Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

28. aug 2012112460
  • jikus, jasnacka, ale uz sa tesime na vsetky podrobnosti...

• skipi, inak ty lietas? si to nejako rychlo stihla 😃 😛

• ale ja to mam kusok len preletim cez kramare do dubravky 🙂

• Sponzor fóra
  • aha, takze ty mas taku super rychlo metlu na transport 😃 😃 😃 vies taku co bola aj v harry potterovi 😃

• najrychlejsiu...najnovsi update 😃 to vies, cim vacsia striga, tym lepsia metla 😃 😃 😃

• haha tak potom porad vyrobcu, aj ja si taku zaobstaram 😃 😃 😵 😵

• domi a kde to v senci budes mat?

• v areali zdruzenej strednej skoly, monostroj , aj sesterka tam mala svadbu a bola velmi spokojna a vyzera to tam v poho - tam bude oslava

a obrad - bude u nas v kostole v blatnom

• aaa to poznam..tam maval drahy treningy,ked hraval za senec 🙂

• on hraval za senec??? akoze futbal??? lebo me sa zda ze som ho uz dakde videla 😬

• volejbal...ale on je sencan, teda uz 2 roky je akoze BA ale vyrastal v senci

• heeej, tak som ho teda asi videla mozno

• asi ano..aj v lete furt na jazerach hravaju, pri marciho krcme...

• moze byt, a tak ja vela ludi poznam tak z videnia, alebo si myslim ze su to oni 😃

• noo, vsak to je taka skoro dedina...vsetci sa tam poznaju

• Sponzor fóra
  • hej hej, to je pravda 🙂

• dobre skipi, lucim sa, idem sa solarkovat a pak domov konecne, papa 🙂

• papacko...

• ahoj holky,muzete mi nekdo prosim poradit,kde bych sehnala bile holubicky v okrese Levice?Dekuju za radu 🙂

• ahojte baby, ja som dnes celý deň behala okolo svadby, bola som dojednať svadobné menu, výzdobu, kytičku...už mám takmer všetko. Juuj, teším sa. No a ešte dnes mi prišli svadobné pierka od jednej milej kočky zo Žiliny, sú nááádherné. Hodím do albumu.

Jika!!!! Všetko najlepšie na spoločnej ceste životom, veľa lásky, šťastia, peňazí, úspechov a hlavne krásnych a zdravých detí. Bola si nádherná. Šaty San Patrick mňam, to môžem, nádhera.

• cau andzi-supeeeeeeer,tesakujem sa spolu s tebou 🙂 ...a som zvedava na pierka

• ozaaaaaj babule,kolko ks zakuskov pocitate na hlavu na svad.hostinu?

• LENTILKA: naši objednali 20 kartónov v jednom je cca 100kusov a bude nás 68 svadobčanov. Podľa mňa je to hoooodne veľa.

• my pocitame tak 3-4 kolaciky na osobu na hostinu. aj tak sa bojim, ze ich bude vela, lebo aj svokra este objednala, a viem, ze aj torty nejake pribudnu ... 😕

• babule-my pocitame 3ks na osobu,ale to je len na hostinu...vysluzky su zvlast...tak som sa chcela informovat,s kolkymi kusmi ratate vy

tamitimo-v pocte sa zhodneme,ja si myslim,ze 3-4ks su akurat,torty porozdavas 🙂

andzi-waaaaaw,vy budete mat kolacove hody 😃 ...ale nieeee...ked zostanu,date do mraznicky a postupne budete vytahovat,spominat a pochutnavat si na svadobnych dobrotach 🙂

• aj my budeme mať veľa tortičiek obávam sa, že sa to nebude dať ani zjesť

lentilka- už mám pierka v albume

• andzi-waaaaaw...ved tie su priam umelecke diela 🙂 ...velmi pekneee

• čaves,
    je tu niekto??

• cafte babky - my sme mali 4 kusy na osobu + 100 kusov na doma + vyslusky a zostalo toho velaaaaaa

• jika - kedy pridáš ďalšie fotky? Bola si veľmi očarujúca. Do kedy zostávaš na SVK? Žiť budete v Nemecku? A kde konkrétne?

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Vila Etelka
    Bratislava
    Prežite svoj deň "D" spolu s tými, na ktorých Vám výnimočne záleží v harmónii intimity a prírody, v štýle historického letoviska...
    Ebaphoto
    Trnava
    Svadba je jedna z najkrajších udalostí v živote a je mi cťou a veľkým potešením, ak môžem byť jeho súčasťou.
    SVADOBNÁ & RODINNÁ FOTOGRAFIA.
    Tvoríme Vaše jedinečné spomienky.