Svadba 2011 Detva, Zvolen a okolie. Kto plánuje?

Profilova fotka
Ahojte, je tu niekto kto planuje svadbu v tomto okolli v roku 2011?
Odpovedať
1
2
8
Profilova fotka
oops, Zvolen som napisala s malym z, no snad to nikomu nebude vadit :-D :-D
Odpovedať
pravdaže tu niekto taký je :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj simca, a ty si odkial? :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ale nie, vitaj:) Dufam, ze sa k nam niekto prida.
Odpovedať
vitám :-) no som aj ja zvedavá, či tu nezostaneme samy :-. ..
Odpovedať
kati, tá fontána ti už prišla??
Odpovedať
Profilova fotka
jj, jasne, uz ju mam doma:)
Odpovedať
aj ste ju skúšali?? aká je??
Odpovedať
Profilova fotka
neskusali... to by sme museli dat pol kila cokolady aspon do nej a kto by ju jedol? mozno na birmovku vezmeme a vyskusame... uvidim:) ale len tak doma urcite nie.
Odpovedať
no, kati, na bud. rok sa vydávame iba my dve :-D
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby, ozaj Vás tu je :-) ja by som sa Vas chcela spytat ci poznate svadobný salon v detve kde siju aj saty a nemate nahodou nejake recenzie o nom? rozmyslam nad nim len sa chcem trosku informovat :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, vitaj medzi nami. Bola som tam raz pozriet ale iba na spolocenske saticky. Tie sili velmi pekne:)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
dakujem za privitanie :-) si ma povzbudila, asi sa tam vyberiem bud. tyzden a nevies nahodou kde to je? ja som zo Zv a DT az tak nepoznam. Hadam sa sem nazbieraju este nejake nevesticky :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ak poznas kde je zastavka siron smer na Zvolen, tak hned vedla nej v tej budove, su tam take sklenene vytrinky s riflami trickami a tak.. ale na boku tej budovy je salon.
Odpovedať
Profilova fotka
no to teda nepoznam ale ked tam pojdem tak sa asi dopredu objednam a vysvetlia mi :-) som zvedava.ty uz mas saty?a ozaj kedy mas vlastne svadbu?
Odpovedať
Profilova fotka
ja uz saticky mam objednane, budem ich kupovat. Svadbicku mam 3.9.2011. Kde budes mat svadbu?
Odpovedať
Profilova fotka
jaj to mas este daleko ale to isto zbehne :-) parada ze uz mas saty v dobrom zavidim. my mame v Centrume. vy?
Odpovedať
Profilova fotka
my budeme mat na Viglasi v restauracii pod zamkom. Saticky mam, pretoze mali super vypredaj Maggie Sottero, tak som to hned vyuzila:)
Odpovedať
Profilova fotka
no jasne tie maju aj v Nicole, ze? to by som aj ja tak vyriesila keby sa da. aj ja som tam bola vcera a maju nieco na predaj od 210 euro ale mne sa nepacili velmi ale ze este budu,
Odpovedať
Profilova fotka
ja som to kupovala v CR. Neviem ci v Nicol je aj od Maggie Sottero, viem, ze tam maju Pronovias a LaSposa. Bola som tam pozriet a niektore satky boli velmi krasne ale drahe pozicovne.
Odpovedať
Profilova fotka
ved toto ja presne preto odtial nechcem lebo za to ze je to salon Nicol ja platit nebudem a okrem toho maju vsetky stade saty ale ked uz bude posl. moznost tak sa prisposobim :-) :-) :-) v cr su lepsie ceny za saty ci?
Odpovedať
Profilova fotka
Ja byvam v CR tak preto som tu kupovala. Ale su tam o cosi lepsie ceny.
Odpovedať
Profilova fotka
aha jasne, to mas super :-)
Odpovedať
ahojte babenky, my plánujeme svadbu na buduci rok niekdy v juni v ZV...plánujeme mat okolo 55 hosti...mohli by ste nám poradiť, nejaké dobré miesta na hostinu a kameramana a hlavne DJ, na ňom nechceme setriť...pretože teraz obaja bývame v BA a v ZV sme tak jeden vikend v mesiaci.. :-S a kamarátka čo má svadbu mesiac pred nami ,tak ma zabezpečené už skoro všetko...tak ma trosku vystresovala... Obrad budeme mať na zámku, len tú hostinu nevieme kde... Diky moc za všetky postrehy a poznatky ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj bubu, kedy sa vydavas? My budeme mat hostinu v restauracii pod zamkom na Viglasi-odporucam. Dobry DJ je Janko Souc,my ale budeme mat zivu hudbu. Co sa tyka kameramana velmi sa mi paci Jozef Kamas, kukni stranku videstudiojk. My mame svadbu v septembri a tiez uz mame vsetko zabezpecene.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, my sme mali svadbu v oktobri, hostinu sme mali v Centrume (stary priestor, ale jedlo a obsluha bez chyby) , ale na 55 ludi by som skor brala Divadlo, kameramana sme mali Jozka Kamasa - velmi odporucam, vo vsetkom nam vysiel v ustrety a za vybornu cenu (na jeho stranke mozte pozriet nase video), DJ sme mali Vladka Poliaka z Ponik a robil nam aj starejsieho, vsetci hostia nam ho nevedeli vynachvalit, fotograf: Jarko Brodniansky z Krupiny, na fotky este cakame, ale som si 100% ista, ze nebudu mat chybu a uz len z hladiska jeho pristupu jednoznacne odporucam....Bubu, obvolaj si aspon hlavne zlozky cim skor, lebo my sme zacali vsetko vybavovat zhruba 10 mesiacov dopredu a uz plno restik bolo obsadenych a aj ten Centrum sa uvolnil len nahodou...drzim palce a ak by si potebovala nejake kontakty, napisem ti do inboxu... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Julka :-) no ja som Vám už na facebooku pochvalila svadbicku, aj my mame v centrume :-) a starejsieho sme my uz museli zmenit lebo Poliak uz celu nasu obec schodil a hlavne ked ho mala uz moja sestra tak ja chcem ineho ale nam bude robit Poliak DJa. Dobry bol? Na Katinej svadbe sa nam pacil aj ako DJ :-) My mame starejšieho Kutika bubu hlavne si pozisťuj kde si môžeš čo doniesť, myslím alko...a ceny a podľa toho sa aj rozhodni :-)
Odpovedať
Profilova fotka
My budeme mat starejsieho Malatinca:) Podla mna najlepsi v okoli...aspon nam najviac vyhovuje. Julka, prekne video ste mali:) Pan Kamas robi pekne a za fajn cenu, dufam ze budeme aj my spokojni
Odpovedať
Profilova fotka
Jeeeej baby ahojte, no na svadbe je dolezite, aby DJ zahral vsetko, aj pre mladych aj pre starych a Vladko dal kazdemu, dokonca mi hral aj tematicky - cigansku Juliu a pod., mali sme s nim stretko, na ktorom sa nas pytal, aku hudbu pocuvame a potom nam to tam vypeckoval :))) Dobry bol, riadny tipek. Pana Kutika som videla na jednej svadbe a nevedela som sa dosmiat, len niektore tety sa nanho stazovali, ze si vela dovoluje, ale podla mna nemal chybu, len na nas termin uz bol obsadeny...ten Centrum je super, len ho treba nazdobit, aby to neposobilo tak "komunisticky", jedlo super, obsluha super, cena bezkonkurencna, akurat chladiace boxy na kolace maju v suterene, co dost zamestnavalo maminy, ked behali vytahom hore dole pre vysluzky...Kacenka dakujem za pochvalu, verim, ze budete s Jozkom spokojni, urobi vsetko, o co si poziadate...
Odpovedať
Profilova fotka
Aj ja mam Poliaka rada, len uz viem niektore veci jeho naspamat, lebo som bola na 2 svadbach kde bol a videla DVD vela krat A Julka ty ma nepoznas? lebo ja Teba hej :-) Aj Mira :-) Myslím, že moja sestra Ti dala kontakt na Poliaka. A ozaj mali ste aj tie balony?
Odpovedať
1
2
8
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?