Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ooo no ja co som bola tak mi to pripadalo vsetko tak na rychlo.. ale to je vec nazoru.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to sa mi na tom paci :-D sup, sup a moze sa ist svadbovat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ooo no to je tiez pravda.. len ja som musela brat ohlad na to lebo moja babicka sa chce vyjasit na vyzdobe v kostole no zober jej tu radost :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja uz starych rodicov nemam... :-| ale myslim, ze by som im to vedela vyhovorit :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hehe no ja take silne argumenty.. nemam.. hehe ako sa ma malinke krsniatko.????
Odpovedať
Profilova fotka
:-D no krsniatko sa ma super, dakujem za opytanie :-) ale az na to ze nieje malinky. nosi uz veci pre 6 mesacne deti :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no pre mna je to drobcek.. juujj take povarovat by som chcela...je to radost mat take nadherne stvorenie doma..
Odpovedať
Profilova fotka
to je, a hlavne, ked vidis tie pokroky ake zo dna na den robi :-)
Odpovedať
Profilova fotka
pockaj za chvilu bude mat frajerku hehehehe.. idem spinkat.. bru nocku a sladke snicky.. pa
Odpovedať
Profilova fotka
nestras, este nech je takyto chvilu :-D dobruuu :-)
Odpovedať
dobrý večer sa praje...ešte tu niekoho stihnem?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj andzi - ja sa tu potulujem
Odpovedať
Článok sa načítava...
janocka - čo porábaš?
Odpovedať
Profilova fotka
andzi - nic take, fucim, bo som sa objedla palaciniek.... a kontrolujem album a taaaaaaak
Odpovedať
Profilova fotka
čaute baby,úplne ste ma zmiatli s týmto novým pokračovaním =-) wau,boli ste šikovné,keď ste už stihli 8 strán zapísať
Odpovedať
janocka - to mi ani nehovor, lebo ma porazí, som taká hladná, že by som sa hneď objedla.
Odpovedať
ahoj lentilka
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj andzi,nervačím sa,lebo mi ide stráááášne pomaly internet,dnes je nejaký zabrzdený ]-( dokiaľ sa mi niečo otvorí alebo pošle,tak tu pritom porodím :-| už máte konečne tie obrúčky??
Odpovedať
Profilova fotka
caute. caute devy
Odpovedať
Profilova fotka
čaves ooočko ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
lenti - nooo, muslei sme vytvorit pokracovanie, lebo tam uz bolo vela prispevkov ze ked su dlhe temy, je problem s nacitavanim.... vacsinou sa zamykaju temy nad 10tis. prispevkov a my sme mali vyse 33tis. :-D hehe, 8 stran za cca 24h je fajn, mozno zlomime rekord a tato tema bude mat vyse 44tis. prispvekov :-D
Odpovedať
Profilova fotka
baby,nemám na ten internet nervy ]-( ]-( :-p ,zabalím to a dojdem zajtra zajtra vám porozprávam,ako bolo dnes v Maďarsku čaute
Odpovedať
Profilova fotka
dobre sme babky. piseme jak draci
Odpovedať
lentilka: áno, už ich máme, ale boli drahšie ako nám povedali pôvodne, stáli až 440 € a zabudli nám tam dať gravír, ale to sme už nechali tak. Neboli sme spokojní, lebo sme ich urgovali 5x telefonicky, inak by neboli asi ani do svadby. Ale sú pekné, to áno.
Odpovedať
Profilova fotka
lenti - no tak si daj dokopy net a tesim na info o nakupoch v H :-)
Odpovedať
Profilova fotka
papa lenti a zajtra ta tu cakame
Odpovedať
lentilka: už som zvedavá, čo pekné si nakúpila.
Odpovedať
Profilova fotka
andzi a ty si co cely den porabala?
Odpovedať
baby, ja to balím, idem do postele, lebo ráno budem vyzerať ako morena. čaute
Odpovedať
Profilova fotka
sme si pokecali :-D papa, bobruuuu :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?