Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

28. aug 2012112460
  • skipi - som zvedavá, ukáž

• v spleene, taky naramok na ruku 3rady takych kamienkov ligotavych a nahrdelnik, ktory ma tie iste kamienky dole, tazko sa mi to popisuje..odfotim a dam do albumu..

• baby,mám toľko roboty na počítači 😛 a ja by som si najradšej písala s vami,pozerala telku,... a nič dokopy nesíham 😛
    skipi,už som zvadavá na bižu 😉

• Sponzor fóra
  • uz sa na tom pracuje...baby a kto je dalsi na zozname neviest???
    myslim,ze lentilka a dominika,ze?? 2.maj

• lentilka je na zozname 2.5. a dominika je ako ja 9.5.

• aha..takze lentilka je jedina 2maja?? tak super..
    aj moja kamoska ma 2maja svadbu..aj ideme, sa uz tesim

• baby uz su tam, no moc mi to dobre nevyslo,ale da sa to tusit, ako vyzeraju

• skipi,peknučké to je 😵 a naušky budeš mať aké?

• nausky som dostala od kamosky..pockaj tak odfotim aj tie..dufam,ze to pojde spolu dokopy,lebo som to este neskusala 🙂

• juuj, tak nausky som nechala u nasich..ale su tiez na ten styl, s tymi ligotavymi kamienkami..a ty nad akou bizu rozmyslas?

• skipi,práveže neviem.
    potrebujem tiež nejakú štrasovú,lebo na šatoch mám také kamienky
    vôbec sa mi už nechce nič zháňať 😛 ,lebo mám toho v robote dosť a potom ma užť ani nenapadne chodiť po obchodoch 😛

• ja som bola v spleene aj v pinku...ale inak tiez som nikde nebehala, tiez ma to nebavi...ale ten nahrdelnik som uz mala vyhliadnuty asi mesiac, takze som v sobotu isla na istotu... 🙂

• caute caute...tak som spat...volala som s mamcou,debatili sme o zakuskoch

skipi-kraaaaasnu bizu si si kupila 🙂

• cau leni...dikes, ozaj a kolko mate zakuskov, teda ten konecny pocet aj s vysluzkami?

• my ideme zajtra s maminou dojednať menu do reštiky a ešte do agentúry výzdobu, juj, ako sa teším. Konečene deň voľna od práce. Darmo, svadba sa blíži.

• Sponzor fóra
  • skipi-zhodli sme sa na pocte 1000ks pri pocte 38 ludi

• andzi a ake bude menu?

• nam tiez vyslo 1000ks, ale mame viacej ludi..kolko budete davat do vysluziek?

• skipi-najblizsiej rodine budeme davat 25-30ks,ostatnym po 20ks...ale ja som do posctu zaratala aj faru,kozmeticku a pod.

• nooo, to hej aj ja..aj kadernicku aj vizazistku a tak.. 🙂

• inak leni, mas velmi pekne nausnicky...budes mat aj nieco na krk?

• jeeeeej skipi,dakujeeeem 🙂 ....na krku nechcem mat nic,lebo nausky sa mi zdaju dost vyrazne...praveze hladam nejaky naramok,ale nedari sa...dufam,ze na SVK nieco zozeniem

• ale podla mna zozenies..a mozno sa opytaj v spleene, ked mas odtial nausky,ze co by sa hodilo
    inak aj ja to chcem najprv skusit ku satam,ci sa hodi a ci toho nebude vela..popripade uberiem z niecoho

• hej hej..tak to aj planujem urobit.....spolieham na slovenske shopy 🙂 ....ale tvoja bizu je kraaasna 😉

• dakujem..dufam,ze sa bude ten nahrdelnik hodit k satam,ale ked nie, tak ho pouzijem k popolnocnym 🙂

• skipi-ak by sa nahodou nehodil,urcite ho vyuzijes pri inych prilezitostiach 🙂

• tak to hej..ale snad sa bude hodit, lebo som ho chodila mesiac okukovat, az potom som sa rozhodla,ze ten je ten pravy 😃

• skipi-ty mi niekoho pripominas 😃

• a koho??

• čaute baby, vy plánujete dávať zákusky aj kaderníčke a kozmetičke?

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ebaphoto
    Trnava
    Svadba je jedna z najkrajších udalostí v živote a je mi cťou a veľkým potešením, ak môžem byť jeho súčasťou.
    Firma Pamas s.r.o. je významným výrobcom svadobných oznámení. V ponuke nájdete jednoduché ale aj luxusné svadobné oznámenia.
    Štýlová reštaurácia a veľká spoločenská sála, priestranná terasa s altánom, starostlivo udržiavaný park s jazierkami, veľká ubytovacia kapacita.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov