Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

28. aug 2012112460
  • ahojte baby ,
    jika - to kazdemu to tak skoro zbehne

• jikuš,ja keď začnem stresovať,tak si hovorím,už aby bolo potom 😵

• lenti - kolko krat som si to uz aj ja hovorila, ale teraz uz ked je to tak blizko, tak sa hrozne tesim aj som smutna, ze to uz za par dni 🙂
    zajtra idem este na skusku siat a na urad odniest hudbu, tak toho nemam az tak vela, ale hrozim sa piatka, to bude toho habadej

• Sponzor fóra
  • cauteeeeee babizne 🙂

• jikus-normalne mam zaludocnu nervozitu aj za teba 😃

• lenti - cauuuuuuuuuuuuu
    nemusis mat, ved ani ja nemam 😃
    ako inak termin, som citala, ze boli nejake problemiky

• jikus caviiiiiiiiiiiiiii 😃 ....noooooo...tak ju ju mam uz za teba,tak ty ju ani mat nemusiiiiiiis 😃 😃 😃 ...vsetko beriem na seba 😃 😃 😃 ...bud v klude 😃 😃 😃 .....taaaaak...nastastie sa vsetko vysvetlilo,na fare zistili,ze urobili chybu a ten druhy par presunuli na 14:00hod...tohto som sa najviac obavala,ze nam spravia,lebo mame vsetko prisposobene na 16:00...je to najhorsia hodina,velmi skoro...aj som sa nakontaktovala na tu kocku,je mi to velmi luto,chudatko...taketo nervy tri tyzdne pred svadbou

• no tak to ti verim, ja ked som to len citala, az zle mi bolo 😒

• tak tak...vcera vecer,ked som sa to dozvedela som len revala,ze to snad nemoze byt pravda...mas nieco zajednane skoro rok a zrazu takyto sok 😐 ...ale chyba bola u tretej osoby...nastastie to ale tomu druhemu paru az tak velmi nevadi,ze ich dali na 14:00,tak som rada aj za nich...lebo nam by to naozaj veeeeeelmi skomplikovala situaciu...neviem,ako by sme niektpore veci poriesili 😒 ...ale,treba nejake to vzruso 😃

• a my este stale nemame vestu - nam ju ma ta firma poslat zajtra z nemecka cez ups na svk, tak som zvedava, ci z toho nakoniec nieco bude 😠

• jikus-nic sa neboj,vsetko bude...vesta urcite pride 🙂 ...chcu vas len trooosku vyhecovat pred svadbicou 😃

• nooo, sa im to aj dari 😃 😃 😃
    a som zvedava na pocko, bo hlasia dost dazd, ale co uz, aspon budeme stastni a prachati, bo sa hovori, ze stastie a peniaze prsia, tak co chceme viac 😃 😃 😃

• jikus-budete si euracmi steny obliepat 😃 😃 😃 ...aaaale...do soboty sa moze este vsetko zmenit,dnes som pozerala predpoved a hlasili uz len obcasne prehanky,tak do soboty bude uz len kraaaaasne slnecno 🙂

• ahojte

jika, neboj nič, v sobotu bude pekné počko, keď vyjdeš z kostola bude svietiť slniečko! Budem držať palce.

• jika, myslim,ze nas uz je tolko, co pozitivne vplyvaju na pocasie, aby Oskar svietil v sobotu, ze proste inak ako pekne nemoze byt... to uz by v tom bol cert... 🙂

• Sponzor fóra
  • baby , opat flakame?

• všetci súcitíme s jikou, aby sa do svadby vyzdravela a aby v sobotu bolo pekné počasie

• no jasne ze sucitime 🙂

• baby dakujeeeeeeem, ste hrozne zlate 😉
    tak a dnes mam uz za sebou skusku siat - satky padli ako uliate a dokonca boli medzicasom zlacnene o 2000sk 😵
    uz aj uces je vyskusany, zajtra este nechtiky a potom uz len roznasanie kolacikov v piatok a potom sa uz mozem vydavat 😃

• jikúúúúúš,
    ja som z toho všetkého nervózna,ako by som sa vydávala ja za 3 dni 😃

• jikus-tesakujem sa spolu s tebou 🙂 ....nervozita ma neopusta,tak bud kludnaaaaaaaaaaa 😃 😃 😃

• čaute lentilky, vy dve to už máte za dverami...mňa už normálne striasa, ako sa to veľmi približuje

• cauuuuuuuuuuuu andzi-ani nehovor,mne sa to uz pomaly tiez blizi 🙂

• caute babky 🙂 som sa rozhodla, ze pocasie uz neriesim 😎 ake bude, take bude, keby prsalo, budeme sa fotit v jednom 5-hviezdickovom hoteli 😉
    ale co riesimje, ze nam vcera na poslednu chvilu odriekli 3 ludia, tak netusim, ci sa to da v hoteli este zrusit a ci niekoho 2 dni pred svadbou este pozveme 😐
    problemiky sa nejako kopia, tak vobec nemam cas byt nervozna 😃

• ahoj jika, a preco vam odriekli? ja myslim, ze by sa to dalo este s hotelom doriesit..za opytanie nic nedas a oni aj tak potraviny kupuju cerstve takze podla mna budu kupovat az zajtra.daj vediet ako to dopadlo. budem drzat palce 🙂
    pocasie som pozerala rano u ilka na markize a v sobotu tam bol len maly zeleny stlpik a teploty do 19, cize urcite okolo 20tky a to je priam ideal kedze je prijemne a nie je moc teplo
    ozaj, co vesta? uz prisla?

• luci - no to pocasie pozeram kazdy den a kazdy den ukazuju ine, tak sa nechame prekvapit 😉
    no a vesta by mala prist bud dnes alebo najneskor do zajtra doobeda, dufam, ze nam poslali tu spravnu 😃

• ti vas teda riadne natahuju 😠 mna by asi roztrhlo! ale spravna pride urcite..treba mysliet pozitivne 🙂

• no to hej, ale musim povedat, ze sa pomaly zo mna stava flegmatik 😃 si hovorim, ze ved nejako bude, kaslat na pocasie a ine veci, ten den bude taky, aky si ho my spravime a na to treba stale mysliet 😉

• spravny pristup 😎 , snad si na to spomeniem pred mojou svadbou.. 😃 momentalne tiez dokopy nic neriesim,hoci by som aj mala ale nemam cas

• ahojte
    jika to je super ze si flegma, ale mas pravdu naco sa znervoznovat, vsak ide o vas velky den

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Náš priestor...Váš príbeh...Očarujúci hotel s rodinnou atmosférou a veľkým srdcom pre Vás
    Ponúkam Vám svoje foto služby na Vašej svadbe. Pozrite si moje portfólio.

Vila Etelka
    Bratislava
    Prežite svoj deň "D" spolu s tými, na ktorých Vám výnimočne záleží v harmónii intimity a prírody, v štýle historického letoviska...
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov