Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ivi - no iba taka ciastocna flegma som :-D prave som bola dopozyvat nahradnych hosti - 2 dni pred svadbou - trapna situacia jak hovado :-S
Odpovedať
jika, suhlasim s tebou a pristupom k pocasiu - ved svadba sa kona za kazdeho pocasia...ale bude oekne..mne teraz ukazuje weather.com ze bude slniecko svietit... a tak isto s pristupom k ostatnym veciam, ved vzdy to dopadne dobre..hlavne,ze vy budete stastni...
Odpovedať
Profilova fotka
baby pomoooc, nervozita sa prave dostavila - sa uplne klepem :-D a to som este pred par minutami tvrdila, ze som flegmos 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
babby ze sa nehambite , jika je tu teraz castejsie nez vy
Odpovedať
baby, ja som dnes zažila iný šok, prišiel ráno kolega a chcel mi podsunúť služobnú cestu deň pred mojou svadbou, ma skoro porazilo, som mu povedala, že nemôžem, jasné, že ešte neviem prečo. Neviem však čo budem robiť ak mi to dá šéf pokynom, ja som rozhodnutá si brať 3 dni pred svadbou dovolenku a basta. jika: ani sa ti nedivím, už sa veľmi tešíš, veď už len zajtra a.........držím prsty, hlavne kľud a dobre sa vyspi!!!!
Odpovedať
Profilova fotka
andzi - vsak ked im vysvetlis ze sa vydavas , tak ti urcite nedaju sluzobku
Odpovedať
ivka - jasné, máme úplne v pohode šéfa, s ktorým dobre vychádzam, ale ja to nechcem v robote vravieť, až tesne pred keď už budem musieť.
Odpovedať
Profilova fotka
no andzi - myslim ze mesiac vpred je uz v pohode
Odpovedať
ivka: vieš, ale ja neviem ako to mám povedať. Akože len tak zahlásim, že sa vydávam?
Odpovedať
Profilova fotka
vsak ked budes hlasit dovolenku tak im to povies , vlastne aj dnes si uz mohla , ked ti ponukali tu sluzobku
Odpovedať
ivka, to len kolega chcel zastúpiť , čiže on nie je môj nadriadený a nemôže mi dávať pokyny. A s ním nemám také vzťahy, aby sme sa bavili o súkromí.
Odpovedať
Profilova fotka
jasne chapem ,
Odpovedať
Článok sa načítava...
ivka - ako si pokročila v prípravách?
Odpovedať
Profilova fotka
ja som pokrovila jedine v obleceni , nicom inom , nemame obrucky , oznamenie , neboli sme este za fararom , no dost vela
Odpovedať
Profilova fotka
baby,čaute ;-) každým dňom som viac a viac z tej svadby nervóznejšia :-p
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj lenti - este si uzivaj pripravy , ovela nervoznejsia budes mat v maji
Odpovedať
Profilova fotka
ja som nervózna aj za jiku :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no mozno ani ona taka nie je :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja to znesiem,ona radšej nech nie je :-)
Odpovedať
Profilova fotka
presne tak nech si to uziva
Odpovedať
Profilova fotka
caute babky :-) no az tak velmi si to neuzivam, bo som stale chora :-( uz tyzden zvysena teplota a to dost vycerpava a to este teraz do noci musim cakat na hosti, co dnes v noci pridu
Odpovedať
Profilova fotka
ale inak v pohodke, nechtiky pekne spravene i satky uz mam doma :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ta teplota , je mozno i zo stresu
Odpovedať
Profilova fotka
ahoooj jikuš, ja som nervózna jak pes a to sa vydávaš ty :-D :-D :-D neviem si to predstaviť,čo budem robiť pár dní pred mojou svadbou :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jika - zajtra co mas na plane?
Odpovedať
Profilova fotka
jikuš,zajtra sa tu plánuješ ešte ukázať??
Odpovedať
Profilova fotka
ivka - no zajtra uz len hotel vybavit - vsetky flase a kolaciky doniest do hotela, roznosit vyslusky a dobre sa vyhajat :-D lenti - no nervozna ani nestiham byt, bo dnes som mala toho az az vybavovat, bo nam na poslednu chvilu odriekli 3 hostia, tak sme hladali nahradne riesenie
Odpovedať
Profilova fotka
lenti - jasne, ze sa ukazem, aspon na chvilocku urcite ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
cauteeeeeeeeeeeeee babulky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby, mozem sa pridat?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?