraky prec...neboj, bude pekne...

a uz mate vsetko nachystane?
    ozaj a mala si aj rozlucku so slobodou?

• Sponzor fóra
  • ahoj skipi - no tak myslim, ze väcsinna uz je povybavovavana, este posledne stretka s dj-om, fotografkou, hotelom a kameramanom a vyzdvihnut kolace a tak 😃
    no rozlucku mi kamosky odtialto naplanovali na dnes a potom mozno i nieco male bude na svk 😉
    ale to nieco kludne, nejaky koktailik, troska potancovat a tak
    no skor sa obavam draheho dnesnej rozlucky, bo ma takych strelenych kamosov - no som zvedava, co si ti na neho vymysleli 😃

• ahojte baby, tak ja sa v tento krásny deň liečim, ale vôbec sa mi nechce ležať v posteli. Trochu som bola vonku, lebo tomu počasiu sa nedalo odolať a zase sa mi zhoršil stav, takže si idem ľahnúť. Prajem Vám pekné sviatky a tebe jika super rozlúčku so slobodou.

• jikus - napis ako vam dopadla rozlucka??

• ahojteee, dnes som dobrala lieky a už sa cítim lepšie. Po sviatkoch ideme prípravy rozbehnúť naplno, takže už sa strašne teším, že už príde ten deň D....juchú...baby, normálne nechápem, že už len mesiac sa budem volať starým priezviskom.

• Cauteee, prajem krasny velkonocny pondelok - uz ste vykupane a vysibane? 😃
    no rozlucka bola fajn, ja som bola v rozpravkovej zemi a drahy na striptize 😃 a som chora, takze ma poraza, sa dopujem vsetkymi moznymi liekmi, co som nasla, tak snad nebudem mat na svadbe teplotu 😠
    a nemame este stale bielu vestu - akosi im v sobotu zase neprisla do predajne, maju nam ju poslat ups na slovensko, no to som teda zvedava 😠
    za chvilocku sa chystame na svk, tak dufam, ze nic svadobne sme u nas v byte nezabudli 😉
    to iba v skratke nas predsvadobny stres 😒

• ahoj jika, tak držím palce, nech všetko stihnete a keď budeš na SVK tak sa ozvi. Ak by si už náhodou nestíhala, tak si uži posledný predsvadobný týždeň slobody a v sobotu veľa šťastia a pekné počasie.

• jeej jika80...ja si neviem predstaviť, že by som už mala len týždeň pred dňom D 🙂 ...
    som zvedavá na moje (naše) predsvadobné stresy potom v septembri .... naši mali predstavu, že bude svadba niekedy v apr., ale som sa zo zdrav. dôvodov rozhodla až pre september .... tak som "nahnala" viac času a oddialila stres na neskôr...
    držím palčeky, aby svadobný deň bol čo najkrajší a veľa štastia...
    🙂

• ahoj jikuš,
    jak to tu všetko čítam,tak ma začína chytať panika 😃 ,veď ja ešte kopec nemám a svadobný deň za rohom 😐 🙂
    prišla som sem na skok,lebo drahý má dnes narodeniny,tak ideme oslavovať 😵
    jikuš,ozvi sa ešte,ak sa ti bude dať 😉

• ahojte baby , uz tu mame koniec sviatkov ,
    jika prajem skore uzdravenie a hlavne pevne nervy pri strese

• Caute baby, dakujem velmi pekne za zelania 😉
    podavam hlasenie - som stale chora - musim dnes do lekarne, nech mi nieco daju, co 100% do piatka zaberie, tak snad nieco take vycaruju 😃
    ale co ma moooooc tesi, uz druhy den predpovedaju sobotu bez dazda, tak snad to tak vydrzi 😃
    pekny dnicek vam

• ahojte
    jika - drzim palce nech si fit na svadbu a uzijes si ju v plnom zdravi a krase 🙂 ako vesta pre draheho? uz mate?
    my sme riesili svadbu cez vikend so svokrovcami a uz teraz musime len doposielat oznamka a pomaly riesit vyzdobu s darou
    jika,vy ste ako na tom? uz vsetko nachystane?

• luci - dakujem 😉
    no my by sme mali mat okrem vesty uz vsetko, uz iba posledne doladovacky, dohodnut s kazdym cas, kedy sa ma v sobotu dostavit a tak

• inak datum tvojej svadby si budem pamatat velmi dobre - svokra ma narodeniny 😃

• ze vsetko najlepsie 😃
    taaakze foto i kamera dohodnute, dnes este vino, hotel a dj a potom sa uz len liecit 😦

• super,super.... 😃 liecit a oddychovat!!! a vypisovat sem na MS aby sme ti vsetky zavideli,ze uz budes nevesta..a potom nam vsetkym budes davat rady 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    SVADOBNÉ OZNÁMENIA, KTORÉ INDE NENÁJDETE. SKUTOČNE ORIGINÁLNE A KRÁSNE KÚSKY NA VAŠU SVADBIČKU. VITAJTE U MŇA.
    "fantastikFOTO fantastické fotografie a video pre všetkých" svadobné foto + svadobné video od nás = 20% zľava
    Ponúkame výrobu svadobných produktov a tlačovín - svadobné oznámenia, etikety na fľaše, svadobné pečiatky, menu karty, svadobné ŠPZ, magnetky.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov