Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
nebudeš nahaňa,zostaneš vo svadobných a hotovo x-) aspoň si ich užiješ :-) moja kamoška urobila to isté a pritom šaty po polnoci mala kúpené,len jej bolo ľúto dať si dolu svadobné,tak si ich nechala aj po polnoci x-)
Odpovedať
Profilova fotka
lentiiiiii-no neviem neviem,aby som ti ich neroztrhala...ved ty si teraz uz ako sliiiiiz,a jaaaaa???...stale matrioska s velkym crevom :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lenti-ja by som to tak aj spravila,ale my ideme o tyzden na svadbu Petkovej kamoske,a tam uz v svadobnych ist nemozem :-D ...predsa len by sa mi nejake tie satky zisli,hlavne kvoli tomu zhanam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
lenti,potom by som roztrhla ja teba :-D ale nieeeeeeeeeeeee,veď ja ťa mám strááášne rada x-) a slíž??!!!! ja som stále krásna matrioška :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lentiiiiii-tak si ich radsej nepoziciaaaaam :-D :-D :-D ...istota zachovania samej seba v celku :-D :-D :-D ....ja vieeeeeem,ze si kraasna,ale ci si este matrioska to uz neviem...mozno tak slizomatrioska :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lenti,vieš kde som tie 2 kilá schudla?? no predsa v cicíkoch ]-( ,takže matrioška stále som,veď nenechám ťa v tom samú :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lentiiiiiiiii-tak ty si moje druhe ja :-D ]-( ...ziadne cici,ale velke rici :-D ]-( .....ty si supeeeeeeeeeeeeer kamoska,na teba je vzdy spolah :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lenti,ide ma poraziť!!! ]-( vždy schudnem tam,kde by som nemusela :-| a tam kde mám toho na rozdávanie,nie a nie schudnúť :-S
Odpovedať
Profilova fotka
lenti-ja som na tom uuuuuuuuplne,ale uuuuuuplne rovnako...prsia sa mi vzdy zmensia na A ]-( ,som naozaj ako dievcatko na ZS ]-( ...ale ritisko a stehniska mi zostanu ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
lenti,ja nevyzerám jak dievčatko,ale jak chlapec :-D s Jurim sa smejeme,že ich má väčšie odo mňa :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lentiiiiiiii- :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja chcem mat cici a male rici :-D :-D :-D ...nechcem vyzerat ako lentilka pod kobercom :-D :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
leni,tie lentilky sú náš údel :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lentiiiii-ale stastie je,ze ja lentilky moc moc luubim :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja ich milujééééééééém!!!!!! mňááááááám!!!!!
Odpovedať
Profilova fotka
som si narobila chuteeeeeeee :-D :-D :-D ...ale dnes som opat trpela obzerstvom,tak nemozem uz na jedlo ani len pomysliet ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
jáááj lenti, ja som taká hladná jak pes :-p práve rozmýšľam čo by som niečo ľahkého zhltla
Odpovedať
Profilova fotka
lentiiiiii-my sme s drahym asi pred hodkou zjedli steak so zeleninovym salatom a zavrsila som to rebarborovym kolacom ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
mám chuť na slané,ale čo si dám slané a ľahké?? :-| :-| idem niečo pozňuchávať :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak len nuraj nuraj :-D :-D :-D ...jaaaaj...veru aj ja by som zblafla nieco slaneeee,ale my nastastie nic nemame :-D :-D :-D
Odpovedať
baby, keby ste vedeli aké chute mám ja!!!!!!!!!!!!!!!!! Objavila som doma zásoby bielej čokolády (na svadbu), ale normálne nemôžem prestať na to myslieť. Ja som iná maškrtnica. Pozerám Let ´s dance, chcela by som byť taká chudá ako Mirka Kosorínová. Inak, Bartošová dosť schudla.
Odpovedať
Profilova fotka
lenti,dala som si kúsok pečeného kuriatka s reďkovkou :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj andzi, na čokoládu moc chuť nemám,ale na mäsko by si ma prehovárať nemusela :-D
Odpovedať
baby, radšej kecajme o svadbe už máte všetko nachystané?
Odpovedať
Profilova fotka
andzi, ja nemám bižu,spravené menovky,drahý nemá košeľu a..................je toho ešte dosť :-p
Odpovedať
caute babky, dosla som kuknut, co nove??
Odpovedať
lenti - ani ja nemám bižu, ale objavila som jednu krásnu od catyky.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj skipi andzi-mne sa už ani po obchodoch nechce chodiť :-p
Odpovedať
lenti-ani mne, lebo ja si radšej vyberám tovar v kľude a neznášam predavačku za chrbátom.
Odpovedať
babky, ja som si akurat vcera kupila bizu..1kus a auparku a 1 v avione
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?