Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

28. aug 2012112460
  • bre ranecko sa praje, baby na mna zacina liezt svadobny stres 😬 a to mna tak len tak daco nerozhadze 😒

• ranecko ranecko 🙂
    neboj domi, to je normalne..uz to mas za par takze si uzivaj aj ten stres 🙂

• luci, ale ja sa nechcem stresovat, su to fakt len prkotiny co ma trapia 😠

• Sponzor fóra
  • no to sa nechcem ani ja a stresujem sa stale...zatial ale nie kvoli svadbe 🙂
    a ake prkotiny ta trapia? hod do placu a vyriesime 😃

• luci, ze ci mam dost veci na vyzdobu saly, ci nam nahodou nevypadne fotograf alebo kameraman, a podobne veci 😬

• kameramanovi a fotografovi zavolaj..povedz,ze stresujes a ze len sa potrebujes uistit,ze su v poriadku a ze rataju s tvojou svadbou 🙂 😃 a kolko mate ludi?ako mas stoly?co vsetko si kupila na vyzdobu?urcite je toho dost..ake mas plany?

• no sak cez vikend ma caka zhava linka, lebo idem vsetkych obvolavat,( t.j. kamera a foto) 😃

no mame cca 90 ludi, tam je uz zaratany aj dj, kameraman a fotograf, ja nechcem na vyzdobu moc vela, do stredu chcem dat organu a asi nejaku malu ikebanku a pospat ich lupienkami a emenems ( M and M) cukrikami a mam aj take male svietnicky na sviecky. myslim ze je to dost, sak este tam bude prestieranie servitky a tak.

urcite sa len zbytocne zatazujem,ale... 😐

• ja si momentálne hlavu lámem nad zasadacím poriadkom, pretože stôl budeme mať do T, tak neviem ako posadiť hostí, aby sa ako tak poznali a spolu bavili.

Ako sa vlastne sedí za hlavným stolom? Nevesta je po ľavej alebo pravej ruke ženícha? Kto sedí vedľa nevesty a kto vedľa ženícha? Ja som si takéto prkotiny na cudzej svadbe nikdy nevšímala, ale teraz je to milión detailov. 😮

• ahoj andzi, ja si pamatam z kamoskinej svadby,ze nevesta sedela po pravici zenicha a my jej strana sme tiez sedeli na pravej nozicke U..snad si ma pochopila ale myslim,ze je tu niekde pisane aj ako sa tradicne sedi

• andzi nevesta sedi po zenichovej lavej ruke vedla nej jej rodicia a potom krstni rodicia, ked ich mas usadenych za hlavnym stolom.po zenichovej pravej ruke sedia jeho rodicia a potom krstni rodicia 🙂 dufam ze som to ani ja nedoplietla 😒

• http://www.mojasvadba.sk/article/zasadaci-poriadok/
    andzi skus pozriet toto lebo sme ti tusim s domi dali presne opaky 😃

• no luci ono to berie kazdy inak, ja budem v kostole sediet po zenichovej lavej ruke, lebo to tak chce pan farar, ale v sale neviem, rozmyslam ze tam sa vymenime, ale rodicia budu sediet urcite tak ako som pisala andzi 😉

• no,ja som nad tymto este vobec neuvazovala...okrem toho my budeme mat stoly uplne inak...ani U ani T ale asi tak,ze oproti vchodu bude hlavny stol a vedla neho viac do miestnosti budu 3 rady stolov..odporuca nam to dara kvoli miestnosti a kvoli nam..ze sa nemusime zakazdym predierat cez vsetkych hosti..asi ste ma moc nepochopili ale neviem ako to inak vysvetlit 😒

• luci, my tiez budeme mat jeden hlavny stol a potom dalsie vedlajsie stoly asi po 8 ludi, zaplni sa sala a kazdy bude mat pohodlie. lebo kedy boli stoli v tvare U tak by sa zbytocne tlacili a to my nechceme 🙂

• dobre ranko, chcem sa len pozdravit. prave balime a ficime spät do DE. krasny dnik zelam

• Sponzor fóra
  • Baby a ako to je s rodičmi? Vedľa mňa môj otec a vedľa manžela jeho mama?

My budeme mať stôl do tvaru T, lebo nás bude asi 45 a zo strany ženícha len asi 25, takže by sa nedali hostia rozdeliť na polovicu.

• ahoj jikus, to uz odchadzate??? tak prijemnu cestu zelam 😉

• no,presne domi..akurat dufam,ze to este uvidim nazivo pred mojou svadbou..tie stoly v nasej sale takto usporiadane
    ahoj jika - aj my zdravime teba a stastnu cestu 🙂 davajte si pozor a ozvi sa 🙂

• andzi - no to s rodicmi neviem, skus popozerat ako to mali ine nevesty

a s tymi hostami, aj z draheho strany bude viac hosti ako s mojej ale nejako to skombinujeme 🙂

luci - a vy sa nechystate ist si obzriet salu a tak?

• domi - ja som tu salu uz videla...akurat som ju nevidela s tymi stolmi usporiadanymi ako nam to odporuca dekoraterka
    urcite este do kastiela pojdeme,uz by aj bolo na case lebo potrebujeme upravit menu a mam strasne vela otazok ohladom nealka a alka a celkovo..kedy to mozme priniest a hlavne ako sa to kontroluje..to chcem este prebrat s darou lebo ona nam bude robit aj koordinaciu

• luci sak jasne, treba taketo veci doriesit 😉
    takze vy nechavate vyzdobu na dekoraterku, no ja som rozmyslala tiez ze si najmeme firmu,ktora nam urobi vyzdobe a vsetko potrebne, ale ked som videla tie ceny tak som to rychlo vyhodila z hlavy, my mame tu vyhodu ze den pred svadbou je statny sviatok a v tej sale nie je na vtedy ziadna oslava, takze si ju mozeme ist v pokoji pripravit uz piatok 😵 . od dekoraterskej firmy mame len navleky zapozicane

• domika - a koľko by ťa asi vyšla výzdoba v agentúre? Zisťovala si ceny?

• andzi - uz len to keby mi oni nasadzovala navleky na stolicky, tak si za 1 ks pytali 10 sk, a to este neratam, sukne na stoly, obrusy a ostatne veci na prestieranie. ale presnu sumu neviem, ale bola by fakt obrovska 😃

• domika: viac ako 20tis?

• no,ja som nad tym povodne tiez rozmyslala..lenze vtedy este bolo na plane,ze pridu aj kamosky zo zahranicia takze by som sa venovala im a nemala cas na vyzdobu..a povedala som si,ze nikdy to nespravim tak ako to spravi profesional a aj tak nebudem mat cas to riesit v piatok kedze budeme roznasat a triedit vysluzky 😛

• andzi - fakt neviem presnu sumu 🙂

luci - sak aj nas caka ronos vysluzek a tak, ale ja mam ochotne kamosky ktore mi pomozu, takze neni o com 😛

• caute jezibaby 😛 😃

• ja by som si stoly netrúfala vyzdobiť, ja len dúfam, že si aspoň kostol sama vyzdobím, sú to len 4 návleky na stoličky a mašle na lavice. Len musím niekoho zohnať kto to po sobáši dá dole, aby sa to nestratilo.

• no vitaj stratena 😛 😛 😛

• andzi - to zavisi od cloveka, ja to mam asi v genoch, nakolko mama je kvetinarka 😃 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Milí snúbenci, rozmýšľate nad tým kde si zorganizovať svadobnú hostinu? Máme v organizovaní svadieb bohaté skúsenosti a využijeme ich k tomu, aby ste
    Ponúkame výrobu svadobných produktov a tlačovín - svadobné oznámenia, etikety na fľaše, svadobné pečiatky, menu karty, svadobné ŠPZ, magnetky.
    Jan Ducko
    Žilina
    https://www.instagram.com/ducko_foto_jano/

Bude mi potešením zachytiť jedinečné okamihy Vášho svadobného dňa.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov