Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

28. aug 2012112460
  • jikus-my pocitame 3ks na hlavu...dufam,ze to bude stacit

• andzi - no zajtra budu dalsie a buduci tyzden uz od profesionala 😃
    este sme dva dniky na svk a byvat zostavame v nasom bytiku v drazdanoch

• a ty už máš aj nemecké občianstvo? Ešte študuješ?

• Sponzor fóra
  • nie nemam, to mozem ziskat az po 8 rokoch v nemecku a ja tam byvam zatial len 5 rokov
    a studujem zatial este len rok a pol a tri rocky
    inak ako, nervozita uz zacina?

• lenti - podla mna tie tri budu bohate stacit, nam zo vsetkeho taaak vela pozostavalo - kolaciky, alkohol, jedlo

• jikus-ved aj ja si myslim,ze tri by mohli stacit,aj tortu budeme krajat...predpokladam,ze sa bude jest viac slane ako sladke...nasa rodina je vinova a k vinku sa papa slane....ale,clovek nikdy nevie

• lenti - u nas sa ani slane nejedlo - len par pagacikov, oriesky a tycinky sa skoro cele vyhodili
    ale vinka sa vypislo teda poriadne

• jikus-zjedli ste vy vobec nieco??? 😃 😃 😃 ....alebo ste len dodrziavali pitny rezim??? 😃 😃 😃 ...ale spravne,to je zaklad 😃

• no ja som nejedla skoro nic, asi len 3 bobulky hrozna a tri lyzice polievky 😃

• waaaaaw...ty si sa ale napchavala 😃 😃 😃 ....ale ja na tom budem asi rovnako,stiahnuty zaludok cely den,nedam do seba asi nic 😐

• no na jedlo som nemala ani pomyslenie, bo mi bolo pooooriadne zle a este k tomu ma nejako saty tlacili, takze pocas hostiny sa uz niesli take klepy, ze som tehotna a tak 😃

• caute caute, ste tu??? 🤔

• dobry den sa praje 🙂

• ahojky jikus 🙂

• ahojte čo máte dnes nové?

jika- kedy budú fotky?

• Sponzor fóra
  • ahoj andzi, dnes nove nie je nic a ani tak vo vseobecnosti ale ty sa pochval 😉

• domika: niet čím, akurát že sa mi nechce byť v práci, lebo toho tu mám veľa. A ty? Si v práci?

• andzi tak to sme na tom rovnako, ani mne sa nechce trcat v praci, ale co narobime peniazky potrebujeme :-/ ako pokracuju pripravy na svadbu?

• prave som spracovavala fotky od jedneho znameho - hned ich sem hodim

• jikus tesakujeme sa 😃

• ahoj jika,tesim sa...som zvedava 🙂 bola si naozaj krasna nevesta 🙂

• jikus - nadherne fotocky, fakt krasna si bola, normalne som ta nespoznala na tych fotockach 😬 🙂

• skvele fotky 🙂 😃

• wow - normalne sa usmievam s tebou...tak stastne sa vsade usmievas,ze ta radost normalne z teba srsi 🙂

• luci musim sa pripojit, normalne ma chyta nejaka nostalgia, uz aj ja chcemmmmmmmmmmmmm 😃

• dakujem baby, ale bolo to naozaj nadherne a take super uvolnene, len keby ma tie nestastne saty pocas hostiny tak netlacili na rebrach

• neni zac, fakt to bolo vsetko nadherne, naozaj bolo vidiet ze ste si to uzivali 🙂 a tie saty - no si dobra herecka, lebo na tych fotkach nie je ani naznak ze by ta nieco tlacilo 😃

• domi, neboj to pride 🙂 a potom sa budem usmievat s tebou! ved ty to mas za chvilocku! my tento rok absolvujeme tolko svadieb ked budeme vsetky svadby z 2009🙂 prezivat ako jitkinu 😃 ..uz budem vycvicena na vlastnu v usmievani,haha

• domi - no posledne 3 hodiny do polnoci som si vazne odtrpela - som uz ratala kazdu hodinu a asi 4x som kvoli tomu musela velmi rychlo utekat na wc - takze sa siria uz rozne spravy, ze ci nebudeme traja, co ale nebudeme 😃

• luci - urcite budes aj ty taka vyusmievana - zatial mame asi 800 foto a to este nemame od profesionalky a myslim, ze som zatial objavila asi len 3, kde nevycerujem zuby 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    JMPHOTO
    Michalovce
    Zvečnite si svoj svet, objektívom môjho fotoaparátu.
    Svadobné fotografie, ktoré splnia všetky Vaše očakávania a ešte máličko viac...
    Celá SR..
    Svadobné foto - video
    Rodinné foto - video
    Letecké foto-video DRONOM
    Book,glamour
    Fotoatelier
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov