Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

28. aug 2012112460
  • ooo no ja co som bola tak mi to pripadalo vsetko tak na rychlo.. ale to je vec nazoru.. 🙂

• to sa mi na tom paci 😃 sup, sup a moze sa ist svadbovat 😃

• ooo no to je tiez pravda.. len ja som musela brat ohlad na to lebo moja babicka sa chce vyjasit na vyzdobe v kostole no zober jej tu radost 😃

• Sponzor fóra
  • ja uz starych rodicov nemam... 😐 ale myslim, ze by som im to vedela vyhovorit 😃

• hehe no ja take silne argumenty.. nemam.. hehe ako sa ma malinke krsniatko.????

• 😃 no krsniatko sa ma super, dakujem za opytanie 🙂 ale az na to ze nieje malinky. nosi uz veci pre 6 mesacne deti 😃

• no pre mna je to drobcek.. juujj take povarovat by som chcela...je to radost mat take nadherne stvorenie doma..

• to je, a hlavne, ked vidis tie pokroky ake zo dna na den robi 🙂

• pockaj za chvilu bude mat frajerku hehehehe.. idem spinkat.. bru nocku a sladke snicky.. pa

• nestras, este nech je takyto chvilu 😃
    dobruuu 🙂

• dobrý večer sa praje...ešte tu niekoho stihnem?

• ahoj andzi - ja sa tu potulujem

• janocka - čo porábaš?

• andzi - nic take, fucim, bo som sa objedla palaciniek.... a kontrolujem album a taaaaaaak

• čaute baby,úplne ste ma zmiatli s týmto novým pokračovaním 🤔
    wau,boli ste šikovné,keď ste už stihli 8 strán zapísať

• Sponzor fóra
  • janocka - to mi ani nehovor, lebo ma porazí, som taká hladná, že by som sa hneď objedla.

• ahoj lentilka

• ahoj andzi,nervačím sa,lebo mi ide stráááášne pomaly internet,dnes je nejaký zabrzdený 😠
    dokiaľ sa mi niečo otvorí alebo pošle,tak tu pritom porodím 😐
    už máte konečne tie obrúčky??

• caute. caute devy

• čaves ooočko 😉

• lenti - nooo, muslei sme vytvorit pokracovanie, lebo tam uz bolo vela prispevkov ze ked su dlhe temy, je problem s nacitavanim.... vacsinou sa zamykaju temy nad 10tis. prispevkov a my sme mali vyse 33tis. 😃
    hehe, 8 stran za cca 24h je fajn, mozno zlomime rekord a tato tema bude mat vyse 44tis. prispvekov 😃

• baby,nemám na ten internet nervy 😠 😠 😛 ,zabalím to a dojdem zajtra
    zajtra vám porozprávam,ako bolo dnes v Maďarsku
    čaute

• dobre sme babky. piseme jak draci

• lentilka: áno, už ich máme, ale boli drahšie ako nám povedali pôvodne, stáli až 440 € a zabudli nám tam dať gravír, ale to sme už nechali tak. Neboli sme spokojní, lebo sme ich urgovali 5x telefonicky, inak by neboli asi ani do svadby. Ale sú pekné, to áno.

• lenti - no tak si daj dokopy net a tesim na info o nakupoch v H 🙂

• papa lenti a zajtra ta tu cakame

• lentilka: už som zvedavá, čo pekné si nakúpila.

• andzi a ty si co cely den porabala?

• baby, ja to balím, idem do postele, lebo ráno budem vyzerať ako morena. čaute

• sme si pokecali 😃

papa, bobruuuu 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    JMPHOTO
    Michalovce
    Zvečnite si svoj svet, objektívom môjho fotoaparátu.
    Váš sen ..., Váš deň ..., Vaše splnené sny.
    Zabezpečíme Vám kompletné reštauračné, eventové a hotelové služby na profesionálnej úrovni.
    Náš priestor...Váš príbeh...Očarujúci hotel s rodinnou atmosférou a veľkým srdcom pre Vás
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov