Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

28. aug 2012112460
  • ahoj lenti..ako?

• ahoj skipi,
    čooo?? to sa platí??

• nooo, my sme platili aj ked sme vybavovali delegacny list z nasej mestskej casti a dnes aj v grobe, kam patri Kamila... vy nic neplatite?

• Sponzor fóra
  • sobáš máme v kostole a tam sa neplatí 😃 ,len niečo určite dáme do zvončeka 😵

• cauko lenti - no my sme platili 2000sk za sobas, ale len kvoli tomu, ze zlato je cudzinec

• jikuš,odvtedy ako si sa vydala,mám úplne stiahnutý žalúdok,lebo sa nám to blíži neuveriteľne rýchlo

• nooo lenti, uz iba tyzden a pol a pridavas sa ku mne do klubu 😃
    ono to taaak rychlo ubehne, mna len mrzi, ze mi boo tak zle a ze som si to az tak poriadne nemohla vychutnas, az po polnoci som sa uvolnila a tancovala az do pol piatej

• caute zvysok 🙂

• ahoj ooo

• jikuš neblázni!!!! 😃
    ešte 2 a pol týždňa,nestresuj ma 😃

• čau majulienka 😃

• lenti - jasneee, ja som dnes nejako mimo 😃

• cauteeeeee vospolok 😃

• caute caute 😃 prisla som vas kuk baby jagy 😛

• caute lenti a domci
    uz sa vam to krati, mooooc na vas myslim

• Sponzor fóra
  • jikus-dakujemeeeee...veru,uz sa to pomalicky blizi,normalne zacinam pocitovat motyle v bruchu 😃

• tak to ti verim - ved to mas uz naozaj za par
    ale ono to tak leti - ja uz mam pocit akoby som sa vydavala minimalne pred mesiacom

• jikus- ale najprv je lentilocka a az potom som ja a druha lentilocka 😉 😛 to ja len tak pre poriadok

lenti - ty sa mi ako mas, sme sa tu uz velmi davno nestretli 😒

• jika -musim sa ti k nieco priznat, stale okukujem tvoje fotocky, su proste uzasne, dufam, ze aj my budeme mat nielen take krasne fotky, ale budeme aj taki stastni ako ste na nich vy dvaja 🙂

• ja len na skok zase. domci, dosiel krem 🙂

• domcurik-veru,dlho sme sa tu nestretli 😐 ...nooo...tak mam sa vcelku dobre,len uz ma zacina pomaly,ale isto chytat panika a stres 😃

• ahoj majusik, fakt??? sa tesim a co nam ece prislo??? 🙂

• oocisko-ty si ako taky skokan,a na dva skoky by si nemohla??? 😃

• este nmam prislo take biele s dlhym rukavom, ale mne to je take uzke na rukach

• lenti- aj mna dnes rano chytala v robote panika, sak som aj pisala, ze zacinam byt v strese, co ja vobec nezvyknem 😠

a nemboj vsetko dobre dopadne a budes dalsia krasna nevesticka z nasej temicky 😉

• lenti, avoj. nechcem sa tu zasit. dnes idem skusit si trosku na zumbu poskackat.

• ooocko - to bude asi to co som ja chcela v tom ruzovom, sak ho zajtra dones ak sa ti bude chciet 😉 a dakujeeeeeeem za kremiky

• jasne donesiem, inac je to pjekne, aj mi to sedi az na tie rukavy

• oocko-co to jeeeeeeeeee???

• lenti, taka akokeby bluza, taka vzdusna

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Profesionálny svadobný a detský fotograf pre celé Slovensko. Fotenie je u nás zábava, fotíme to aký ste a nie to ako chceme aby ste vyzerali.
    spolu si užijeme Váš veľký deň kdekoľvek na SVK
    najlepší pomer cena / výkon 🙂

Svadobné foto a video služby tlač a výroby pozvánok na svadbu portfólio na https://www.facebook.com/SK-Foto-Video-Studio-100554621761165
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov