Svadba 2011, Bratislava a okolie. Ako ste na tom?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte všetky nevesty, ktoré budú mať svadbu v roku 2011 v Bratislave alebo okolí. Vidím tu už rôzne témy s miestami, napr. Košice, tak som sa rozhodla založiť túto tému, aby sme si sem mohli písať rady napr. čo sa týka miesta svadby, dodávateľov, svadobných salónov atď atď ;-) Tak píšte píšte píšte :-D
Odpovedať
este k tym priestorom v BA, nam sa velmi paci hotel Adonis v slovnafte, ma velmi peknu salu - nejaka restauracia, ci pizzeria a da sa tam aj ubytovat. maju dobre ceny a pocula som, ze aj dobre varia. je tam vela okien a da sa vyjst von do casti kde su stromy a trava...
Odpovedať
este k ostatnym priestorom ak hladate byt vonku aj s obradom, tak dobre varia a velmi pekne priestory su restauracia pohoda na palisadach- je to tam velmi pekne, dokonca aj bazen je v strede zahrady... http://www.restauracia-pohoda.sk/inde... hradna brana pýta k tým cenám, ktoré má (čo neni málo) ešte aj prenájom priestorov 500€, čo mi prišlo absurdné. človek im urobí tržbu, kedže si nič nemože doniesť svoje a ešte také niečo pýtajú a aj za výzdobu!!! otrasné! brat ma svadbu v Rolande v Devínskej a je tam super prístup, dobré ceny a výborná úrganizácia. majú klímu, terasu a výhlad na es, čo je najlepšia varianta...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, tak sa pridávam aj do tejto skupiny :-) My budeme mať svadbu 7.5.2011 v reštaurácii Zorno v Lozorne, dá sa to ešte považovať za okolie Bratislavy, že? :-N
Odpovedať
a ako je to časovo ďaleko od BA? :-) my sme už zavrhli možnosť hostiny v BA, hladáme okolie. ceny mi prídu nehorázne aj s podmienkami dokopy.
Odpovedať
Profilova fotka
maruška - je to po diaľnici smerom na Malacky cca 15 minút od BA (teda záleží z ktorej časti BA) :-) Ceny jedla sú tam úplne super, nealko ceny na tie radšej nemyslím, tie sú veľmi prehnané a alko nejako prežijeme :-D Za miestnosť nič neplatíme, vyzerá to tam veľmi pekne, bola to najlepšia voľba tu na Záhorí - hľadali sme totiž miesto kde by bola pekná reštaurácia, kostol a hotel a nemuseli by sme sa presúvať.. Ak by ste ale mali nad 50 hostí, tak tam majú aj obrovskú sálu s pódiom, tam sa ale platí aj za prenájom, ale neviem presne koľko..
Odpovedať
tak to je potom ozaj dobrá voľba :-)
Odpovedať
ahojte, chcela by som vás poprosiť o radu. Bývame v Tomášove (okres Senec, cca 14 km od BA) a chystáme svadbu pre cca 25 ľudí. Hľadáme miesto aj s možnosťou ubytovania, možno nejaký menší penzión, aj v širšom okolí. Možností je veľa, problém je, že mám tak málo hostí. V Tomášove je síce penzión Zlatá rybka, ale prevádzkar bol veľmi neochotný.. Neviete mi poradiť?
Odpovedať
skús hotel Eva vo Svätom Jure, tam by to bolo podla mňa na taký počet hostí v pohode
Odpovedať
zuzulik a kolko budete mat hosti? lebo my planujeme asi 70 ale zda sa nam to na tom hrade dake tesnee... :-(
Odpovedať
ahoj katjur, no mym mame 40 hosti na hlavny obed a vcer pride dalsich 30 hosti. mame tie okruhle stoly tak rozdelene, ze 10 - 6 - 10 - 10 - 10 - 10 -6 - 6
Odpovedať
doplnim 10 - 6 - 10 potom druha rada 10 - 10 - 10 a 2 stoli po 7 su pri tych stlpoch. sme tam boli a v pohode sa to tam vsetko zmesti este aj so stolmi s jedlom a tancovanim. je to tak idela, viac by som tam nedavala.... kuknes potom fotky u mna...
Odpovedať
Profilova fotka
v Zorne v Lozorne tu nemáte svadbu nikto? :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahojte, mozem k Vam este privtierknut? :) My by sme chceli svadbu buduci maj, este sa dotahujeme na presnom termine:) U nas pada do uvahy BA, alebo SC, ale ten Senec je zatial najrealnejsi. Svadbu chceme do 40 ludi + kamarati vecer. U nas jednoznacne vyhrava restauracia Lobster na Seneckych jazerach. Obrad nam vedia spravit na ich sukromnom mole, tak uvidime..mame sa tam ist spytat a dohodnut, ale skor ako o mesiac vraj nemame chodit, ze oni este riesia rok 2010. Teraz tam spravili aj krasne ubytko k restauracii, kedze to este nie je v sezone, tak mozno by sme nejaky domcek aj prenajali pre par cezpolnych, ale budeme mat sofera, tak este uvidime.. pre predstavivost: www.lobster.sk
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
ahojte, začala som robiť v BA - som od NR, takže dobrá témička pre mňa, bo moc to tu detailnejšie nepoznám ;-) tak ako petkaa28 rozmýšľame nad BA - PK - SC .. zatiaľ do 30 ľudí - inak dobrý tip lobster - vieš mi poslať kalkuláciu (alebo niečo podobné od nich ak si tam bola?) - moc sa mi to ľúbi rozmýšľam nad miestom oslavy pri jazere / na rieke, kde budú dobre realizovateľné foto
Odpovedať
Profilova fotka
tak mi napadlo, vymyslate uz niektora aj fotografa, kameramana a DJa? kolko je asi normalne za tieto sluzby zaplatit? lebo mne to vychadza okolo 1000 eur dokopy minimalne ;-) a mate nejake dobre referencie hlavne na toho DJa a kameramana? lebo tu na stranke ich az tak vela nie je...
Odpovedať
dafne13: s jedným fotografom sme mali stretko - ten bol pomerne "lacný", chcem pokukať aj iných F. kameru chceme? aj áno - aj nie, DJ a cukrárku vôbec netuším :(
Odpovedať
ahoj holciny, my sme sa rozhosli pre svadbu minuly tyzden, a tento tyzden som uz zohnala hotel Tevel v sladkovicove, nakolko sobas bude vo velkom grome v maji 2011. Predbezne planujeme 21 ale este zalezi od leteniek, ako lietaju lietadla, lebo mne pride priatelova rodina z irska. Co sa tyka fotografa, mala som vyhladinuteho rofo, ale bola som velmi sklamana po telefonate, kde sa ma snazil presvedcit o foteni v piatok, ale nakolko mne pravdepodobne prileti cela rodina v piatok, nebude mozne uskutocnit fotenie v piatok, tak potom mi fotograf povedal, ze pravdepodobne nebude mozne uspokojit ma, ked som mu povedala, ze chcem normalne klasicke foto, ze ja nie som narocna, a pravdepodobne este som ani nezacala uplne rozmyslat ake typy fotiek chcem. Mala som recenzie na neho a videla som jeho foto, ale po tom telefonate som bola sklamana. Takze idem hladat dalsieho. Ozaj pozerala som castel, a aj kamilu, kamila ma volny termin na 7.5.2011 ak by niekto chcel.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte. vygooglila som si vas ... :-D my planuejme tiez svadbu v 2011 ... asi jun ale vsetko sa moze zmenit. no dnes sme spisali zoznam hosti, asi len 35 nas bude. ja to preferujem. rodinu mame len s mojej strany a potom len dobry kamarati. Idem teda precitat co ste popisaly. my chceme svadbu v nejakom penzione, hostia pridu aj z daleka a chceme tam hned aj svadbu v zahradke. ziadne extremne komplikacie nechcem presuvanie z uradu do penzionu a potom do hotela to ne - e !!!!!!!!!!!!!!!!
Odpovedať
Profilova fotka
petkaaa tak ten lobster vyzera fajne. ;-) dik za typ inak ja mam fotografku kamaratku tak sa s nou nejako dohodnem a este mojej kamosky muz foti ale to je jeho konicek a ich pozyvame na svadbu tak snad nieco aj cvakne ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Zdravim. Tiez planujeme svadbu v buducom roku! Pravdepodobne v septembri. Hosti budeme mat cca 80. Nie je sranda najst nieco pre takyto vacsi pocet ludi. Chceme sa ist pozriet do hotela Baronka, restauracie Maranello pripadne aj na Hotel Echo? Vidim ze Baronku viaceri odporucate. Neviete ako je to tam s pripadnym prinesenim vlastneho alkoholu, vina, pripadne inych veci? A co restauracia Maranello a Hotel Echo? Nejake skusenosti, rady? Som vdacna za akukolvek! Vdaka
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte este raz. Mate niekto skusenosti s civilnym obradom v hrade Cerveny Kamen alebo v MIrbachovom palaci? POzitivne negativne skusenosti? Ako prebieha obrad v Cervenom Kameni? Nie je to tam ako na beziacom pase jedna svadba za druhou? da sa tam priniest nejaky hudobnik, ktory by nazivo hral svadobny pochod a pod? alebo je tam mozne iba nejaky magnetak? A v Mirbachvoom palaci - nie je problem s dopravou? Neviem si tam zivo predstavt dopravu. Vdaka za nazory, skusenosti a rady!
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, nas bude cca 75, budeme to mat 30.7. u Matysaka v Pezinku. Je to tam velmi pekne, tesime sa, ze sa nam podarilo rezervovat tento priestor...;-) Jedina nevyhoda (a mozno to nevyhoda nie je) je, ze budeme musiet rozdelit hosti, ktori budu sediet dole a ktori budu sediet na poschodi. Vyriesili sme to tak, ze dole bude sediet rodina a hore priatelia.. B-)
Odpovedať
Cleona,aj mna zaujima kde v Ba civilny sobas,nas zaujal Palffyho palac-pod ktory spravcovsky urad patri?
Odpovedať
Samain .palfyho - matrika staré mesto, a miestnosť patrí pod galériu mesta Bratislava.. aj ja som tam chcela mať, ale zmestí sa tam malo ludi... :-/
Odpovedať
Malo ludi,to nevadi,my budeme len so svedkami,bola si sa tam pozriet?vies mi do ip poslat poplatky aj fotit sa da?
Odpovedať
ak by ste niekto hladali dobreho fotografa za normalnu cenu poskytnem kontakt
Odpovedať
My sme mali svadbu v Maranelle a bolo fajn
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 5 mesiacoch
Peto-svadba 07.05.2011 v Maranello AHOJ všetci, v reštaurácii Maranello nám zorganizovali dve kočky Zuzana Bošanská a Lýdia Ďurannová z fy. Prozeta, s.r.o. perfektnú svadbu = inak úprimne a zodpovedne povedané resp. priznané, bola to tá najlepšia svadba na akej som bol...fakt som sa sqweeleee bavil.... Maranello - Tu nemusíte mať strach o nič, na BA rozumné a akceptovateľné ceny, perfektný prerobený štýlový priestor v ktorom sa v našom prípade super zabávalo 94 ludí, organizácia, služby na úrovni, skvelé poradenstvo ako aj pomoc ak sa niečo s čím ste nepočítali udeje, no proste spokojnosť a odporúčanie !!! Na svadbe sme tam boli aj priateľom v novembri 2010 takže sme to mali "čeknuté" a náš deň 7.5.2011 nám pomohli spraviť v skutku neopakovateľným a nádherným.....Maranello a kolektív Vám Ďakujeme!!! Spokojnosť!
Odpovedať
Túto sobotu mal môj syn svadbu v Casteli Mierovo. Chceme sa veľmi pekne poďakovať za výborne pripravenú oslavu, za dobrú spoluprácu, za kvalitné služby personálu, perfektnú kuchyňu, ústretovosť majiteľov. Bola to svadba slovensko-anglická a aj angličania /ktorí nie sú mimochodom takí, ktorí sa sem chodia opíjať a robiť bordel/ skonštatovali, že takúto svadbu ešte nikdy nezažili. Veľmi sa im páčilo aj prostredie - exteriér aj interiér kaštieľa. Vedeli zhodnotiť - spali tam jednu noc. Ešte raz srdečná vďaka a želáme veľa ďalších spokojných klientov.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?