Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

28. aug 2012112460
  • nebudeš nahaňa,zostaneš vo svadobných a hotovo 😵
    aspoň si ich užiješ 🙂
    moja kamoška urobila to isté a pritom šaty po polnoci mala kúpené,len jej bolo ľúto dať si dolu svadobné,tak si ich nechala aj po polnoci 😵

• lentiiiiii-no neviem neviem,aby som ti ich neroztrhala...ved ty si teraz uz ako sliiiiiz,a jaaaaa???...stale matrioska s velkym crevom 😃 😃 😃

• lenti-ja by som to tak aj spravila,ale my ideme o tyzden na svadbu Petkovej kamoske,a tam uz v svadobnych ist nemozem 😃 ...predsa len by sa mi nejake tie satky zisli,hlavne kvoli tomu zhanam 🙂

• Sponzor fóra
  • lenti,potom by som roztrhla ja teba 😃
    ale nieeeeeeeeeeeee,veď ja ťa mám strááášne rada 😵
    a slíž??!!!! ja som stále krásna matrioška 😃

• lentiiiiii-tak si ich radsej nepoziciaaaaam 😃 😃 😃 ...istota zachovania samej seba v celku 😃 😃 😃 ....ja vieeeeeem,ze si kraasna,ale ci si este matrioska to uz neviem...mozno tak slizomatrioska 😃 😃

• lenti,vieš kde som tie 2 kilá schudla??
    no predsa v cicíkoch 😠 ,takže matrioška stále som,veď nenechám ťa v tom samú 😃

• lentiiiiiiiii-tak ty si moje druhe ja 😃 😠 ...ziadne cici,ale velke rici 😃 😠 .....ty si supeeeeeeeeeeeeer kamoska,na teba je vzdy spolah 😃

• lenti,ide ma poraziť!!! 😠
    vždy schudnem tam,kde by som nemusela 😐 a tam kde mám toho na rozdávanie,nie a nie schudnúť 😒

• lenti-ja som na tom uuuuuuuuplne,ale uuuuuuplne rovnako...prsia sa mi vzdy zmensia na A 😠 ,som naozaj ako dievcatko na ZS 😠 ...ale ritisko a stehniska mi zostanu 😠

• lenti,ja nevyzerám jak dievčatko,ale jak chlapec 😃
    s Jurim sa smejeme,že ich má väčšie odo mňa 😃

• lentiiiiiiii- 😃 😃 😃

• ja chcem mat cici a male rici 😃 😃 😃 ...nechcem vyzerat ako lentilka pod kobercom 😃 😃 😃

• leni,tie lentilky sú náš údel 😃 😃

• lentiiiii-ale stastie je,ze ja lentilky moc moc luubim 😃 😃 😃

• ja ich milujééééééééém!!!!!! mňááááááám!!!!!

• Sponzor fóra
  • som si narobila chuteeeeeeee 😃 😃 😃 ...ale dnes som opat trpela obzerstvom,tak nemozem uz na jedlo ani len pomysliet 😠

• jáááj lenti,
    ja som taká hladná jak pes 😛
    práve rozmýšľam čo by som niečo ľahkého zhltla

• lentiiiiii-my sme s drahym asi pred hodkou zjedli steak so zeleninovym salatom a zavrsila som to rebarborovym kolacom 😠

• mám chuť na slané,ale čo si dám slané a ľahké?? 😐 😐
    idem niečo pozňuchávať 😃

• tak len nuraj nuraj 😃 😃 😃 ...jaaaaj...veru aj ja by som zblafla nieco slaneeee,ale my nastastie nic nemame 😃 😃 😃

• baby, keby ste vedeli aké chute mám ja!!!!!!!!!!!!!!!!! Objavila som doma zásoby bielej čokolády (na svadbu), ale normálne nemôžem prestať na to myslieť. Ja som iná maškrtnica.

Pozerám Let ´s dance, chcela by som byť taká chudá ako Mirka Kosorínová. Inak, Bartošová dosť schudla.

• lenti,dala som si kúsok pečeného kuriatka s reďkovkou 🙂

• ahoj andzi,
    na čokoládu moc chuť nemám,ale na mäsko by si ma prehovárať nemusela 😃

• baby, radšej kecajme o svadbe

už máte všetko nachystané?

• andzi,
    ja nemám bižu,spravené menovky,drahý nemá košeľu a..................je toho ešte dosť 😛

• caute babky, dosla som kuknut, co nove??

• lenti - ani ja nemám bižu, ale objavila som jednu krásnu od catyky.

• ahoj skipi
    andzi-mne sa už ani po obchodoch nechce chodiť 😛

• lenti-ani mne, lebo ja si radšej vyberám tovar v kľude a neznášam predavačku za chrbátom.

• babky, ja som si akurat vcera kupila bizu..1kus a auparku a 1 v avione

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadobné priestory nášho historického domu sa nachádzajú priamo v srdci Bratislavy – len na skok od Michalskej brány.
    Štýlová reštaurácia a veľká spoločenská sála, priestranná terasa s altánom, starostlivo udržiavaný park s jazierkami, veľká ubytovacia kapacita.
    Fotograf pre najkrajšie okamihy vášho života, ktoré vám zostanú zachytené v podobe neopakovateľných záberov na ktoré budete vždy radi pozerať.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov