Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

28. aug 2012112460
  • lenti - neviem ci mas niekede po ruke DM-ku, ale tam ju maju teraz v akcii myslim ze nejakych 10 eur stoji

• domi-v piatok budem behat po meste,lebo este nemam popolnocky,tak sa stavim v DM a pozriem ju

• ozaj babule,kto vas bude odcepcovat???...ja som velmi chcela folklorny subor,ale odcepcenie od nich stoji 270 eur,tak neviem...zda sa mi to dost 😞

• Sponzor fóra
  • lenti - ok, ja sa tiez na nu chystam, ale az v sobotu 😃
    mna bude asi odcepcovat krstna mama, to s tym suborom ma nenapadlo,no ako vidim, este stastie ze som to ani nezamyslala, ked si mi povedala tu cenu 😒

• segru som ja odcepcila 🙂

• ja krstnu mamu nemam,tak som rozmyslala nad nahradnou alternativou...a to moze odcepcovat kto len chce?? 🙂

• lentilka: tá pasta stojí presne 10.95 € v DM, dnes som ju kupovala. Mňa bude odčepčovať moja sestra.

• baby-a to vam bude popri tom hrat nejaka pesnicka a setra vas bude odcepcovat???

• lenti-myslim, ze to je len na tebe koho si vyberes, sak tvoja svadba 😉

• andzi-supeeeeer,v piatok ju pojdem hned kupit...chcem mat krasne zubky 😃 ,len to asi uz do svadby nestihnem 😞

• domi-len ja som nevedela,ja sa v tychto tradiciach vobec nevyznam 😬

• hmmm, to je dobra otazka lenti, ooocko kde si porad? lebo ja som zo sesterkinej svadby zmeskala prave toto 😬

• halo, ja som tu. pisala som, ze segru som odcepcila ja. to je uplne jedno, kto to spravi... ci to nebola otazka? 😃 😃 😃

• a hra pri tom piesen, dj by mal vediet aka

• lenti- sak ani ja 😉 , ale myslim si, ze je to jedno, kto ta odcepci, teda ak nemate nejaklu tradiciu v rodine zauzivanu, mna bude krstna mama, lebo u nas je to zvykom 🙂

• Sponzor fóra
  • lenti - mna ocepcila jedna dobra rodinna znama, bo mi este ako malej kupila cepcek

• ooocenko - dakujeeeeeeeme, si poklad 😵 😵 a my vieme ze si tu 😛

• a moja krsna davala klobuk mojmu drahemu a mne zasteru a hrala pri tom jedna piesen, ale nevnimala som ju 😃 dj mi ale predtym hovoril, ze sa vola "od buchlova" - ci tak nejako - text - dneska nevesta, zajtra zena ......

• babulky moje zlateee,dakujem vam za rady 🙂 🙂 🙂 ...ste moje poklady 😵

• jika, presne to aj jej hrali.

• jikus - este ze ta mame, ty si teraz zdroj cerstvych infosiek, ze co a ako 😃 😃

• ja som jej len ten cepiec davala, potom som sebe dala zavoj a svagrovi som zobrala pierko a dala klobuk

• tak ja to vyriesim tak,ze ma bude odcepcovat moja kamaratka a asistovat jej bude moja sestra 🙂

• lenti - aj nabuduce, sak ked mozeme tak pomozeme 😉

• baby, keď nebudem mať závoj, tak ako ma odčepčia?

• čaute babky-ježibabky 😵

• vybordelne riesenie lentilocka 🙂 mas yetika 😃 😃

• jikus-presneeee,ty si teraz nas zdroj infosiek 😃

• ahoj lentilocka 😉 sa nam to pomaly ale isto blizi 😛

• andzi - a nebudes mat nejaku ozdobu vo vlasoch? tak tu by ti mohli dat dolu
    ahoj lenti

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    "fantastikFOTO fantastické fotografie a video pre všetkých" svadobné foto + svadobné video od nás = 20% zľava
    Klasické aj moderné svadobné oznámenia | Humorné aj romantické svadobné oznámenia | potlač servítok, výroba menoviek na stôl, svadobné menu...
    Reštaurácia Four 4in je ideálnym miestom pre Vašu svadbu. Pripravíme Vám nezabudnuteľný večer plný dobrého jedla a pitia v príjemnej atmosfére.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov