Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

28. aug 2012112460
  • dominika,my máme tiež o 16.00 😵 a závoj mám zo svadobky
    andzi-neplaš sa s tým závojom,veď niekedy je oveľa krajší nejaký pekný účes bez závoja ako s ním,nie je to pravidlo,že musíš mať závoj 🙂

• lenti - aj ja si poziciavam preto sa pytam, lebo kupovat si zavoj len na jedno pouzitie sa mi zda dost zbytocne

• ja chcem taký aký mala jika, úplne jednoduchý, lebo budem mať bolerko zo španielskej čipky a to by som už bola moc nazdobená a prečipkovaná. Ale lentilka tebe sa španielsky k šatám hodí. Bolerko mať nebudeš?

• Sponzor fóra
  • lentilka - tak to bude naozaj pamatny moment, len ci to pani farari stihnu naraz 😃 to by bola ina sranda keby to tak bolo

aj ja budem salon z almy 😉

• andzi-nie,bolerko mat nebudem...k tymto satam,ktore mam ja bol odporucany spanielsky zavoj

• domi-to by som uz tie peniaze skor obetovala na tej folklorny subor 😃

• no ja som tiez dost vahala nad zavojom, nakolko mam saty, ktore su uz sami o sebe dost vyrazne, ale ked mi ho ta pani v salone dala do vlaskov hned som zmenila nazor 😃

• budeš mať ten najdlhší španielsky závoj?

• lenti - tak to uz skor, ako na ten zavoj, z toho by bol aspon aky taky osoh
    🙂

• ja som zavoj voooooobec ale voooooobec nechcela....zaklad bol pre mna kvet v hlave a krajkove bolerko...lenze,mne bolerko vobec neprostalo a ked mi ta pani prilozila nasilu zavoj k hlave,tak mamina so sestrou boli uplne nadsene,az ma prehovorili 😃

• baby,hodím si jednu fotošu do albumu,kde som bez závoja,tak ma prosím okomentujte,ako sa vám to viac páči
    ďakujééém

• lenti - oki, cakame 😉

• andzi-nemyslim si,ze je to ten najdlhsi....videla som uz aj ovelaaaaaa dlhsie....ale mne sa take nepacia,podla mna je to skor na ostaru,ale kazdy ma iny vkus

• už je tam,
    ale pravdu 😃

• no babky ja sa lucim, postel vola, som uz dost unavena, tak este prijemny vecer, papa 🙂

• Sponzor fóra
  • lentilocka-mne sa pacis so zavojom 🙂

• a este rychlo lenti -mne sa to paci viac s tym zavojom 😉

• ..kujééém,tak bude závoj 😵
    domčúrik-dobrú

• domi-dobruuuuuuuuuuuuu 🙂

• lentilocka-tak co noveee???

• caute baby, som vas akurat docitala, ste to dnes roztocili 🙂

• andzi - ja som mala zavoj z nicole - som si ho kupovala a tiez som si vybrala taky najjednoduchsi, bo inak by sa to moc bilo s bolerkom

• haloooo 🤔 🤔 🤔
    už ste išli spať????
    tak idem aj ja,dobrú 😵

• caute. som spat. bozeeee 😃 ja som drevo. 😃 😃 ale je to sranda. vacsinou som hopsala, nez robit tie ich krkolomne kroky 😃

• caute, zase to flakate. 😛

• halo,halo,haloooooooooo 😃 😃

na com ze si hopsala,haaaa?????? 😃 😛

• ahoj ooocko, ty neprestanes rypat??? 😃 😛 😛 😛

• caute este raz.

peti, na zumbu som hopsala. 😃
    domcukik , ty si najvacsia flakacka😛

• no akoze oocko taky uder pod pas, by som od teba necakala, ze najvacsia flakacka, to ti pekne dakujem 😛

• a inak cau peti, som sa akosik zabudla 😬

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    "fantastikFOTO fantastické fotografie a video pre všetkých" svadobné foto + svadobné video od nás = 20% zľava
    Foto, video, fotokoutky a tisk fotek. Plánujete exotickou svatbu v zahraničí? Nafotím vás jen za cestovní náklady a ubytko! 🙂
    Ponúkame výrobu svadobných produktov a tlačovín - svadobné oznámenia, etikety na fľaše, svadobné pečiatky, menu karty, svadobné ŠPZ, magnetky.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov