Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

28. aug 2012112460
  • ooo - ja klasika, v práci do 16.30 a potom sme boli plávať, potom sme išli domov, umyla som si vlasy, trochu upratala, zapla som laptop a vidím, že je večer a treba ísť spať.

• takze klasika 😃

• no ale už to fakt vypínam, lebo drahý ma tu prosíka, nech to už vypnem, lebo mu svetlo svieti na jedno oko a nemôže spať a počuje klepkanie...je ako malé dieťa. 🙂 🙂 🙂

• Sponzor fóra
  • 😃 papa

• dobré ránko

• ahoj andzi,ako to dnes ide?

• caute. ste tu dnes skoro

• ahoj ooo,ja som tu vzdy od rana..len nie vzdy sa mi chce pisat 😐 ..my totiz robime od 7

• luci, 😮 to som nevedela. to preco tak skoro? a o kolkej koncis?

• mne to nahodou celkom vyhovuje..koncime o tretej,nemusime si brat obednajsiu prestavku ked nechceme..ale ten system je skor nastaveny tak,ze ked nemas ,co robit a vsetko je hotove tak chod domov..ked su ale terminy a je to potrebne, tak treba zostat dlhsie..kedze ja to mam na starosti tak este casto zostavam dlhsie s uctovnickou
    a okrem toho drahy tiez tak vstava takze aspon vstavame spolu

• luci, tak pokial to mate aj doma zosuladene, tak je fajn

• dobre ranko baby 🙂 ja sa vytesujem, bo uz o 3 dni ficim na svk 😃

• ahoj jika, vam sa to nenormalne uz blizi. za skoro mesiac, uz budes vydata panicka 😃

• ahoj jika,pripajam sa k ooo...ako sa citis ako skoro pani? 😉

• cate ooo a luci - nooo uz zacinam byt pomaly nervozna, ale zatial sa da 😉 prave ratam mandle v cukre, ze ci ich je dost 😃

• Sponzor fóra
  • jika a co mate este doriesit? ci uz mate komplet vsetko?

• noo pre mna zavoj a popolnocky+topanky, skusky make-up+vlasy, posledne dohady s kvetinarkou ohladne kytice, porobit darceky pre hosti, zaniest cukrarke stuzku a figurku na tortu, s zenskou z hotela sa ist pohadat, pokupit alko a nealko, nejake ozdoby na dom, dokoncit ozdobu na auto, nacvicit svadobny tanec, drahemu koselu a topanky ....... a este milion takych prkotin 😃

• jooj, to ja mam stale dilemu, ze co dat ako darcek pre hosti..tiez rozmyslam nad mandlami v cokolade alebo skorici alebo tak..

• 😃 😃 😃 no ze som sa pytala 😃 😃

• ooo - 😃 😃 😃

• jika, a popolnocky, kam ides kuk?

• jaaaj a to okrem par veci by som mala zvladnut za tri a pol dna 😃 a zabudla som este na ochutnavku vina a navstevu miestneho uradu 😃

• ahojte babulky 🙂

• dobre ranko baby

• caute, caute

• cafte domi a ivka
    ooo - no to ani netusim, kam idem na popolnocky 😐
    luci - my sme sa rozhodli pre mandle, na nete sa daju zohnat za fajn cenu

• jika a popolnocky si chces len poziciat?

• jika mas este dost prace

• ooo - no uvidime podla ceny - ale asi by som si radsej len pozicala, nemas nejaky tip?

• jikus tak ti zelam vela stastia pri zhanani popolnociek, ja som si uz chvalabohu nasla a aj objednala a aj botky k nim uz mam 🙂
    uz len doriesit papier na oznamka a vsetko je ok

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    spolu si užijeme Váš veľký deň kdekoľvek na SVK
    najlepší pomer cena / výkon 🙂

JMPHOTO
    Michalovce
    Zvečnite si svoj svet, objektívom môjho fotoaparátu.
    Svadobné fotografie, ktoré splnia všetky Vaše očakávania a ešte máličko viac...
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov