Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
skipi - som zvedavá, ukáž
Odpovedať
v spleene, taky naramok na ruku 3rady takych kamienkov ligotavych a nahrdelnik, ktory ma tie iste kamienky dole, tazko sa mi to popisuje..odfotim a dam do albumu..
Odpovedať
Profilova fotka
baby,mám toľko roboty na počítači :-p a ja by som si najradšej písala s vami,pozerala telku,... a nič dokopy nesíham :-p skipi,už som zvadavá na bižu ;-)
Odpovedať
uz sa na tom pracuje...baby a kto je dalsi na zozname neviest??? myslim,ze lentilka a dominika,ze?? 2.maj
Odpovedať
Profilova fotka
lentilka je na zozname 2.5. a dominika je ako ja 9.5.
Odpovedať
aha..takze lentilka je jedina 2maja?? tak super.. aj moja kamoska ma 2maja svadbu..aj ideme, sa uz tesim
Odpovedať
baby uz su tam, no moc mi to dobre nevyslo,ale da sa to tusit, ako vyzeraju
Odpovedať
Profilova fotka
skipi,peknučké to je x-) a naušky budeš mať aké?
Odpovedať
nausky som dostala od kamosky..pockaj tak odfotim aj tie..dufam,ze to pojde spolu dokopy,lebo som to este neskusala :-)
Odpovedať
juuj, tak nausky som nechala u nasich..ale su tiez na ten styl, s tymi ligotavymi kamienkami..a ty nad akou bizu rozmyslas?
Odpovedať
Profilova fotka
skipi,práveže neviem. potrebujem tiež nejakú štrasovú,lebo na šatoch mám také kamienky vôbec sa mi už nechce nič zháňať :-p ,lebo mám toho v robote dosť a potom ma užť ani nenapadne chodiť po obchodoch :-p
Odpovedať
ja som bola v spleene aj v pinku...ale inak tiez som nikde nebehala, tiez ma to nebavi...ale ten nahrdelnik som uz mala vyhliadnuty asi mesiac, takze som v sobotu isla na istotu... :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
caute caute...tak som spat...volala som s mamcou,debatili sme o zakuskoch skipi-kraaaaasnu bizu si si kupila :-)
Odpovedať
cau leni...dikes, ozaj a kolko mate zakuskov, teda ten konecny pocet aj s vysluzkami?
Odpovedať
my ideme zajtra s maminou dojednať menu do reštiky a ešte do agentúry výzdobu, juj, ako sa teším. Konečene deň voľna od práce. Darmo, svadba sa blíži.
Odpovedať
Profilova fotka
skipi-zhodli sme sa na pocte 1000ks pri pocte 38 ludi
Odpovedať
andzi a ake bude menu?
Odpovedať
nam tiez vyslo 1000ks, ale mame viacej ludi..kolko budete davat do vysluziek?
Odpovedať
Profilova fotka
skipi-najblizsiej rodine budeme davat 25-30ks,ostatnym po 20ks...ale ja som do posctu zaratala aj faru,kozmeticku a pod.
Odpovedať
nooo, to hej aj ja..aj kadernicku aj vizazistku a tak.. :-)
Odpovedať
inak leni, mas velmi pekne nausnicky...budes mat aj nieco na krk?
Odpovedať
Profilova fotka
jeeeeej skipi,dakujeeeem :-) ....na krku nechcem mat nic,lebo nausky sa mi zdaju dost vyrazne...praveze hladam nejaky naramok,ale nedari sa...dufam,ze na SVK nieco zozeniem
Odpovedať
ale podla mna zozenies..a mozno sa opytaj v spleene, ked mas odtial nausky,ze co by sa hodilo inak aj ja to chcem najprv skusit ku satam,ci sa hodi a ci toho nebude vela..popripade uberiem z niecoho
Odpovedať
Profilova fotka
hej hej..tak to aj planujem urobit.....spolieham na slovenske shopy :-) ....ale tvoja bizu je kraaasna ;-)
Odpovedať
dakujem..dufam,ze sa bude ten nahrdelnik hodit k satam,ale ked nie, tak ho pouzijem k popolnocnym :-)
Odpovedať
Profilova fotka
skipi-ak by sa nahodou nehodil,urcite ho vyuzijes pri inych prilezitostiach :-)
Odpovedať
tak to hej..ale snad sa bude hodit, lebo som ho chodila mesiac okukovat, az potom som sa rozhodla,ze ten je ten pravy :-D
Odpovedať
Profilova fotka
skipi-ty mi niekoho pripominas :-D
Odpovedať
a koho??
Odpovedať
čaute baby, vy plánujete dávať zákusky aj kaderníčke a kozmetičke?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?