Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky, andzi - ja som nad tymto este nerozmyslala ale myslim, ze pri tom pocte co mame objednane tak budeme radi ked budeme mat komu dat :-D
Odpovedať
Ahojte baby, chcela by som vás poprosiť či by ste neposlali hlas nášmu psíkovi, ktorého som prihlásila do súťaže. Ďakujem vám krásne. Hlasuj na http://najpes.topky.sk/se/217/134/ind...
Odpovedať
Profilova fotka
Caute kocky, citala som ze sa bavite o kolacoch to je i nas velka tema.. zistili sme ze sa dava 5-6 kusov na osobu a v tom je aj vysluska.. nie je to nejako vela???? Kolegyna mala 50 ludi dala na osobu 3ks a potom mala trapas lebo na durhy den nahanala cukrarne kde maju kolace.. takze neviem ako to spravit
Odpovedať
verca: 3ks na osobu je veľmi málo, moj bratranec na jednej svadbe sám zjedol 12 zákuskov takže ak to aj spriemeruješ 3ks na osobu je možno tak LTT na hostinu. A kde sú výslužky pre hostí, susedov, do práce atď?
Odpovedať
Profilova fotka
caute babky, hlasi sa mlada panicka :-D prepacte, ze som sa vcera neozvala, ale este do deviatej boli u nas posledni hostia a musela som sa usmievat, hoci som bola uz takaaaaaa znicena
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj jikus, takze v prvom rade gratuliren a nech sa vam dari, nech ste stastni,... ;-) a co aka bola svadbisko? povedz vsetko, aby sme vedeli ze co nas vsetky caka :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj jika. tak gratulujem mlada pani :-D ako to dopadlo? pis, prehanaj. :-)
Odpovedať
ahoj jika, veľká gratulácia čakáme na infošky zo svadby tak spusti :-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-o :-o :-o jitus, ty si bola naaaadherna nevesta :-o :-o :-o :-o
Odpovedať
Profilova fotka
baby, bolo uplne super, fotenie perfektne, obrad total uvolneny, len ja som dost trpela kvoli satkam :-S boli mi dost uzke okolo hrudnika, takze som si cas do polnoci az tak nevychutnavala, ale i napriek tomu bolo perfektne
Odpovedať
Profilova fotka
1. fotecka je z draheho mobilu, tiez si ma fotil popri tom, ako ma fotil i profi, ostatne fotos budu kvalitnejsie, ale mam tu foto velmi rada, preto som ju dala ako prvu ooo - dakujeeeeem
Odpovedať
Profilova fotka
jikus sak jasne, ale krasna uvodna fotocka fakt, a aj ty si bola nadherna, sa uz teraz neviem dockat ostatnych fotiek :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
jika a aky bol pocit, ked uz islo do tuheho? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Jika gratulujem fakt nadherna... vcera som na teba myslela ze super ze vam vyslo pocasie.... jeej tak uz to mas za sebou..
Odpovedať
Profilova fotka
ooo - mne prislo po foteni tak zle, ze asi pol hodku pred obradom som lezala doma na fotelke bez siat a isla mi hlava odpadnut, ale obrad bol uplne super, cely cas sme sa len usmievali, aj mamina mi povedala, ze ani plakat nemusela, ked nas videla takych usmiatych a vsetko bolo take uvolnene, ze som ani ziaden stres nemala
Odpovedať
Profilova fotka
jika - fuha, ale dobre to dopadlo, to je hlavne. krasna si bola fakt a ta kyticka. super :-) a este si sa bala, ze bude skaredo a dobre to vyslo s pocasim. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ooo - pocasie bolo uplne perfektne, ani total teplo, ani zima, vazne sme si lepsie nemohli priat
Odpovedať
Profilova fotka
jikus - v sobotu som na teba myslela, stale som na oblohu pozerala, aby nahodou nezaprsalo, a nastastie nezaprsalo :-D a aj mne sa kyticka moc pacila, velice pjekna a aj nevesticka ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj jikus, bola si nadherna! Gratulujem! aj ja som na vas myslela, videli sme asi 4 svadby a pocasie bolo naozaj super...take chceme vsetky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
inak caute ostatne baby :-D
Odpovedať
Profilova fotka
inak ahoj luci :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
jikus - inak ako som zbadala tie tvoje fotocky zo svadby normalne na mna prisla nervozita, ze za chvilu to caka aj mna, este 3 tyzdne a vypukne to :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam naopak pocit,ze skoro nic nerobim ohladom svadby..teda vcera som vypisovala obalky s oznameniami ale inak nic moc...mala by som..chyba mi este kopa a to polovicka ide na dva tyzdne este prec takze jemu dokupit kosele bude problem s jeho "radostou" z nakupovania
Odpovedať
Profilova fotka
domi - ty uz mas vsetko?
Odpovedať
Profilova fotka
no luci snad jo, este tento tyzden ideme vyzdvihnut draheho svad.koselu a motylika, vcera som este dokupila nejake drobnosti na vyzdobu a cez vikend ideme este upresnit svadobne menu a pocet porcii, ale to su uz len "drobnosti" :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak to je super, my nemame druhu bielu koselu a koselu po polnoci, ja chcem este bolerko a topanky k popolnocnym...vyzdobu nam riesi dekoraterka ale stale nemam rozpocet takze ani nemozem riesit...menu potrebujeme este doriesit,tiez tortu objednat,saty pre druzicku,nemam vobec bizu a este kopu veci, ktore ma teraz ani nenapadnu :-S
Odpovedať
Profilova fotka
fuuuuuuuuu luci je toho dost, ale vy mate este mesiac k dobro, neboj vsetko postihate ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
verim,ze hej..ale som prekvapena,ze vobec nestresujem..to takto pred rokom sa mi o svadbe este aj snivalo.. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no vidis, to je zaujimave, ale sak ja tiez nejako nestresujem, sak dolezite veci mame vybavene a tie drobnosti sa v pohode postihaju
Odpovedať
Profilova fotka
tak to je dobre..ale tesim sa velmi..ked doriesim dekoraciu tak tie velke veci mam doriesene..a to potom malickosti pojdu rychlo :-) kam zmizli vsetci ostatni?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?